Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?

Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel hat éve vagyunk együtt, ebből kettő éve házasok. Egy éve próbálkozunk, hogy legyen babánk, és most végre sikerült is. Mindenünk adott hozzá, saját ház, jó munka, félretett pénz. Mindketten akartuk a kisbabát. Viszont, amikor elmondta a férjemnek, hogy végre összehoztuk a gyermekünket, nem is örült neki, sőt másnap a munkából nem haza jött, hanem anyukájához ment. Velem alig akar szóba állni,hiába mentem el a szüleihez, anyukájával üzente: neki ezt még át kell gondolnia. Mit csináljak, kétségbe vagyok esve... hívjam? Várjak?

Az övé a baba, mielőtt valakinek eszébe jutna a megcsalás.


2015. okt. 9. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
69%

Na na na na na na na.

Azért egy ilyen korai szituációból páran abortuszt meg válást javasolnak?


Értem én, hogy ez egy nyilvános fórum, meg bárki hozzászólhat, de azért full kreténségeket nem kéne.

2015. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
91%

Istenem, milyen férfi ez?

Én a helyedben nagyon átgondolnám, hogy akarok-e még tőle valamit, mert bocsika, de már késő ezt így átgondolni, hiszen TERVEZETT a gyerek.

Hívd, de szerintem azzal, hogy mikor jön a cuccaiért.

Nekem úgy tűnik, hogy ő nem is akarta ezt az egészet, különben másként viselkedne.

VAgy meg tudja ezt magyarázni?

2015. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

Nem akarom elvetetni a babát semmiképp!

De akkor szerintem, írok neki egy sms-t, ahogy az egyik válaszadó javasolta, hátha arra reagálni fog..

2015. okt. 9. 13:30
 14/64 anonim ***** válasza:
33%

Úristen!

En kivarnam hogy mikor óhajt haza jönni es mit fog mondani!

Ugyanis ne te hivogasd könyörögj mar hisz nem te ejteted magad szándékosan teherbe.

Es a viselkedése alapján dontenem el hogy hogyan tovabb....vele vagy nelkule?

De az biztos a gyereket akkor sem vetetnem el hisz nem vele szurnal ki hanem (a gyerekkel)de magadal is persze!mert az abortusz kockazatal jar!!

Es ha utana nem lehetne gyermeked? A ferjedel meg csak jot tenel nem lenne kotelesege es majd csinalna masnak gyereket amikor végkép gyereket akar! Te mé mendőkent elned a boldogtalan életed!!

2015. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
85%

Sms-ben akarsz ilyen dolgot lejátszani?

Én a helyedben átmennék anyós pajtáshoz, kirángatnám a komát és személyesen adjon magyarázatot erre.

2015. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
81%

akkor ne vetesd el, de számolj vele, hogy egy ilyen férfira semmiben nem tudsz számítani, vagy elfogadja de végtelenül féltékeny lesz a babára. Minimum felajánlanám hogy vagy férfiként hazajön és elfogadja azt amit "együtt" terveztetek vagy mehet világgá és fizetheti a gyerektartást. Mert hogy egy ilyen anyám asszony katonájával nem maradnék együtt az tuti.

Egyik válaszolóra reagálva- korai periódus az lehet, de én ezt soha! nem lépném meg a párom felé és jogosan dobhatna ki egy ilyen után, ha szeretsz valakit nem hagyod magára a kakiban.

2015. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretnéd persze tartsd meg a babát. De .... én ezt a határozatlan, gyerekes gondolkozású, és felelősséget vállalni nem akaró pipogya frátert elküldeném a ....-csába!
2015. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
4%

a mai világban már nem olyan nagy kockázattal jár az abortusz mint annak idején-.-" nem tudom minek olyan ember gyermekét megtartani, akkor ha az illetőt zsigerből utálni fogod és egy fizetéssel lehet nem tudod megoldani a dolgot, juhhé az élet szent ezért neveljünk szegénységben elvnek XD

off: attól hogy 1 éve nem jött össze nem feltétlenül a te biológiai adottságaid miatt nem jött össze :S

2015. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
30%
Haggyad őtet.
2015. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
85%

Ne írj sms-t hanem kapcsold ki a telefonod cserélj számot és tölts el pár napot egy barátnődnél vagy panzióban, ahol tuti nem keresne. Nehogy még te ugrálj utána, meg idegeskedj amikor épp terhes vagy!

Kapcsolódj ki és gondold át nyugalomban, hogy mi lenne a helyes döntés, esetleg állítsd fel egy tervet arra az esetre ha egyedül maradnál.

Ha mindenképp megtartod a babát, bármi legyen is, menj el cuki ruhákat venni, az minden terhes nőt megnyugtat, unisex viselet is van egy csomó.

Belegondoltam hogy talán mégse költöznék haza szüleimhez, mert ha ott megjelenne, apám péppé verné, ha nem kapja el előbb a bátyám, biztos 8 napon túl gyógyuló lenne...

Ha valaha is van közös jövőre még esélyetek, akkor neki kell megtennie a kezdő lépést. Ha nem teszi meg, akkor semmi értelme tovább folytatni.

2015. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!