Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok a lányotokn...

Mennyi pénzt adtok a lányotoknak ha plázába megy vásárolni? (pl. Westend)

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/219 anonim válasza:
92%

Attól is függ hogy nektek mennyire megy a szekér.(gondolom érted mire gondolok)

Bár én ezekhez annyira nem értek mert nem megyek vásárolni szüleimmel mert az egy rémálom.Így konkrétat inkább nem írok.

2010. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/219 anonim ***** válasza:
100%

10:40-es vagyok!

Tudom hogy mi csesztük el!Főleg az apja!Amit én nem engedek apuci megengedi!!Az a baj hogy egyedüli,és késői gyerek apának!Így illik rá az apuci kicsi lánya szólás!:)Én már nem is vitázok vele!Tőlem pénzt nem kap!Az apja úgyis ad neki!

2010. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/219 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szüksége van ezekre a dolgokra, mert pl. az előző farmert kinőtte, a pólói pedig tönkrementek, akkor normális összeget adnék. Szerintem a felsoroltak a normális árfekvésű C&A-ban is legalább 25 ezerbe kerülnek. Ez van, nincs mit tenni.

Én szoktam az Ázsiában vásárolni, régebben iszonyú jó dolgok voltak korrekt áron. Sajnos ez idén nem mondható el, vacak anyagból (műanyag) van minden, és látszik rajtuk, hogy gagyi. Nekem sose számított a márka, és nem a legújabb divatot követem, de sajnos pár hete voltunk az Ázsiában, és felpróbálni se tudtam semmit, annyira vacak volt.


Hosszú távon viszont úgy oldanám meg a ruhakérdést (márkás plázai vagy olcsóbb kínai), hogy havonta adnék neki egy kisebb összeget (vagy megnövelném a zsebpénzét ruhapénzzel), amiből össze kellene spórolnia, ha drága ruhát akar. Ha meg elkölti apróságokra, akkor nem adnék neki 20 ezreket, amikor vásárolni akar. 14 évesen már elég nagy ahhoz, hogy megtanuljon bánni a pénzzel. Persze havi 1000 Ft-tól nem fog összejönni a farmer, de ha kap havi 5000-ret, abból érdemes gazdálkodnia. Persze azon felül, hogy kap kajára meg amire még szükséges.


33L

2010. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/219 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó márkák, amik nem drágák... Philip Russel, Daniel Farelli stb. Nem kell Retrót, Nike-t venni... ugyanolyan mint a többi, de ezt nem fogják fel a tinik.
2010. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/219 anonim ***** válasza:
98%
En max 15ezret adnek! abbol kijon a farmer, a folso es a kiegeszitok. Vannak jo kis olcsobb arfekvesu boltok a plazakban. ( H&M, Bershka, Terranova, Pimkie, ...) Siman kijon belole, es igy megtanulja menedzselni a penzet.
2010. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/219 anonim ***** válasza:
92%
Én a Bershkában most vettem 6ezer-ért nagyon laza farmert!
2010. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/219 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy szoktam, hogy vagy elkisérem a lányom vagy pedig ő már előre kinézi és ha én is jónak látom megkapja rá a pénzt. Nem szeretem ha a barátnőivel vásárol mert képes lenne rengeteget elkölteni olyan ruhákra amit utána nem hord. Ez egy olcsó felsőnél még oké is de ha már nadrágot vagy cipőt vesz az legyen olyan amin van garancia ami jó minőségű és egy darabig birja. Szóval az ilyen önálló plázászára elég neki pár ezer vegyen apróságot nézze ki mit szeretne és utána megbeszéljük. Nálunk ez a módszer bevált.
2010. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/219 anonim ***** válasza:
95%
érdekes én sose vágytam hűdemárkás ruhákra pedig nem vagyok idős,sőt.16évesen felfogom,hogy nem lehet havonta ennyit költeni ruhára:Smert így könnyű anyu-apu pénzéből,de majd később a sajátomból kell megélni.Én most a nővéremmel 4300ért vásároltam 8felsőt,2pulcsit meg egy szoknyát Turiban:)és majdnem mind márkás,Inváziót tudom ajánlani gatyavásárlásra 2000-5000Ft között is akad,és jók sztem,de a kínai ruhaboltban is sok jó van,tavaly vettem 2-t még mindig ugyanolyan jó.Sztem havi 6-7ezer ft bőven elég:)osszabe,tanulja beosztani.
2010. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/219 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó csajszi! Riszpekt! Így kéne mindenkinek!
2010. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/219 anonim válasza:
98%
egyetértek az utolsóval
2010. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!