Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, hogy 2 felnőtt...

Tényleg gáz, hogy 2 felnőtt nem jön ki havi 280 ezerből?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem turkálunk egymás pénztárcájában a családban, de tegnap a családi ebéden feljött a téma. Mindenki szerint nekünk hú de elégedettnek kéne lennünk, de hát én marhára nem vagyok. 280 a fix bevételünk havonta (+ néha még plusz mellékesek) a kiadásunk 140e, ebben benne van minden, lakbér, rezsi, bérlet, diákhitel, havi kaja. A maradékból 50ezret félreteszünk, a többit elköltjük magunkra, szórakozás, ruhák stb. De hát 2 emberre az a durván 100e ft nem sok manapság, egyáltalán nem élünk nagy lábon, én sokat aggódok is, hogy mi lesz a jövőben ha pl gyerekünk lesz. Na mind1, szóval a családom szerint nekünk tökéletesen elégedettnek kéne lennünk. (Amúgy a családban kb nálunk mindenki jobban él, többet keres, igaz, mi csak 2 éve kezdtünk közös életbe)
2015. nov. 2. 05:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/122 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Traktoros Feri! Most igazán veszekedhetnénk, hogy ki is a proli, név alapján most könnyebb dolgunk lenne, hozzátéve hogy anonim vagyok. Viszont te... Te aztán tudsz... A nyelvtani képességeid és az észjárásod... Figyelemre méltó... Sajnos negatív értelemben. Ha megtennéd, hogy újraolvasod az írásom, rájössz, hogy a kérdezőt nem okolom a jelenlegi szégyenteljes gazdasági helyzet miatt, viszont amiatt bírálom, amiért az adott körülményeihez mérten nem tud felelősségteljesen bánni az értékeivel.


Örvendtem!

2015. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/122 anonim ***** válasza:
79%
Látom nem megy a szöveg értés, okostojás...Én sem azt mondtam hogy legyen az, sőt, nekem sem az a cél, de attól még nem prolizok le senkit, aki kevesebbet keres nálam. Az érzelmi, illetve az értelmi intelligenciád is a béka segge alatt van, de gondolom ez cseppet sem zavar, tehát nem is töröm magam :)
2015. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/122 anonim ***** válasza:
17%

Kedves #111 :) Nos, sem traktoros nem vagyok, és Feri sem, csak ezt a nick nevettem fel, mert nem hinném, hogy ki kell adni magunkat. De ha ennyire érdekel, fiatal nő vagyok, és tudom, mit írtam, tartom magam hozzá. És sokkal többet tudok, mint te, de nyugodtan hidd az ellenkezőjét :)

Xarom le.

2015. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/122 anonim ***** válasza:
54%

És annyira vagyok traktoros, ahány traktot látsz az V. kerben. A nevemet egy sorozat ihlette: [link]


Sorry

2015. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/122 anonim ***** válasza:
31%
Én is örvendtem, TUDOK helyesen írni, csak néha elragadnak az érzelmeim, ami neked nyilván nincs.
2015. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/122 anonim ***** válasza:
31%
Legalább nick nevem van, neked az sem, arra nem vagy képes, hogy kamu néven írj. No name alak vagy.
2015. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/122 anonim ***** válasza:
13%
Illetve arra vagy képes, hogy névtelenül írj.
2015. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/122 anonim ***** válasza:
75%

Nicknév kell? Tessék: Andersen; most pedig szépen kend a hajadra.

És az előbb rendesen leírtad magad.


Szintén örvendtem.

2015. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/122 anonim ***** válasza:
84%

106. A hasonlatod nem volt jó rám nézve, mert sem nem eszem gyorskajáldákban és nem lakom rózsadombi albérletben.

De még mindig várnám a tételes leírást, mert ez így még mindig hihetetlen. Nem kötözködni akarok, de mindenképp furcsa. Elhiszem, hogy sokat megspórolsz a zöldségeken, tojásokon esetleg, de szerintem nem is ez a két tétel emészti fel a család havi bevételét elsősorban.

2015. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/122 anonim ***** válasza:
100%

Falun nem fenyeget az a veszély, hogy beülj valahová egy pizzára, hamburgerre , kávéra , süteményre , mert sok településen egyszerűen nincs hová beülni. Jobb esetben van egy fagyit árusító pavilon nyáron vagy még az se.

Kocsmába be lehet ülni,de az egy másik szubkultúra :)

2015. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!