Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
 191/219 anonim ***** válasza:
Az is hihetetlen, hogy ekkora sznobok léteznek, mint az előttem szóló. A butaságnak nincs felső határa....
2010. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/219 anonim ***** válasza:
vagyis most már kettővel előttem. 16:08-ra gondoltam.
2010. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/219 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező, egyáltalán nem sok a 2x20000! :)

Ne foglalkozz az irigy barmokkal! Te megteheted, van rá pénzed, te kerested meg, hagy költsd már arra amire akarod!

2010. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/219 anonim ***** válasza:

16:08, akinek meg a stílusa igénytelen, az ne járjon emberek közé még fórumokon se.

Köszöntem.

2010. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/219 anonim ***** válasza:

sztem tullihegitek...20ezer forintot irt a kerdezo, nem 200ezret, es nem vagott fel vele.

a cigire meg italozasra visszaterve, pedig, nyilvan az is elhet karos szenvedelyekkel akinek sok penze van, csak annak mindegy, mert ki tudja fizetni, viszont az aki csoro, es kajara alig futja, merlegeljen mar, hogy a kaja vagy a cigi fontosabb pl, es hogy mennyivel tobbmindent tudna venni, ha a cigi ill pia ktsge kiesik. Nem fair, de van egy olyan mondas, hogy koldus nem valoghathat.

2010. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/219 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az sznobság,ha valaki azt mondja,hogy aki turiba jár az igénytelen.Ha néznél tv-t sok úgymond ismert ember is elmegy ilyen helyekre,bocsi.Egyébként nem kell ahhoz,hogy olcsó cuccot vegyen valaki turiba menni,igen is vannak normális helyek,olcsó,de mégis jó cuccot adó üzletek.


Az ügyvéd anyukának üzenem ez nem csak a te lányodról szól,hanem már rég arról írnak ide,hogy ki mit tapasztalt,látott a fiatalokkal kapcsolatban,vagy hogyan él és ki mennyit tett,dolgozott.Egyébként nem kell mindent a féltékenységre és az irigységre fogni,itt igenis írtak keserűségről és kilátástalanságról is.


Nem kell lehurogni a másikat,mindenki magához méri nyilvánvaló,hogy aki gyerekként is sokat dolgozott otthon az elkényesztetettnek tartja azokat akik semmit se tettek és mégis kikövelelik a dolgokat vagy csak úgy megkapják,és sajnos én is tapasztaltam,hogy valahogy még a közös nagyszülők is a gazdagabb,megkímélt gyereket sokszor lesajnálják és sok ember,fiatal ebből is kiindul,én pl sokat segítettem,ha volt pénzem gyakran haza adtam,a mamám válasza az volt ,nagy vagyok,minek nekem ez meg az,míg a unokateóim semmit sem csináltak,tökre kiszolgálták őket és ahhoz hogy 3-ask legyenek,mert tök lusták tanár kellett és mást nem hallottam szegénykéim.Na most több ilyen ismerősőm van akik szintén ezt tapasztalták az életük során és ez is döntő abban hogy mit gondolnak a dolgokról(Ezt nem a kislányára értem,mert végre leírta,hogy segítőkész gyerekről van szó,szerintem ez fontos tényező!)Míg aki

megkímélve,kiszolgálva,majdnem mindent megkapva nő fel annak az a normális,azt szokta meg,ha olvasták ők el se tudják képzeli mért elkényesztetett valaki,ha pénzt meg minden egyebet kap csak úgy és mért is kellene segítenie.


Ez felfogás és életstílus kérdése.


Mégegyszer nem az ügyévd anyuka lányát bántom,csak próbálom leírni,hogy mért lett ebből a kérdésből vitakör szinte.Szerintem ha a főkérdése még mindig áll,a kislány az említett dolgoakat 10 000-ből kitudja hozni.De már rég nem erről szól ez a ún. beszélgetés.


Senki nem bántja most a lányát,csak mindenki a saját kasztjához viszonyít.

2010. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/219 anonim ***** válasza:

Én a vitába nem akarok bele bonyolódni,de sok dologgal egyetértek általánosságban.Hát attól függ mit akar venni,hacsak mozi és esetleg be akar kapni valamit akkor erre a 2-re 3-3500 FT-ot,mivel itt nadrágot,pollót és karkötőt írtál,mi kis keresetűek vagyunk,de egy csomó jó,olcsó üzletett ismerünk,szóval erre nálun k elég 5-6000 Ft,itt sok helyen már 3000-ért van farmer,1000 től polló és 5-900 ért karkötő is van,szóval nálunk ennyi.


És csak annyit nem vagyunk igénytelenek,és szerintem aki turiba megy az se az,tudni kell melyik hely a jó,ezt üzenem a turizosokat és olcsó boltban vásárlokat leigénytelenezőnek.


Ha drágább üzletben akar vásárolni akkor kb.10-15 000.Ügyesen körül kell nézni,mert ugyanazon termék üzletenként 1-2000 ft-tal is olcsóbb lehet.

2010. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/219 anonim ***** válasza:
Egyik válaszolónak üzenem,aki azt írta hogy ez alapján luxus cikk az internet és évi 60 000,nézz utána mit írsz nekünk alapcsomag van 3900 1 hónapban,ja és én állom,és nem mindenki bagozik és iszik,és e 2 nem túl jó szenvedély nem csak a csorókra jellemző,mindkét rétegből vannak köztük,ez már megint egy külön téma,itt ha jól olvastam igazából fiatalok pénz költésével kezdődőtt a vita.Szóval hagyjuk a piát és a cigit,egyébként erre is a sok középsulis a szülők bukszájából kerít pénzt,sőt sok szülő meg is veszi a gyereknek,azzal a szöveggel én is bagozok,nem mondhatom neki,hogy ne tegye,meg már 16 éves,hogyan tiltsam meg,úgyan ezt monják amikor 14-15 évesen minden hétvégén diszkóba akar menni és 5000-et elbulizni.Szóval ez nem a ki mennyit kereshez tartozik.
2010. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/219 anonim ***** válasza:

16.08,-nak,gondolkodj mielőtt írsz,tudod az olcsó is lehet igényes,nem egy drága,de marha ronda ruhát láttam már.Az ár sokszor semmit nem takar,a tartalom a lényeg.


Tudod ahhoz hogy valaki igényes legyen nem elég egy drága ruha és az agy játszása.Hiába van valakinek menő ruhája, ha megszólal úgyis kiderül,hogy milyen is.Az ilyen Kissel Tünci félék is felveszik az estélyit.

2010. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/219 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem sok a 20.000 Ft

én átlátom a helyzeted és ez normális összeg

ha helyesen költi el, nincs gond

amúgy egy értelmes bőr cipő tízezernél, egy bőr csizma meg 15-nél kezdődik

a téli fölsők amúgy is drágák,mert több bennük az anyag

2010. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!