Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/219 A kérdező kommentje:
Na jó. Itt befejeztem. Mostmár nem fogok válaszolni a bunkó megjegyzésekre.
2010. márc. 19. 21:14
 92/219 anonim ***** válasza:
66%

"Megdöbbent, hogy egy ügyvéd így gondolkozik a lányával kapcsolatban. Eddig azt hittem, a kérdést egy takarítónő anyukat tette fel, aki valahogy legyötörte azt a bizonyos nyolcat."

Azért, mert feltett egy normális kérdést? Azért, mert tudja, hogy a plázákban egy nadrágot, meg felsőt nem lehet 1-2 ezerért megvenni? Azért, mert a lánya szeretne venni magának tavaszra pár cuccot, hogy mondjuk ne a holt meleg ruhákban flangáljon? Hát álljon már meg a menet. Mégis hogy képzelik egyesek, hogy rögtön véleményt mondanak, vádaskodnak és még kétségbe vonják az anyuka nevelését is. Csak azért, mert egyeseknek nem telik rá? Ez van, ez az élet. Attól még nem lesz valakiből plázar*banc, hogy szezon előtt kap néhány új ruhát. Hülyék vagytok ti és irigyek.

2010. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/219 anonim ***** válasza:
0%

Én is azt mondom,h ez nagy szemétség hogy itt kell kitárgyalni h mennyi pénzt akar elkölteni!


Ügyvéd léttére nem tudja az árakat?

Ha meg van mit számít? Azért van a pénz h költsék, bőven lesz ott még félretenni is.


Az a baj, hogy aki nincs benne a nehéz helyzetben az tényleg fel se tudja fogni hogy egy ilyen kérdéssel hogy megsért másokat!!!


Azt tanácsolom próbálja ki évekig! És akkor én is meg fogom kérdezni ezt a kérdést tőle!


Hogy nem az ő hibája h másnak nincs?

De nem is tehet róla sok ember h abban van amiben!

Ki nem állom mikor a bérből élőket lenézik h ők csak erre képesek! Azok is beleteszik azt a sok energiát a munkájukba szégyen h a társadalom ennyire becsüli meg őket!


Meg senki nem gondolta h ilyen rossz politikai helyzet lesz!

2010. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/219 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adhatsz neki évente 2 X 20.000 Ft-ot.De az igaz, hogy mekiben 3000 Ft-ért és megtermett férfi is jóllakik.Kizárt, hogy annyit meg tudjon enni.Vagy ő fizeti másét, vagy másra költi azt a pénzt, amire azt mondja neked, hogy a mekis kajára kell.Mondd meg neki, hogy nem haragszol, ha másra költi,de ne mondja azt, hogy 3000 kel a mekibe.Sőt inkább vegyen ruhát a mekis pénzen, mert a ruha hasznos, a meki pedig egy szemét hely ahol szemét és génmódosított kaját adnak.Nagyon egészségtelen.
2010. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/219 anonim ***** válasza:
70%
22:21, neked teljesen elment az eszed.Ezen fel vagy haborodva, hogy feltett egy ilyen kerdest?Ugyvedno, nyilvan megdolgozott azert a penzert, es nem utolsosorban TANULT erte...persze, a sok takaritonak ez szurja a szemet, en megertem.De tudod, mindenki elott ott van a lehetoseg, hogy vigye valamire.A legszanalmasabb dolog a vilagon, mikor a sok hulye fujjog a masikra, mert bele vannak sargulva az irigysegbe, hogy tobbre vitte, mint ok.Ahhoz kepest, hogy ugyvedno, meg keves penzrol is van szo!
2010. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/219 anonim ***** válasza:
11%
23:09nek! Pont az ilyen látásmódról beszéltem mint a tied! Sokan tanultak és mégse kapnak ebben az országban megfelelő fizetést a bérből élők, tipikus korlátozott látásmód! El se tudod milyen az h hátrányos helyzet! Szerinted sok embernek miért nincs pénze tanulni? Mert elmegy a rezsire! Más országokban jobban megbecsülik a bérből élőket anyagilag, de ott nincsenek is ilyen bunkók mint te! Én csak azt mondom próbáld ki pár évig aztán pofázzál!
2010. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/219 anonim ***** válasza:
100%
Na idefigyelj, te nagyeszu!En nem tudom, mi az hogy hatranyos helyzet?Hat kepzeld, az en anyam is foiskolat vegzett, ertelmisegi, es egyedul nevelt engem meg az ocsemet havi szazezer forintbol!Egyszoval o is abba a kategoriaba tartozik, akik hiaba tanultak, nincs penzuk.es kepzeld el, hogy ennek ellenere futotta arra, hogy evente ketszer elkoltson ram huszezer forintot!Igaz,nem jar kocsmaba, nem cigizik, stb. ezek a dolgok sokba kerulnek am!Es sokat lehet rajtuk sporolni!Es igen, o sem engedheti meg maganak, hogy tamogassa az egyetemi tanulmanyaimat, de pont ezert tudod mit csinaltam?18 evesen kimentem kulfoldre(merthogy akkor mar volt egy felsofoku nyelvvizsgam)es szar munkaval, napi 10 ora meloval megkerestem penzt a tanulasra!Ugyhogy nekem te csak ne oszd itt az eszt!
2010. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/219 anonim ***** válasza:
50%
Ez kamu! Nem hiszem, mert ha így lenne, akkor több empátia szorult volna beléd, és amin keresztül mentél akikkel együtt dolgoztál azokat jobban megbecsülnéd.
2010. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/219 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod, hogy nem becsulom meg azokat, akik velem dolgoztak?Egy szoval sem mondtam ilyet, olvass csak vissza.En azt mondtam, hogy szanalmasak az ilyen irigy emberek, akiknek az faj, h valaki tobbet megengedhet maganak, mint ok.Es ezt a velemenyemet tovabbra is fenntartom!
2010. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/219 anonim ***** válasza:

Sokan itt nagyon egyoldalúak vagytok. A válaszok egy részéből kiindulva, aki nem a turkálókba vagy a józsefvárosi piacra jár bevásárolni, az egy sznob. Én megértem, hogy az emberek nagy része igen kevés fizetésből él, de el kéne fogadni, hogy pl. egy nadrágért 4-5000 Ft nem horribilis, hanem normális ár, legalábbis ha nem valamelyik ázsai országban készítik 50 Ft-os órabérért. A pláza meg nem feltétlenül olyan drága, egy ruházati kisbolt simán drágább, mint a C&A a plázában.

Egy 14 éves gyerek meg általában még növésben van, így feltehetőleg szüksége van ruhákra. 20 ezer még nem olyan hú de sok pénz, teljesen indokolt összeg, ha vesz belőle több nadrágot meg felsőket is, akkor teljesen oké.

2010. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!