Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
 171/219 anonim ***** válasza:
Ezt nem vették,hanem kérdezték,de választ nem kaptak rá. És elkezdtek pl-dákat írni,írt ide olyan aki semmit nem segít és nem értette mért elkényesztetett,meg olyan is aki sokat segít,még egy kis politika is volt,egy 17 éves csajból kiindulva
2010. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/219 anonim ***** válasza:
Az autóval vitetés nem a 40 000 kapó csajból indult ki,hanem amikor elkezdték kifejteni kinek mi az elkényesztetett kategória,már nem emlékszem pontosan,de kísérgetés dokihoz felnőttként is és könyvosztáshoz szülői segítség,hogy ne kelljen aszem buszozni,meg szendcvicskészítés,szállítgatás ilyeneket írtak,hogy akikért állandóan futkosnak,meg intézkednek azok is elkényesztetettek.Valami ilyesmiből idnult az egész
2010. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/219 anonim ***** válasza:
Nem az a baj ha sokat költ, tegye ha van rávaló, henem, hogy itt hivalkodik vele! Ez nagy parkányágra, és érzéketlenségre utal!
2010. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/219 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nagyon hivalkodó, hogy a kislánya évi 2x20 ezret kap, amiért megdolgozott az anyja, és van pofája elkölteni a gyerekére..

Mennyire irigy dögök vagytok!!!

Kiszámoltátok, havi szinten mennyi ez a 40 ezer? Havi szinten majdnem 3,5 ezer!! Ti ezt sokalljátok? RUHÁRA??? Hol éltek???

Ennyi begyepesedett embert még sehol sem láttam! Szégyelljétek magatokat amiért szidtátok őket!! Undorító népség!!!!

2010. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/219 A kérdező kommentje:

Már elnézést..nem fogok hazudozni

Elmondom

Takarítónőnk van,aki minden nap jár hozzánk,mosogat,főz,takarít mivel nem vagyok mindíg itthon.Hanem DOLGOZOM. A lányom sokszor segít a takarítónőnek pl. ablakot pucolni vagy főzni,kitűnő tanuló,nem egy elkényeztetett lány,nem hisztizik.

igaz hogy eljár plázába,dehát nem akarhatom hogy mindíg itthon üljön egyedül,tudniillik egyedüli gyerekem,de ezt már leírtam pár oldallal arrébb. Miért ne adnék neki 2*20.000Ft-ot ha segít,és kitűnő tanuló. Ruhákat muszáj vennie,nem járhat rongyokban. Turkálóba meg sajnálom,de nem engedem. Akárhogyis jó,vagy jó cuccok vannak. Ez van.

Nem értem az embereket,én nem hivalkodni akartam a pénzemmel,itt szerintem már minden baj.

2010. márc. 20. 22:34
 176/219 anonim ***** válasza:
Na, most lehet csak majd meg igazan olvasni a verengzo kommenteket:-))Hogy meg takaritono is van...na ettol egyesek agyverzest fognak kapni:-)Amugy egyaltalan ne torodj ezzel az irigy nepseggel, es ne foglalkozz senki velemenyevel.Szerintem vagy eleg okos, es meg tudod itelni sajat magad is, hogy mennyi az az osszeg, amivel nem rontod el a lanyodat.
2010. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/219 anonim ***** válasza:
szánalmasak vagytok. irigy "a szaromat is megenném, ha nem lenne.." típusú mocskok.
2010. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/219 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, felőlem vegyél neki egy bolygót és nevezd el róla, a te pénzed, meg a te gyereked.

De engedd meg, hogy megkérdezzem: miért nem engeded turkálóba???

Ne haragudj, de ha itt a többség irigy, akkor te meg egy kicsit sznob vagy.

(Mellesleg más is DOLGOZIK, és nem tart takarítónőt, szerintem ezt már csak direkt hergelésből írtad.)

2010. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/219 anonim ***** válasza:
Ha megteheted adj neki ennyi pénzt, ez azért nem horribilis összeg. Részemről azt is megértem h nem akarod turkálóba küldeni. Azért egy pláza nem a világ legdrágább helye, nem értem h mi a bajuk vele.....ha belegondol az ember h heti 20-ért vásárol kaját (mi annyiért), meg háztartási dolgokat...ismerek olyat is aki napi két doboz 700 ft os cigit szív....aztán nyomja a nagy spórolós dumát. Én 26 vagyok anno nekem is adtak a szüleim, ha elmentem vásárolni, a szép ruhákat imádom, meg a cipőket, inkább erre költök mert nekem ez a fontos, másnak meg más.....lotto, cigi, pia, tudomisén......csodálom h azt nem hozták fel h biztos rossz a házasságod és a férjedet se elégíted ki...mert ilyenkor mindig előkerülnek az észosztók!!! Amúgy meg lassan rekorgyanus a kérdés!
2010. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/219 anonim ***** válasza:
Ha visszaosztom, ez havi szinten még négyezer ft sincs. Egy melltartót se lehet ennyiért kapni lassan!!!Szerintem ebbe senki nem gondol bele. Tél elején egy kabát meg egy téli cipő többe kerül. Mi a fejen bajotok van ?
2010. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!