Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
 211/219 anonim ***** válasza:
Szerintem is 8000-10000 Ft elég ezekre a dolgokra.Olvastam a hozzászólásokat és én nem az elkényesztetett szót használtam volna az állandóan kocsival cipelt,és szinte mindent a szülők elintéző fiatalok helyett,hanem azt hogy baromira kényelmes.Az tényleg gáz,hogy 200-300 m-t ne tudjon már megtenni,meg ez a kifogás,hogy azért nem segítettem fiatalként a házi vagy más munkába otthon,mert anyu ezt jó érzéssel csinálta,hát nem semmi,ez aztán a magyarázat.
2010. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/219 anonim ***** válasza:
91%
erről a sztoriról, az a vicc jut az eszembe, amikor nyuszika megy a mackótól répát kérni, annyit agyal út közben, h a végén arra a következtetésre jut, h a mackó úgyis egy irigy állat, mikor odaér hozzá, csak ennyit mond: tudod mit mackó b@szd meg a répádat.....szóval egy tök ártatlan kérdésből miért kell ekkora palávert csapni....nem értem....egy ideig olvasgattam a hozzászólásokat, a vége felé már kb arról szóltak, h mit képzel a lányod, h elmenne a westendbe.....jézus......na mindegy, szerintem többet nem mersz kérdést feltenni...:)
2010. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/219 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen a téma jól kibővült az bíztos,de szerintem azért sok igaszság is volt benne,nem is az anyukának szóltak a megjegyzések,hanem sokkal inkább arról hogy ki mit tapasztal,lát nap,mint nap.Az hogy ez a pénz téma ilyen vitákat generált nem csodálkozom,nekem a rokonságomban mindenki érettségizett és az ismerős és baráti kör is és tudom mert,minden nap szoktunk beszélgetni hogy alíg tudnak megélni és a munkanélküliség is gyakori,azon kell filózni,hogy betudják-e fizetni a számlát és ez nem a válság miatt van csak,hisz alapból alul fizetik az embereket,minimál bérből nem lehet megélni,és nem egy unokatesóm panaszkodott,hogy a suliba van pár pénzelt gyerek,akik meg kicikizik,leszólják és folyton szórakoznak a szegényebbekkel,meg mutogatják hogy mennyi steksz van a mamitól,és úgye elmesélgetik itt meg ott kajáltam,közben meg a tanulást hanyagolják.Ezek az üzik nem ehhez az anyukához szólnak,de ezt élik meg az emberek és persze,hogy kiakadnak.Ez nem irigység,de az elmített elnyomott,megsértet emberek gyakran csak arc nélkül tudják kifejezni a véleményüket.És egyébként nem látni be ki hogy él,az én rokonaimnak is szép házuk van,ennyi, de a szép ház nem elég a jóléthez.Aki nincs benne ezekbe a dolgokba,vagy nem szemétkedtek vele mert csoró volt,vagy épp azt látta a rokonságon belül hogy a gazdag gyereket sajnálják le,aki nyiltan ki is mondja,hogy nem tanul,nem segít,stb. persze hogy ellenszenves lesz.
2010. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/219 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-12000 bőven elég.OLvastam néhány véleményt és szerintem nem az irigység beszélt az emberekből,ez a szó arra jó,hogy ha valaki más nézeteket vall,akkor ráfogjuk.
2010. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/219 anonim ***** válasza:
100%
Az utosó íróval egyetértek,szerintem is ennyi pénz elég.Nekem se a legjobbak az úgynevezett élményeim a pénzes fiatalokról,de nem hiszem hogy ettől irigy lennék,én ezt láttam.
2010. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/219 anonim ***** válasza:
75%
Hát elgondolkodtató vita alakult ki ebből a kérdésből,hát igen a pénz nagy úr.
2010. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/219 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint 20ezer sok, az látott már olyan boltot amiben a ruhák nem használtak és nem műszálas kínaiak? Farmer 10körül, felsők négyezer körül. Nekem is az a bajom, hogy ha ki is tudok szorítani egy öltözet ruhára pénzt semmire sem megyek vele, mert mire megint lesz pénzem vagy két újra már előző is elhasználódik, így mindig tök szakadt vagyok. Pedig szarom én le a márkákat, csak nem akarok izzasztó, feslő varrású szarokat venni.
2010. máj. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/219 anonim ***** válasza:
91%
Marhaságokat írsz,nem tudom hol élsz?Én Győr mellett lakom és simán kapok rendes pamut felsőt(vastag 4000,poló v. vékony 2000-3000) és olcsó farmert(4000),és érdekes évekig bírják,és nem izzadok beléjük és nem nyúlnak,kopnak.Na mindegy ez csak duma,hogy nem lehet kapni,csak szét kéne nézni,egyébként már vannak jó minőségű termékeket adoó kínai üzletek is,hisz szinte már minden kínai.
2010. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/219 anonim ***** válasza:
71%
Megint elmentek a válaszok Afganisztánig. A kérdésre azt válaszolnám, hogy plázás váráláshoz semennyit nem adnék neki. Akkor se, ha én lennék a Rockefeller. Nálam ez nem anyagi, hanem erkölcsi kérdés. 14 évesen ne plázázzon több tízezer forinttal a zsebében. A mai világban még a sarki boltba is veszélyes leküldeni pár ezer forinttal. A plázákban pedig minden megtörténhez főleg egy tizennégy éves kislánnyal. Szépen kézenfognám és elmennék vele vásárolni, persze semmiképpen nem luxuscikkeket. Azt majd vegye meg akkor, ha megkeresi az árát.
2010. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!