Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/219 anonim ***** válasza:
Én is kicsit ellene vagyok,hogy mindenhova állandóan kocsival járkáljon az ember,főleg a gyerekeknek ehhez való szoktatását,főleg ha ehhez a többször említett különböző kényesztettések is hozzá tartoznak és a helyettük való intézkedések.
2010. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/219 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagyok rossz,azért is esett rosszul :( És elkényeztetve sem voltam soha. Mára meg felnőtt nő vagyok, és úgy vagyok vele, hogy miért menjek gyalog, ha egyszer itt van az autó? Persze, amikor gyűjtök valamire vagy egyebek, akkor ilyenen spórolok először, de ameddig belefér a megélhetésembe, addig nem problémázok rajta.
2010. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/219 anonim ***** válasza:
Nézd megsérteni nem akartalak,de az elkényesztettett és a rossz ember az 2 külön fogalom,én leírtam világosan,hogy azzal nem értek egyet,ahogy ez a gyerek cipelgetés összefügg még különböző kényesztettésekkel,megkímélésekkel,helyettük való intézkedésekkel,pénzeléssel,kísérgetéssel összefügg
2010. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/219 anonim ***** válasza:
Ezek mar ilyen eltulzott hulyesegek.Mondom, mar nem tudjak, mit hozzanak el, mibe kossenek meg bele...
2010. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/219 anonim ***** válasza:
Azzal sem értek egyet, hogy az elkényeztetés, ha az orvoshoz elkísérnek valakit a szülei. Én például ha majd megállapítják a terhességem, akkor nagyon örülnék, ha ott lenne velem valaki. És ez is orvoshoz kísérés. Szerintem ez csak annyi, hogy jó a kapcsolat a szülőkkel és kész. Nem helyettem mennek orvoshoz, hanem velem. Jóleső gesztus. Ovis koromban például egyedül elmentem fogorvoshoz, nagyon büszke voltam magamra.
2010. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/219 anonim ***** válasza:
Olvasgatom itt a hozzászólásokat és az ellenzőkkel is sok mindenben egyetértek,de amit észrevettem 1-1 mozzanatott emelnek ki az előttük írókból és sokszor rosszul értelmezik,magukra veszik,mert a sok felsoroltból 1 rájuk is igaz.Kicsit figyelmesebben olvasunk és ha ránk nem igaz,nem kell felvenni
2010. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/219 anonim ***** válasza:
Nézd persze,hogy kísérjen el az anyukád terheségnél,de tényleg egy csomó ismerősöm van,fáj a fejük,haza küldi a 18-22éves fiút a tanár,az meg egyből hívja anyuci munkahelyét,anyu meg rohan,hogy vigye a gyereket a dokihoz,ismerem ezeket a fiatalokat,több ilyen haverom is van és nem a bizalom miatt kísérgetik,hanem mert önállótlan,azért simán néha egy 16 éves is elmehet fejfájással dokihoz,meg gyógyszertárba.Figyeld meg egyre önállótlanabbak,ha intézkedni kell a fiatalok
2010. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/219 anonim ***** válasza:
Az önállótlansággal egyetértek én is,én is ezt figyeltem meg,nem képesek elintézni dolgokat és azzal is hogy bizonyos dolgokat intézen maga a gyerek,a tankönyv haza cipeléséhez tényleg ne kelljen már szülő,a néha kísérgetem és az állandóan az nem mindegy.
2010. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/219 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy túl önálló a mai fiatalság. Nézz egy kicsit körül. Nekem pedig ha beteg lenne a gyerekem én is elvinném az orvoshoz. Lehet, hogy ez csak nekem érzékeny téma, mert eüs vagyok és félnék, nehogy valami csúnya betegség legyen, aztán elájuljon az utcán (tapasztalatok szerint a fene se kérdezné meg elájult-e vagy csak alszik). Nem feltétlenül elkényeztetés. Az élet úgyis önállóságra tanít mindenkit előbb utóbb, de ameddig valaki gyerek lehet, addig maradjon gyerek.
2010. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/219 anonim ***** válasza:

Olvassátok el ezt a kérdést: "Teljesen el akar zárkózni a családtól. Mit tegyünk?" A gyerekvállalás, nevelés - problémás gyerekek témakörben van.


Szerintem inkább foglalkozzanak valakivel, amennyit csak tudnak. Kicsit ritka példa, ami a kérdésben van, de az biztos, hogy példázza, hogyan nem kell viselkedni.

2010. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!