Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/219 anonim ***** válasza:
100%
Hahó! belőlem nem az irigység beszélt, amikor azt mondtam, hogy én is megtehetném, hogy a legjobb ruhákban járja, de mégis turkálóból öltözködöm! itt hol az irigység? nincs bennem semmi ilyesmi, sőt, amikor ezt nem tehettem meg, akkor sem volt bennem irigység, csak nevetségesnek tartom ezt az egészet. És még valamit a kérdező maga mondja valamelyik kommentjében, hogy már egyre többet kér!!! Ez a lány soha nem fog értékelni az életben semmi sem! egy egyszerű apróságnak nem fog örülni azért, mert elkényeztették. Jah, és ha nem vagyok turkáló ellenes, akkor nyugodtan körbe nézhet a városokban, akárhol is van, mert rengeteg van már és találj olyat, ahol jó ruhákat kapsz baráti áron! Csak pár pl.: diesel farmer: 1000 Ft, esprit, mng, dolce and gabanna stb. felsők: 400-500 Ft, cipő: 1000 Ft, melltartó (cimkés is) darabja: 150-200 Ft!!! a legjobb hely és érdekes, hogy céget vezetünk a férjemmel, de az öltözékemet mindig dicsérik, pedig turkálóból van!!! És márkás, ha a kisasszonynak éppen ez lenne a baja!
2010. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/219 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért fehérnemű meg cipő turiből kicsit durva! Egy farmer 5-10 ezer egy felső 3-5 ezer bizsu kb 2 ezer. Szóval minimum tiz ezret adj neki.
2010. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/219 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pontosan ez volt a véleményem, mint neked, de rájöttem mekkora hülyeség. És egyébként meg kimosom a ruhákat!!! a cipőket csak megtisztitom, bár ha sport cipőről van szó, azt is kimosom. érdekes, hogy már vagy 3 éve mindent onnan veszek és még soha ezidő alatt nem volt semmi bajom!
2010. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/219 anonim ***** válasza:
100%
Én megbeszélném vele, hogy milyen ruhadarabokra van szüksége, és ahhoz, meg persze az anyagi helyzetemhez mérten adnék neki pénzt. Megmondanám, hogy ezt ruhára kell, hogy költse, ha elcseszi hülyeségre, akkor már nem tudok miből neki venni több ruhát, és örülnék hogy nem kell kísérgetni ruhát vásárolni. A saját érdeke lenne, hogy ne egy 25 ezer Ft-os gatyát vegyen meg, aztán kész.
2010. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/219 anonim ***** válasza:
100%

11:40-es: Köszönöm.

Én se értettem soha, hogy minek kell üdítőt venni. Én is ásványvizes üvegben viszem a kis csapvizemet, mert ha szomjas, ha tényleg szomjas, az a legjobb.

Otthon eszem, így nem éhezem meg, elvégre pár óra az egész, nem napokra megyek. A hamburger meg nem igazán tápláló.


Amúgy nézzetek körül az ebay-en, olyan szuper ruhák vannak! Főleg az ázsiaiaknál.

2010. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/219 anonim ***** válasza:
100%
Én kevés pénzt kapok, de nem is kell több. Mikor kell valami mindig kérek és szó nélkül adnak. Hogyha ruha vásárlásrol van szó, akkor is megnézem, hogy mennyibe kerül az, amit megakarok venni, összeszámolom és ennek függvényében kérek pénzt. Nézelődéskor tényleg csak nézelődok, pletykálkodunk, stb. Nem kell minden áron költekezni. Az olcsó is jó, akár ha turis akkor is. Ne adj neki sok pénzt, meg kell tanulnia beosztani annyit amennyi van.
2010. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/219 anonim ***** válasza:
92%
Semennyit! Nem is engedném a 14 éves lányomat egy plázában vásárolni, ott csavarogni meg főleg nem. Miskolcon már működik a plázakommandó, akik ott szedik össze az iskolából lógó kiskorúakat. Ha ennyire szabadjára engeded, semmi jóra nem számíthatsz. Késő bánat: eb gondolat - ez lesz a végső eredmény.
2010. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/219 anonim ***** válasza:
100%
Te jo eg, az miert "szabadjara engedes", hogy elmehet egyedul vasarolni? Szerintem normalis, ha az ember 14 evesen egyedul veszi a ruhait.
2010. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/219 anonim ***** válasza:
100%

figyelj..én 16 éves vagyok. körülbelül egy fél éve nem futotta ruhára. párommal élek,és gyakran azt is meg kell nézni tej-e vagy kenyér. nem kell nagyon elengedni. én mióta elköltöztem,minden forintot meg tudok becsülni(bár előtte se kaptam max nagyon minimálisat,mikor apám benyult a zsebébe és kiszórta az aprót,vagy mamámtól karácsonyra,esetleg cseresznyeszüretért,akkor pl 500ftot).

ha most ilyen tízezreket adsz,14éves lánynak,mi lesz később? én egy évre(!) tudok 10Kért vásárolni,és mindenem megvan,pedig nem turis cuccok,hanem kínai főleg. tudni kell a jó helyeket,és tudni kell beosztani. nem kell ötszáz póló meg kétszáz cipő-gatya,inkább legyen 3-4 jó,és azt lehet varálni pl sállal karkötővel,hajviselettel. Lehet én igénytelen vagyok,de szerintem van fontossági sorrend. inkább ezeket a hatalmas pénzeket tedd félre,hogyha igazán kell neki valami,akkor meg tudd venni,és szerintem maximum 5ezer elég kell hogy legyen bevásárolni.és ezt sem ingyen! legyen kötve valamihez,valami munkához,ne repüljön csak úgy az ölébe!(de ha megdolgozott,kapja is meg,én sajnos soha nem kaptam érte semmit,hiába volt beígérve-kihasznált gyerek voltam sajnos).

tudom sajnos,milyen ha nincs elég és elég jó ruhája az embernek,és csúfolják érte az iskolában,úgyhogy azért legyen,de ne essünk a ló túlsó oldalára.

2010. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/219 anonim ***** válasza:
100%

Én 13/L vagyok, de még soha nem kértem 20ezer ft-t pár ruhára. Anyumnak már az is sok volt, hogy szülinapomra 15ezres sportcipőt. Pedig mi nem vagyunk csórók, sőt!

Vagy mondjuk ha anyuval elmegyek vásárolni, akkor költünk max el ennyit, de ha külön megyek barátnőimmel/unokanővéremmel akkor nagyon max 10.000 ft

2010. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!