Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit tegyek?

Szerintetek most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel hat éve vagyunk együtt, ebből kettő éve házasok. Egy éve próbálkozunk, hogy legyen babánk, és most végre sikerült is. Mindenünk adott hozzá, saját ház, jó munka, félretett pénz. Mindketten akartuk a kisbabát. Viszont, amikor elmondta a férjemnek, hogy végre összehoztuk a gyermekünket, nem is örült neki, sőt másnap a munkából nem haza jött, hanem anyukájához ment. Velem alig akar szóba állni,hiába mentem el a szüleihez, anyukájával üzente: neki ezt még át kell gondolnia. Mit csináljak, kétségbe vagyok esve... hívjam? Várjak?

Az övé a baba, mielőtt valakinek eszébe jutna a megcsalás.


2015. okt. 9. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
83%

Pfff. Ha igaz, akkor pfff. Nem férfi lehet ez hanem valami kisfiú.

Szerintem nehívd, várd ki a végét, de ilyen anyámasszonykatonájától sok jót ne várj bár van rá csekély esély, hogy csak besokkolt hirtelen, bár gyanús.

2015. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
44%
Persze hogy hívjad, a telefont csak felveszi?! Meg kell magyaráznia ezt a viselkedést, mert elég gáz.
2015. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Anyósom azt mondta, hogy csak beijedt a fia, várjak türelmesen és biztosan megnyugszik.
2015. okt. 9. 13:17
 4/64 anonim ***** válasza:
88%

Mivan? Mit kell átgondolnia, próbálkoztatok, nem becsúszott védekezés mellett! Tervezett gyerek, eddig mit gondolt, majd úgyse sikerül 10 évig, addig pedig megszokja a gondolatot, hogy apa lesz?

Ráadásul mi az, hogy nem megy haza a párjához? Még ha hirtelen sokk és baleset lenne, akkor is együtt kellene döntenetek, lennetek, támogatni egymást...

S anyuka szoknyája mellett ijedezik? Neked, a feleségének pedig ÜZEN, mikor nem követtél el a világon semmi rosszat? Megáll az eszem.

2015. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
31%
hát én ezek után elvetetném a babát és beadnám a válást. Mert itt a férjed ahelyett hogy felnőtt módjára átbeszélte volna veled elment sírni anyucihoz. később a babóval a nehéz helyzetekben is ahelyett hogy helyt állna rohan majd anyához? és olyan embertől nem kellene gyerek aki már az elején nem tud helytállni, mert akkor a gyerektartást is ki kell csikarni tőle,de úgy hogy a nevelés felelőssége nem az övé lesz majd nagy lesz a szája és mindenbe beleszól. Kíméld meg magad plusz 20 reménykedéstől és keress egy igazi férfit.
2015. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
95%

Hát én erősen elgondolkoznék ezek után, hogy akarok-e valamit még ettől az embertől! Közös életetek legfontosabb pillanatában cserben hagy, stresszel. Normális, ha valaki aggódik, de mindent meg lehet és meg kell beszélni, de egyből futni anyuci szoknyájához...ez olyan gyerekes és semmi jóval nem kecsegtet a jövőre nézve.


Úgyhogy én dobnék neki egy sms-t (ha a telefont nem veszi fel), hogy vagy összeszedi magát és hazajön megbeszélni, vagy maradhat az anyjánál végleg.


Hidd el, a kisbaba mellett legkevésbé arra lesz szükséged, hogy egy felnőtt gyereked is legyen.

2015. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
95%
párdon plusz 20 év reménykedést akartam írni. Lényeg ennek így is úgy is válás lesz a vége, ha nem most majd egy még problémásabb időszakban, amikor viszont majd a gyerek miatt nem tudsz válni, vagy anyagi okokból vagy mert a szegény gyerek lelkivilága miatt.
2015. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
94%

Én is elköltöznék anyámhoz aztán beadnám a válást. Ha már az elején ilyen, mi lesz még később? Bármi probléma adódik, beudurcázik aztán rohan anyucihoz? Nem hiányzik neked ez a stressz! Nekem az a gyanúm, h ő vmiért úgy gondolta h nem fog összejönni a gyerek (esetleg betegség amit eltitkolt előtted) és hitegetett, aztán most beijedt h sikerült.

Elhiszem h szörnyű ha a szeretett férfi teszi ezt, de most a gyerekre kell koncentrálnod.

Anyóssal meg ne tárgyalj ezügyben, semmi köze hozzá, normális anya seggbe rúgná a fiát és hazaküldené, hogy legyen rendes apja az unokájának.

2015. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
33%

Bármilyen kegyetlen, de abortusz és válás. Ez egy gyerek. Nagyon nehéz és fájdalmas lesz, de később áldani fogod magad, hogy ezt meglépted.

29N

2015. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
68%
az abortuszt is csak azért lépném meg, mert egy ilyen családhoz nem akarnék egy életre szóló köteléket, férjed is anyós is megéri a pénzét
2015. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!