Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?

Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel hat éve vagyunk együtt, ebből kettő éve házasok. Egy éve próbálkozunk, hogy legyen babánk, és most végre sikerült is. Mindenünk adott hozzá, saját ház, jó munka, félretett pénz. Mindketten akartuk a kisbabát. Viszont, amikor elmondta a férjemnek, hogy végre összehoztuk a gyermekünket, nem is örült neki, sőt másnap a munkából nem haza jött, hanem anyukájához ment. Velem alig akar szóba állni,hiába mentem el a szüleihez, anyukájával üzente: neki ezt még át kell gondolnia. Mit csináljak, kétségbe vagyok esve... hívjam? Várjak?

Az övé a baba, mielőtt valakinek eszébe jutna a megcsalás.


2015. okt. 9. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, hogy mr.férfiállat nem érzi magát tökösnek. 1 év lótúró, és ha lombik kellett volna meg egyéb????!!

nyugodtan menjen a nőcskéhez! egy gyáva, gerinctelen kis gyökér!

2015. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Úgy rúgtam volna tökön, hogy a nőjéig elrepül. És aki 5-6 évig próbálkozik és nem törik össze a férfi? Ja, hogy azért nem, mert férfi, nem egy nyápic kis izé.
2015. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Szegény jobbulást, képzelem mennyi ideget ehettél meg az elmúlt pár napban. A férjedre meg bocsi, de nagyon szánalmas ez a kifogás. És ha most 9 hónapig nem lehet szexelni ,meg ha a kicsi miatt nem jut rá annyi energiád, akkor megint félremegy,mert nem érzi férfinak magát? Akkor bezzeg nem zavarta,hogy nem "férfi", mikor otthagyta a terhes feleségét és hazaszaladt anyuci szoknyájához és menekült előled. Az nagyon férfias viselkedés volt. Szerintem inkább úgy viselkedik,mint egy kisfiú, és csak saját magával foglalkozik.
2015. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Még egyszer nagyon sajnálom. Érdekes, hogy ha probléma van, akkor csak egy másik nő lehet rá a megoldás, hogy valaki férfinak érezze magát. És mi van a nőkkel? A nők is legalább ennyire megszenvedik, ha várnak a babára, vagy ha már pocakban várják a babát, akkor mi nők mit kellene hogy csináljunk, hogy nőnek érezzük magunkat?!


Megértem, hogy óriást csalódtál, a legnehezebb helyzetben hagyott magadra. Meg gondolom ott motoszkál benned a kérdés, hogy mi lett volna, ha most nem jön össze a baba? Akkor mit lép? Így most persze bánja.


Próbálj megnyugodni, és nagyon sokat pihenni, most ez kell a babádnak. Egy biztos, ez a pici már örökre összeköt benneteket, így ha megbocsátani nem is tudsz, és férfiként nőként már nem tudtok együtt működni, valahogy rendeznetek kell a helyzetet, hogy szülőként azért legyen összhang köztetek. Ha kicsit megnyugodtak a kedélyek, járjatok el egy párterápiára. A közhiedelemmel ellentétben ez nem arról szól, hogy hogyan maradjon együtt két ember, ha kell, ha nem. Segít tisztán látni a helyzetet, és ha külön folytatjátok akkor is sokat profitáltok belőle, lehet még köztetek rendezett kapcsolat.


Kitartást, egészséget, és sok örömet kívánok a babához. Majd azért írd meg a fejleményeket.

2015. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!