Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?

Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel hat éve vagyunk együtt, ebből kettő éve házasok. Egy éve próbálkozunk, hogy legyen babánk, és most végre sikerült is. Mindenünk adott hozzá, saját ház, jó munka, félretett pénz. Mindketten akartuk a kisbabát. Viszont, amikor elmondta a férjemnek, hogy végre összehoztuk a gyermekünket, nem is örült neki, sőt másnap a munkából nem haza jött, hanem anyukájához ment. Velem alig akar szóba állni,hiába mentem el a szüleihez, anyukájával üzente: neki ezt még át kell gondolnia. Mit csináljak, kétségbe vagyok esve... hívjam? Várjak?

Az övé a baba, mielőtt valakinek eszébe jutna a megcsalás.


2015. okt. 9. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
32%
Nehéz ügy.
2015. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
85%

Szavazzatok le nyugodtan.

No vagyok, terveztuk mind a két gyereket. De amikor teherbe estem és tudatosult bennem, h igyen gyereket várok és egy élet novekedik bennem osszeomlottam és sírtam. Nem tudtam, h mi lesz most és hogyan tovább. Pár óra kellett, h feldolgozzam a dolgot.

Férjed is így van. Igaz nem szép, h hazaszaladt anyucihoz és nem áll veled sem szóba. Ezért nagyon megharagudnék rá, várnám, h o engeszteljen ki és o alázkodjon meg elottem (mert ezt érdemli).

28N

2015. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
31%
Aki összeomlik meg ilyesmiket csinál a gólyahír hallatán az nem tervezte azt a gyereket! Terveztették vele vagy a béke kedvéért úgy csinált mintha....de,hogy nem akarta igazán az tuti!
2015. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
17%

semmit ne tégy még

szerintem csak kissé sokkolta a dolog

hagyj neki időt feldolgozni

szerintem már magában rég lemondott róla és most hirtelen mégis ...

2015. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
30%

ja még egy fontos dolog

itt sokan írják h játszmázzál


én nagyon nem tenném a helyedbe !

mi az h kizárod a férjed és elutazol vagy telszám csere ???

meg h majd ö alázkodjon meg ???

aki ezt eljátssza vagy elvárja az nem társnak való ...

2015. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

számomra nagyon érdekes, hogy mennyien javasoljàk, hogy válj el. én azt hittem egy életre szóló eskü a házasság, amit nem bontunk fel ilyen apróságok miatt. mi lesz ha komolyabb probléma jön?

én a helyedben várnék amíg hazajon. hadd gondolja át a dolgokat, nem vagyunk egyformák. valóban furcsa reakció, hiszen terveztétek a babát. de adj neki időt, úgyis hazamegy és együtt örülök majd. :) de ha nem bírod, hivd fel. elvégre társak vagytok, meg kéne tudni beszélni mindent. sok sikert!

2015. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem apróság, ez sokunknak válóok... Hihetetlenül éretlen és fura viselkedés ez. Megijedhet, kellhet neki idő, de elbujdosni s nem szóbaállni a várandós feleségével, csak mert végre összejött a baba? Röhejes lenne, ha nem lenne olyan tragikus. Nem csoda, hogy sokunk nem tud tisztelni egy ilyen embert, látatlanban sem. Ilyet az ember nem tesz, nem hagyja cserben a családját, akit pont akart és nincs semmi baj a világon. Mondom, értem, ha kicsit megbillen és elgondolkodik és apró sokk, ha akarta is, de azt dolgozza fel otthon, ahova tartozik. Á, nem, ő valamiért bujdokol és stresszeli a várandós párját, igazából tojik a fejére. Grrrr.
2015. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
74%

#45,

Miért, az a férfi, aki ha megtudja, hogy megfogant a tervezett egy éve gyártott gyerek az anyjához megy haza, nem veszi a telefont, anyuval üzenget a várandós feleségének, az társnak való?

2015. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
16%

45: ez miért játszmázás? A férj is ugyanezt csinálta: kizárta az életéből a feleségét és nem elérhető telón.

Miért baj ha a feleség is így jár el? Miért kéne körmöt rágva otthon ülnie és várnia h az úrfi felhívja?

2015. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
Van azóta valami fejlemény kérdező? Remélem jobb belátásra tért már
2015. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!