Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/219 anonim ***** válasza:

Valaki egyszer elmegy a Westendbe, vesz alamit a mekiben, abból hogyan következik, hogy nem fogja tudni beosztani a pénzét, meg azt, hogy autóval fuvarozzák az iskolába?

Mert ugye nem ez volt az eredeti téma, de már mondtam, hogy túl egysíkúan gondolkoztok.

2010. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/219 anonim ***** válasza:

A kiscsaj nem egyszer megy ilyen helyeke,hisz anyuka írta,hogy mekizget,mozizgat és a kaja szokott 3000 lenni,mert állítólag ez alatt nem kapsz kaját,ami kamu,a többi meg onnan jött,hogy kifejtették ki kit és miért tart elkényesztetettnek.


Nézd én is aki semmit nem tesz a dolgokért csak kap és állandóan bármiról is legyen szó futkosnak érte én is annak tartok.

2010. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/219 anonim ***** válasza:
Kommunizmust ne keverjük ide,a csaj,ahogyan írt ő se tett soha semmiért semmit,csak úgy kapta,nyilvánvaló,hogy védi a hozzá hasonlót.Az irigyés csak irigység,de a tettek azok tettek.És a visszaélések juttatták és az önző a bukszát még jobban megtömni akaró érdekek ide az országot.Irigynek lenni egy dolog,de ölni,rabolni és egy egész országot eladni,gyárakat a külföldiek kezébe juttattni és ezzel adót is elvontak maguktól,amit a kis csoró embereken akarnak behajtani más dolog.
2010. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/219 anonim ***** válasza:
Jah, akkor én is egy idióta vagyok, amiért gyerek és kamaszkoromban elvittek a suliba meg edzésekre és egyéb helyekre. Érdekes, hogy én ezt soha senkitől nem kaptam meg, most itt hallom tőletek először a fórumon. Barátságos, segítőkész, normális embernek tartom magam. Azért köszönöm a leminősítést, jól esett.
2010. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/219 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta,hogy rossz ember valaki ha cipeli a gyereket,de igen is néha a gyerkenek kellene elintéznie a dolgait,és saját lábán utazgatni.Az állandó cipelgetés,kiszolgálás,fuvarozgatás igen is egyfajta elkényesztetés.Nekem több ilyen rokonom van és 18-22 évesek és még mindig anyuci kell ha beteg a gyerek,a szendvicset is anyuka csinálja,szóval sok segítséget nem ad a gyerek,és még sorolhatnám,de a menő cucc ott is kell.
2010. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/219 anonim ***** válasza:
ja,utolsóval egyettértek,nálunk is cipelik még mindig a gyereket,illetve kor alapján már nem gyerek a dokihoz.HA könyv osztás van akkor fut anyuka,nehogy pici fiúnak kelljen a csúnya,nehéz könyveket haza vinnie a hátán.A pici lába meg ne fájduljon a buszmegőállóig,kb. 5 km-re lakik a sulitól szegénykém
2010. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/219 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy engem is elvittek mindenhová és a dolgozó tanuló felnőtt ember lett belőlem. Egyáltalán nem voltam soha elkényeztetve, mindig is jó tanuló voltam, nem toltak mindent alám, de miért kellett volna gyalog mennem, ha el tudtunk menni autóval??? Ez nem elkényeztetés. Igenis tudom milyen megdolgozni valamiért, és mondtam, hogy egy rendes, segítőkész ember vagyok, és soha nem ért az a vád, hogy el lennék kényeztetve, vagy bármi egyéb.
2010. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/219 anonim ***** válasza:
Nem zavar,ha 200 m-t is autóval teszel meg,azt nem is állítottam rossz ember vagy,de luxusnak tartom,a mindenhova autóval járkálást,főleg ha gyereket szoktatnak ehhez,úgyis kevesett mozognak és mindentől megkímélik őket,a napi 500 m kell neki hidd el,de te tudod.Egyébként szokták az állandó közelre való autózást furcsálani,de egymás között beszélik meg,családon belül az emberek.
2010. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/219 anonim ***** válasza:
Nem luxus, a luxus az lenne, ha flancoltam volna vele. Soha nem néztem le senkit, és soha nem tartottam magam nagy valakinek. Mindig egy közvetlen, kedves ember voltam, ellenben voltak olyanok is az ismerőseim között, akiket te említesz, de ők nem a furikázástól lettek ilyenek, hanem ott a szülők is ilyen kivagyok mivagyok típusok voltak. Nem ezen múlik.
2010. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/219 anonim ***** válasza:
Egy kis séta senkinek sem árt,főleg a fiataloknak,erről ennyit,elhiszem hogy nem vagy rossz ember,jó fej vagy,de ami eltér az átlagtól az sokak szemében furcsa.Nálunk is középsuliba mindenki busszal,vonattal járt,ha valakit állandóan kocsival hoztak volna és futkostak volna érte mindenhova igen is elkényesztettettnek tartottuk volna.A nagyképűség megint egy külön téma kör,gondolom,hogy megengedheted magadnak,hogy kocsiz mindenhová.Az megint más kérdés ha egy 4 tagú család jár kocsival,mert a suli meg a munkahely is egy helyen van és esetleg így tudnak sporolni,de a közelbe való állandó kocsikázást igenis furcsálom.Ettől még nem gondolom hogy rosssz vagy.
2010. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!