Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/219 anonim ***** válasza:
Ebben már csak az a vicces, mennyire egyoldalúan gondolkoznak egyesek. Ha valaki kap egy évben 2*20 000 Ft-ot, akár zsebpénzre, akár ruhára, attól még nem lesz egy elkényeztetett kis p*csa.
2010. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/219 anonim ***** válasza:
Hé le senki se pi..ázta!De sok 16-25 éves nem él ilyen nagylábon,a nem tetszés megint más,meg a leelkényesztetés is,szóval azért nem kur..-áztuk le,nem is mernék azért ilyet mondani.
2010. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/219 anonim ***** válasza:
Na ez mar tenyleg tobb a soknal!Mar a politikat is belekeverjuk?Akkor a sok hulyenek, miert kellett a baloldali kormany???Minek valasztottak meg oket??Minek tapsikoltak Gyurcsotannyal, hogy igen igen??A sok taho komcsi oreg nyanya, meg hulye fiatalok???Ez kellett nekik??Hat akkor egyek meg, amit foztek!
2010. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/219 anonim ***** válasza:
Most hiába akadunk ki,a gyakran mozizgató,vásárolgató,Mekizgető gyerekre valamilyen szinten jogos az elkényesztetett szó,vagy mondjam azt megkímélt.Én úgyanezt gondolom azokról is akiket emelett állandóan apuci,anyuci fuvarozgat a suliba,meg mindenféle óhajt-sóhajt teljesítenek,vagy akit 16-17 évesen állandóan kísérgetni kell és egyszer nem menne el egyedül az orvoshoz,gyógyszertárba, vagy kenyérért a boltba.
2010. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/219 anonim ***** válasza:
Na ezt kikérem magamnak. Mindig autóval mentünk iskolába, mert messze laktunk. Ritkán fordult elő, hogy gyalog mentünk be és teljesen normális felnőtt nő lettem. Plázában életemben kb. 4-szer jártam. Dolgozom, tanulok, szóval ez a fuvarozgatás nem épp ide illő téma...
2010. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/219 anonim ***** válasza:
Hé a kormány úgy lett bele keverve,hogy egy kis 17 éves kitalálta,hogy azért van itt az ország mert irigyek vagyunk,a lopkodások miatt,a titkosítások miatt és a felelőségre nem vonások,a vagyon el nem kobzások miatt van itt az ország.Ja és nem a baloldalra szavaztam,de mindegy mindegyik hazudik,de igen is felelősségre kellene vonni a lenyúlókat.
2010. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/219 anonim ***** válasza:
Figyi,én arra gondoltam,hogy a 500 m-re lévő boltba is sokan autókáznak,vagy 1 km-re van a suli és cipelik a gyereket,kitalálja sportra akar járni,az edzésnek 4-5 körül vége és fut a mami hogy nehogy haza kelljen buszozni,2-3 hét múlva meg már máshova akar menni a gyerek és ez így megy tovább.Egyébként középsuliba az összes vidékinek tömegközlekdéssel kellett járni,legalább is nálunkmindenki azzal ment 15-50 km-ről.
2010. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/219 anonim ***** válasza:
Bocs olvasd még el az autóhoz cipeléshez mit írtam és akkor teljes képet kapsz,vásárolgatás,mekizés,állandó mozizgatás stb.,ha ezek nem igazak rád,akkor mért akarsz ki,akkor nyilván való nem neked szól,az a baj az reagál erre akire nem igaz.
2010. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/219 anonim ***** válasza:
Hát, én is autóval járok a boltba, sőt még az utca végére is. Miért fáj ez??? Gyerekkoromban edzésre is autóval vittek, ma már egyedül megyek, de autóval. Ha 500 m-re, akkor 500m-re. Szomszédba is mentem már át kocsival. Ettől még ugyanolyan normális vagyok, sosem hányta ezt a szememre senki és soha életemben nem ártottam senkinek.
2010. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/219 anonim ***** válasza:
17:36, ez ok, de ha jobban belegondolsz, nem mondott nagy hulyeseget, mert a kommunizmusnak is pontosan az irigyseg az alapja:-)
2010. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!