Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/219 anonim válasza:
97%
Én is 14/L vagyok, de nekem emg se fordula fejembe, hogy 20000 forintokat kérjek ruhára..., nem tudom de én valahogy felfogtam, hogy anyumék pénzét nem ilyen hű de nagy márkás cuccokra kell költeni, hanem rezsi stbstb. Átlag családba élek, szóval... Amugy én kálába vettem 2 tök jó felsőt és mindenki dicsérte sulimban, hogy milyen jó, szóval szerintem ennek az egésznek nincs értelme. Én tuti nem adnék neki pénzt, szokjon az élethez.
2010. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/219 anonim válasza:
100%
*Skálában
2010. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/219 anonim ***** válasza:
91%

Philip Russel egy szar

fogj meg egy 990 Ft-os Ph.R. pólót és egy turis 600 Ft-os George vagy Next,New Look sima pamut pólót, ami még Angliában a legalja, alap márka

ezeknek az angol ruháknak fényévekkel jobb az anyaga és minősége, egyben, van, MEG van varrva


Amúgy tanácsold neki, hogy plázában a téli és nyári leárazásban vegyen.

Így is viszont kifogható rossz. Én vettem Ovs(Oviesse) farmert és kinyúlik rajtam az anyaga 2 számmal nagyobbra...

És az O'Neill kapucnis pulcsim 1. mosás után fakóbb és bolyhosabb lett, az 18 ezerről volt leárazva 11 ezerre.

Előőte is bár, de azóta mindenképp csak turiban vásárolok.Az igényes turik kirakati darabjai pedig egyenesen gyönyörűek is tudnak lenni.

2010. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/219 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én évente 2szer megyek nagybevásárlásra,tavasszal és ősszel,ekkor veszek nadrágot,melltartót,pólót pulcsit, cipőt,zoknit stb... évközben ez nekem 50.000 ft-ba kerül/vásárlás.évközvben szoktam vennni pár bizsut + úgy 2-3 havonta ha meglátok egy jó nadrágot,felsőt vagy ha pont szükségem van vmire.


kérdeztél olcsóbb de divatos üzeleteket. és nem vagyok pesti,nem tudom h ott milyen üzletek vannak de ezek közül válogathat amik olcsóbbak,én is ott vásásrolok: new yorker, c&a, takko, jeans club, tally weil, h&m, kenvelo, deichmann.

2010. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/219 anonim ***** válasza:
96%
Nem ilyen korú még a gyerekem, de én azt tenném, hogy elküldeném kinézni magának a ruhát, aztán ha megmondja az árát, adnék neki rá pénzt, meg még valamennyit, hogy tudjon egy üdítőt vagy valamit venni magának, ha vásárlás közben megszomjazik. De leginkább elmennék vele. Ha barátnőjével akar menni, akkor persze nem, de annyit adnék, ami elég arra, amit kinézett magának.
2010. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/219 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hozzáteszem, hogy ezt nem rendszeres jelleggel, hanem akkor, amikor szükség van rá. Egy lánynak elég szerintem 3-4 nadrág, meg 10-15 felső bőségesen. Oké, hogy évszakonként kicsit fel kell újítani, de "csak úgy" fölösleges hetente, havonta újakat venni.
2010. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/219 anonim ***** válasza:
100%

sosem értettem miért kell arra pénz, ha megszomjaizik valaki a plázában

elvégre az összes szénsavas üdítő egészségtelen, a rostost hígítják, a Cappy rablás

Miért nem visz magával fél literes üvegben valamit ha már akar inni, azt sokkal olcsóbban megveheti a Tescóban.Amúgy meg ott a mosdóban a víz,abból is lehet ám inni.Én az ilyen fölösleges kiadásokat mellőzöm, és azt a pénzt inkább a ruhába adom bele.

2010. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/219 anonim ***** válasza:
96%
Sok embert nem értek itt! ennyire jól megy mindenkinek és tök jó állása van? legyen már egy határ. anyukámmal 2-szer vásároltunk egy évben, ősszel és tavasszal, pár dolgot, amiket azért tudok váltogatni! és vele mentem el vásárolni, a bnőkkel kinéztem a dolgokat és odavittem vissza anyukámat, hogy ezt meg ezt vegyük meg, ha sokallta, akkor ő elvitt egy olcsóbb helyre, ahol szintén találtam magamnak ruhát. Apám, 10-15-20 ezer Ft egy hónapban??? nem is értem. én utána nem kaptam rá pénzt, mert tudtam, hogy azért annyira nem megy velünk a szekér, hogy divatbemutatókat tartsak az osztálytársaimnak minden hónapban! a zsebpénzem kb. 2000 Ft volt egy hónapra, ezt kellett beosztanom, hamburgerre, kólácskára stb... ha ezen felük akartam magamnak ruhát, ékszert, telefont stb..., akkor fogtam magam és elmentem diákmunkára és péntek éjszaka és szombat éjszaka megkerestem azt, amiből vigan költekezhettem, amire csak akarok. és igen az embereknek előitéleteik vannak a használtruhákkal kapcsolatban, pedig hadd súgjam meg, hogy ott (ha jó helyre mégy) egy diesel gatyát veszek meg 1000 Ft-ért és olyan divatos és hibátlan állapotban van, hogy senki meg nem mondja, hogy ez turkálóból van! az esprit felsőket 400 Ft-ért veszem! ez csak pár példa. de hogy valaki igy szórja a pénzt feleslegesen. azt mondják Mo. egy szegény ország, de ahogy itt olvasom a kommenteket nekem nem éppen úgy tűnik, tisztára elvagyok ájulva.
2010. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/219 anonim ***** válasza:
100%

A fiam még távol áll ettől, de én még emlékszem h anno velem h ment. Ha kellett valami, akkor adtak pénzt, igaz akkor még jobban éltünk, mint a mostani helyzetben a mostani családok. A westend ebből a szempontból jó hely, vannak olcsó meg kicsit drágább üzletek. Azért kb tudod gondolom, h a lányod milyen kategóriában szeret vásárolni....nike, mayo chix.....v másra is nyitott. Kb. 7-8-ért már nagyon jó farmert vehetsz, a póló az attól függ, ha sima akkor 5 alatt, ha márkás akkor 5 körül.....bizsura meg amennyi marad.....15-nél semmiképp nem adnék többet, de lehet az is sok,ha másra kéne. Meg mondjuk,ha ezt minden héten előadja, akkor is más, meg ha egyszer egyszer.....

Szerintem jó ötlet a gyereknek ilyenkor melegétel utalványt adni, a cégnél általában adnak, aztán szeretnek ilyenkor beülni a csemeték egy hamburgerre és azt legalább tudod mire költi,mert plázázás közben megéhezik az ember...:)

2010. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/219 anonim ***** válasza:
100%

Há törülők,hogy ilyen jól megy egyeseknek,én max. olcsó cucokat szoktam venni diákként és felnőttként és jó minőségűeket ennek ellenére,ja és a név,szülinapi,húsvéti,karácsonyi pénzből feledztem az egész éves ruházkodásomat szinte,nem vásároltam össze-vissza és minden hónapban.Ha csak nincs növésben,azaz nem 12 éves a gyereked,akkor nem szorul rá az állandó vásárlásra és teljes ruhacserére.

Ha nagy ritkán el is mentem Plázába filmet nézni,azt 2000 Ft-ból elintéztem,most is 2500 ből el lehet,ha van bérlete,hisz mozi jegy,plusz tud kajálni,ha nem mozizni akar nézelődni akkor is bőven elég 1500-2000 ft,mert különben egy elkényesztetett,állandóan nyafogó,semmit nem értékelő pláza cica lesz,ezek a csajok vasalót is csak 20 évesen vagy még akkor se vesznek a kezükbe.

Jó nektek,hogy csak úgy dobálni tudjátok a 20000-ket.Nem kell egyszerre össze-vissza vásárolni,mennyire van a valóságban szüksége az adott dologra,farmert már 3500 Ft-tól lehet kapni,polók 1500-ért vannak,akárcsak poló felsők.Szerintem egyszerre nem kell neki 5 dolog,válassza ki mi az ami feltétlenül kell,ha farmer max 5500,ha poló,vagy poló felső akor is elég 3000.Ne kényesztesd el!Az a baj,hogy ilyen nyafogó,pénzszoró, állandóan plázákba járó emberkéket nevelünk.Bocs,ha megsértettem,de nem semmi.Ja és tényleg mennyi idős?,-gondolom még tanul,ha nagyon kell neki ruha jobb ha felnőttel megy,mert csak elszórná a pénzt.

2010. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!