Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a párom...

Mit lehet tenni, ha a párom folyton aláz a gyerekem előtt?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom, és akárhányszor nekiállunk takarítani, közben én ugye főzök is,párom folyton aláz, hogy ő ennyivel meg annyival többet csinál mint én. Meg ha már főzök,pakoljak el magam után,meg nézzem már meg hogy néz ki főzőlap,stb. Mondtam neki,ha majd megfőztem utána,miért nem várja meg. De ő meg odajönn és elkezd törölgetni a konyhában, megse várja a főzés végét,mondván én úgyse fogom megcsinálni(?)...Ha meg bepakolok a mosgatógépbe, ő újra kiszedi amit én betettem, és leöblíti,hogy megmutassa,hogy kell helyesen..holott én már leöblítettem,és azt vágja a fejemhez,ő tudja mivel kell lefújni a konyhapultot stb..sokszor meg se várja hogy megcsináljam,mintha meg akarna előzni,hogy elmondhassa,hogy én nem csinálom meg,holott megcsinálnám..nagyon megalázó hogy kioktat mit hogy kell csináln,és sokszor már azért nincs kedvem házimunkát végezni,mert úgy se lesz úgy jó,ahogy én csinálom,mert ő úgyis felül fogja bírálni..még a maradék kedvmet is elveszi..és valjában ezzel éri azt el,hogy kedvem nincs megcsinálni,mert utána odajön és ellenőrzi.. De ha én visszavágok,hogy nem tud a falba befúrni egy szöget,akkor nem kell ám visszavágni..folyton visszaél azzal,ha egyszer nekiáll takakrítani,ráadásul azt se veszi figyelembe hogy állapotos vagyok..Veszekszek vele,visszavágok,sokszor a gyereknek is már mondok cinikusakat az apjáról,persze tudom nem kéne,de nem tudom már mit kezdjek ezzel a helyzettel..nem érzem magam nőnek,hanem egy béna anyukának,holott ugyanolyan jól csinálok mindent..sőt, múltkor én figyelmeztettem,hogy a laminált padlóápolót használja ne a Domestost a padlóra..erről is kioktatott. Meg szóltam,hogy ne szórjon bele annyi tisztítószert,mert attól nem lesz tisztább,de ő ebbe is jobb akar lenni mint én..és engem oktat ki erről..

2015. aug. 23. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:
Igen szoktam poénra venni,hogy te már csak ilyen szuperapuka vagy, csak néha a gyereknek is mondom,hogy milyen szuper apukád van. Lehet hogy kisebbségi komplexusa van.
2015. aug. 23. 14:04
 32/76 anonim ***** válasza:
81%
Mint az éjszaka,olyan sötét vagy kérdező....
2015. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
62%

Ha már így lehordasz minket válaszolókat, hogy frusztrált rossz kapcsolatunk van.. hát.. képzeld.. NEM! :D

Imádjuk egymást a párommal, nem borítok rá kajàt meg semmit, sőt.. még abba se szól bele hogyan takarítok hanem megköszöni hogy megcsinálom! Na erre varjál gombot! Nem vitázunk piti dolgokon, hanem megoldjuk! Ja és nem írogatok ki ide párkapcsolati kérdéseket hogy aztán lehordjam a kommentelőket! na szia csillagom!

2015. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy nem intelligensem írtam le a kérdést, és továbbra is tartom,hogy intelligens ember,nem ítél pár sorból párkapcsolatra vonatkozóan. Nem pszichológusok vagytok,hogy ismerjétek a szexuális életmet, és a párkapcsolatomat, lehet hogy még jobb is mint egy két válaszolóé,) Egy piti problémát írtam le,amin mégis vitatkozunk,erre kértem segítséget. Erre itt olyan válaszok jöttek,amik hajmeresztőek..ilyenért valakit elhagyni én azt gondolom ez nem megoldás..főlg nem akkor ha minden más működik!!! Persze egyszerűbb ezt mondani,hogy ott kell valakit hagyni,ezért van ennyi válás,mert a mai fiatalok könnyen minden összezördzülés után ezt az utat választják..
2015. aug. 23. 14:07
 35/76 Quasar07 ***** válasza:
33%

Én félre hívnám, előtte vagy utána és megbeszélném vele úgy, hogy a gyerek ne legyen ott, ez úgysem tartozik rá.

Szerintem a párodnak nem veled van igazából baja, csak rajtad tőlti ki.

2015. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
80%
Te mennyire ostoba vagy! Gondolom otthon is egy hisztis hárpia vagy és a férjednek elege van belőle és ezekkel a beszólásaival próbálja levezetni a feszültséget. :D
2015. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek azoktól,akik normálisan írta nekem, természetesen ez utóbbi nem nekik szólt. Köszönöm a használható tanácsokat, megpróbálom vele megbeszélni,ha lehiggadtunk, és lehet hogy tényleg poénra kellene vennem.
2015. aug. 23. 14:10
 38/76 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen írásképpel és fogalmazással intelligensnek tartod magad? Bátor vagy...
2015. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
39%
A kérdésedből nagyon úgy jött át hogy folyamatosan megaláz, hülyének néz a férjed. Milyen válaszokat vártál? Honnan kellett volna tudnunk hogy minden más rendben van köztetek? Azért durva, hogy azokat gorombítottad le akik ismeretlenül is aggódtak érted.
2015. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:
Igen,én is szoktam hisztizni,és lehet hogy hárpia is vagyok. És én sem vagyok tökéletes. Még szerencse hogy pár sor alapján ilyen jól ismersz:)
2015. aug. 23. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!