Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ha egy...

Mi a véleményetek ha egy felnőtt nő első tetoválása az, hogy apa?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem beteges.Soha nem tetováltatnám magamra,még akkor sem ha bizonyítottan ő lenne a világ legjobb apja.
2015. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Első szava, aztán első tetoválása...? :)


Komolyra fordítva. Ha emlékezni szeretne egy elhunyt szülőjére, annak nem ez a módja. Élő szülő esetében pedig a szeretet kifejezésének szintén nem ez.


Egyszerűen valahogy az apa szó feltetoválásának az értelmét nem fogom fel. Az, ha valakinek sokat jelent az édesapja, ezernyi módon kifejezhető és véleményem szerint pont nem a tetoválás ennek a jó módja.


(ui.: nem vagyok tetoválás ellenes, rajtam is van, csak a fenti dologgal kapcsolatban fogalmaztam meg a meglátásomat)

2015. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

szerintem egy tehetetlen nőszemély aki csak így tudta kifejezni az apja iránti érzéseit...


lehet ez gyűlölet és szeretet is...pl lehet azért tetoválta magára, hogy ne feledje mit tett vele az apja, vagy épp mit köszönhet neki...


mondjuk nekem a tetkó alapból nem tetszik...


22F

2015. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem halt meg az apja, csak távol élnek egymástól, és igazából nem is nagyon foglalkozik az apjával. Nem értem,hogy ennek a tetoválásnak mi az értelme ! Másképp is kitudná fejezni az érzéseit iránta.
2015. szept. 22. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Nalátod, mi sem értjük, hogy mi lenne az értelme :)
2015. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is arra gondolnék, hogy meghalt az apja, vagy nagyon jó viszonyban vannak.

De így nem látom értelmét.

Szerintem ez a felnőtt nő, annyira még nem felnőtt és ezt ilyen gyerekes megfontolásból teszik, hogy majd ezzel felhívja magára az apja figyelmét. De szerintem az apja magasról tesz rá, hogy mit tetováltat magára.

2015. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a véleményem, hogy az ő dolga, semmi közünk hozzá. De ha magára varratta, akkor lehet, hogy nem is foglalkozik vele olyan keveset, mint amennyit mutat.

Mindenesetre sokkal tartalmasabb tetoválás, mint valami puruttya kínai írásjel, delfin, nonfig stb.

És a véleményalkotás szempontjából miért kellene lényegesnek lennie, hogy ez az első tetoválása?

2015. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem három dolog jutott eszembe erről. Fontossági sorrendben:

1. Ez egy szép dolog, ha szentimentális akarnék lenni, azt is mondhatnám hogy megható gondolat.

2. Nem vagyunk egyformák. És Az a fura gondolatom támadt, hogy amikor valaki egy ilyen dologgal kapcsolatban "lefikáz" valakit, pont abban a pillanatban veszti el mindenféle erkölcsi alapját (ha egyáltalán lehetséges ilyesmi) arra, hogy "lefikázhasson" bárkit is...

3. Nem tartom jó dolognak a tetoválást ugyanakkor.

2015. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő tán jobban el tudna igazítani.

Én örültem neki (bár a helyzet miatt nem), amikor azt írta a felnőtt lányom a face--oldalamra, hogy én vagyok az eygetlen pasi, akinek elhiszi, hogy igazán szeretem. De mi ilyen kapcsolatban is vagyunk.

Nekem a tetoválás, mint műfaj nem tetszik, de az más kérdés.

Ő mond erről valamit?

2015. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!