Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
 161/219 anonim ***** válasza:
Apud gondolom dolgozott és azért segített anyukádnak másban is,megcsináltad a szobádat,hát fura lett volna ha anyukád csinálja,bár ilyenről is hallottam.Az sem mindegy anyud háztartésbeli vagy rendesen dolgozott?A lényeg én akkor is úgy gondolom,hogy ha van lehetőségünk segítsünk be otthon.Azért az hogy középiskolás már valaki és a szobáján kívül semmit nem segít,de várásolgatáshoz,meg plázáshoz van esze az gáz,főleg ,hogy ezen tevékenységei mennyit visznek el otthonról.
2010. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/219 anonim ***** válasza:

Én soha nem jártam vásárolgatni, meg plázázgatni. Dolgoztak mindketten. Úgy értem, hogy a házimunkába nem segítettem be, de amint tudtam a sima munkába besegítettem, azt mindig örömmel, nagyon szerettem a munkájukat, a mai napig besegítek.


Ja és sosem volt ezer bizsum, sosem volt ezer olyan ruhám, amit nem lehetett hordani, nem voltak felesleges dolgaim, egyszóval sosem kaptam hülyeségeket. Mindig csak olyanokat, amire tényleg szükségem volt. Vagy már ez is elkényeztetésnek számít??

2010. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/219 anonim ***** válasza:

Na ez megint más,a lényeg hogy azért segítettél,mert azért elég sokan írtak be ide,akik semmiféle segítséget nem csináltak otthon,de kellett nekik a márkás cucc,a menő elektronikai holmik,a plázázgatás,a mekizgetés,a mozizgatás stb.Na az ellenzők hozzájuk írtak,velem együtt.Én az ilyen típusú embereket tartom elkényesztetettnek,meg azokat akiket tényleg állandóan hurcolásznak,kísérgetnek mindenhová már majdnem vagy már felnőttként,ezekre több pl-át is írtak,szóval nem hozzád szólnak.De sajnos a legtöbb olvasó 1 dolgot ragad ki és így könnyen fére lehet értelmezni.


Ha őszinték vagyunk aki semmit nem segít,de mindent megkap,kijárja magának mindegy hogyan és mindenhova díszkíséret kell neki az az elkényesztetett.Valamit valamiért.Szóval ne vedd magadra.

2010. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/219 anonim ***** válasza:

Na mindenkinek jó éjszaktát!

Szerintem ezen a témán ráérünk később is merengeni.És akikre nem igazak a felsorolak,ne vegyék magukra,akikre meg igaz,úgy se izgatja a téma,hisz az ő elvük minek csináljak érte valamit,ha úgyis megkapják.De azért a jóságot,a támogatást ne használják csak ki,adjanak is érte valamit!

2010. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/219 anonim ***** válasza:

"mert azért elég sokan írtak be ide,akik semmiféle segítséget nem csináltak otthon,de kellett nekik a márkás cucc,a menő elektronikai holmik,a plázázgatás,a mekizgetés,a mozizgatás stb."

Ki irt be ilyet??Senki.Ti mar teljesen elrugaszkodtatok a kerdestol.

2010. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/219 anonim ***** válasza:
Igen elrugaszkodtunk,hisz feltették a kérdést,hogy ki mit tart elkényesztetettnek és erre kezdtünk el írni,de ez a főkérdésre is választ ad valamilyen módón,hisz ott is sokan sokallták ezt az összeget és leíráták a véleményüket,hogy ha így folytatja,ennyi pénzt kifizet akkor elkényesztettett lesz.Ha a főkérédésre akarsz választ,akkor polóra,gatyára,karkötőre elég 6-7000,ha ügyes és nem csak a márkás a jó neki.
2010. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/219 anonim ***** válasza:
Es egyaltalan nem azt "ezt ellenzok" irtak ide be, hanem azok, akiknek valamiert nem tetszett, hogy az anyuka evi 40ezret a gyereke ruhazkodasara kolt.Ebbol jott, hogy az o lanya biztos neveletlen, hazudozik neki, meg viteti magat mindenhova, mekizget allandoan, nem csinal semmit otthon, meg hogy az ilyenekbol lesznek majd a 30 eves semmirekellok.Az eszem megall:-)
2010. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/219 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést,elkanyarodtunk kicsit,de már az elején felmerült az elkényesztetett és a segít vagy nem téma.De ennyi idősen,ha valaki ennyi pénzt kap és külön még állják a plázázást akkor el is várható,hogy segítsen otthon,de ha nem kap pénzt szerintem akkor is .
2010. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/219 anonim ***** válasza:
De ti honnan veszitek, hogy nem segit otthon??
2010. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/219 anonim ***** válasza:
Szeriélre értették valamit,én is olvastam az üziket,nem rég léptem újra ide be és végig olvastam az újakat is.Arra mondták,hogy hazudik,hogy anyukájának 3000 kellett kajára adni,ez a legelején van,és erre írták,hogy 1500 Ft-ért van már kaja,utána kérdezgették mért lenne elkényesztetett,erre írták,hogy nem mindegy segít-e cserébe és jöttek még üzik,ahol felsorolták kinek mi az elkényesztetett,ehhez valahol én is hozzá írtam.
2010. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!