Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?

Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel hat éve vagyunk együtt, ebből kettő éve házasok. Egy éve próbálkozunk, hogy legyen babánk, és most végre sikerült is. Mindenünk adott hozzá, saját ház, jó munka, félretett pénz. Mindketten akartuk a kisbabát. Viszont, amikor elmondta a férjemnek, hogy végre összehoztuk a gyermekünket, nem is örült neki, sőt másnap a munkából nem haza jött, hanem anyukájához ment. Velem alig akar szóba állni,hiába mentem el a szüleihez, anyukájával üzente: neki ezt még át kell gondolnia. Mit csináljak, kétségbe vagyok esve... hívjam? Várjak?

Az övé a baba, mielőtt valakinek eszébe jutna a megcsalás.


2015. okt. 9. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Kérdező, megoldódott a helyzet?
2015. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hazajött végül a férjem. Bocsánatot kért,hogy így reagált erre az egészre. Valamint ő borzasztóan sajnálja, de mégsincs felkészülve egy gyerekre... elköltözött, nem az édesanyjához, mert ezek után az anyukája összeveszett vele.

Ma este még elvileg eljön hozzám. Lehet válni akar...

2015. okt. 12. 08:18
 53/64 anonim ***** válasza:
én pakolnám össsze a cuccait, és mehetne istenhírével!
2015. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sajnálom. Egyébként meg nem tudom felfogni, hogy ha valaki 1 éven keresztül próbálkozik a gyerekkel, akkor miért akkor jut eszébe, hogy nem készült fel rá, mikor útban van?


Miből gondolod, hogy válni akar, más probléma is van? Te ezek után mit szeretnél? A babát azért megtartod, ugye?

Nem lennék most a helyedben. Majd írd meg, mi történt. Kitartás!!

2015. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Remélem nem abortuszra akar rábeszélni :s
2015. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
70%

NAgyon sajnálom a történteket, én bevallom őszintén, nem értem. Ő is mondta hogy szeretne gyereket, most hirtelen nem?

Itt valami már akkor nem volt oké, vagy nem tudom.

Mindenesetre legalább kiderült.

Azt viszont megkérdezhetem, hogy mióta ismeritek egymást?

Nem lehet hogy hamar jött a házasság, gyerek miegymás?

2015. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarok hülye elméleteket gyártani, de nem lehet, hogy van valakije és bezavart neki, hogy sikerült a baba? Mert ez így elég fura. Terhes lesz a szeretett felesége a tervezett babával és ő válni akar? Mi van???
2015. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Ha tényleg válni akar, akkor most nagyon rossz lesz, de "vigasztaljon", hogy egy ilyen idiótáért, aki felnőtt létére azt sem tudja, hogy mit akar, nem nagy kár.
2015. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:

Babát természetesen megtartom, most sokat kell pihennem, mert majdnem elment..

A férjem bevallotta, hogy találkozgatott egy nővel, azért mert kudarcként élte meg, hogy nem jön össze hamar a baba, és csak így tudta férfinak érezni magát újra. Nagyon megbánta, vissza akar jönni hozzám. Én ezek után nem vagyok benne biztos, hogy vissza tudnám fogadni...

2015. okt. 14. 11:17
 60/64 anonim ***** válasza:

Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.

Ritkán adok ilyen határozott tanácsot idegenként, de eszedbe se jusson visszafogadni, ha esetleg vissza akarna jönni. Minden esélyt eljátszott bőven, nem gondolod?

Egy év alatt jön össze (az nem is sok idő, keveseknek megy hipphopp) és nem érzi férfinak magát, tehát nőzik? Hajajjj, itt nem apró bajok vannak. Menjen csak, jobb lesz Neked.


Minél kellemesebb terhességet, könnyű szülést és egészséges, gyönyörű babát kívánok! S idővel egy igazi (s persze apának is alkalmas) férfit...

2015. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!