Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a párom...

Mit lehet tenni, ha a párom folyton aláz a gyerekem előtt?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom, és akárhányszor nekiállunk takarítani, közben én ugye főzök is,párom folyton aláz, hogy ő ennyivel meg annyival többet csinál mint én. Meg ha már főzök,pakoljak el magam után,meg nézzem már meg hogy néz ki főzőlap,stb. Mondtam neki,ha majd megfőztem utána,miért nem várja meg. De ő meg odajönn és elkezd törölgetni a konyhában, megse várja a főzés végét,mondván én úgyse fogom megcsinálni(?)...Ha meg bepakolok a mosgatógépbe, ő újra kiszedi amit én betettem, és leöblíti,hogy megmutassa,hogy kell helyesen..holott én már leöblítettem,és azt vágja a fejemhez,ő tudja mivel kell lefújni a konyhapultot stb..sokszor meg se várja hogy megcsináljam,mintha meg akarna előzni,hogy elmondhassa,hogy én nem csinálom meg,holott megcsinálnám..nagyon megalázó hogy kioktat mit hogy kell csináln,és sokszor már azért nincs kedvem házimunkát végezni,mert úgy se lesz úgy jó,ahogy én csinálom,mert ő úgyis felül fogja bírálni..még a maradék kedvmet is elveszi..és valjában ezzel éri azt el,hogy kedvem nincs megcsinálni,mert utána odajön és ellenőrzi.. De ha én visszavágok,hogy nem tud a falba befúrni egy szöget,akkor nem kell ám visszavágni..folyton visszaél azzal,ha egyszer nekiáll takakrítani,ráadásul azt se veszi figyelembe hogy állapotos vagyok..Veszekszek vele,visszavágok,sokszor a gyereknek is már mondok cinikusakat az apjáról,persze tudom nem kéne,de nem tudom már mit kezdjek ezzel a helyzettel..nem érzem magam nőnek,hanem egy béna anyukának,holott ugyanolyan jól csinálok mindent..sőt, múltkor én figyelmeztettem,hogy a laminált padlóápolót használja ne a Domestost a padlóra..erről is kioktatott. Meg szóltam,hogy ne szórjon bele annyi tisztítószert,mert attól nem lesz tisztább,de ő ebbe is jobb akar lenni mint én..és engem oktat ki erről..

2015. aug. 23. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
Hogy mertek bírálni a kapcsolatomat?? Meg hogy ki hogy érzi magát? Meg a gyerekem??? Honnan tudod hogy érzi magát? Boldog,mosolygós gyerekem van, velünk alszik, bármikor fordulhat hozzánk,és nem ordibált senki sem. Az a kapcsolat ahol soha nem veszekednek az meg abnormális, a gyerek azt látja, hogy a problémákat nem oldják meg.
2015. aug. 23. 13:53
 22/76 anonim ***** válasza:
85%

Ez a velünk alszik megütötte a szememet.

Nem lehet, hogy ez a gondja a párodnak? Így végül is nem tudok normálisan házas életet élni. Ettől lehet frusztrált és talán így vezeti le.

2015. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
90%

Ha elkezdene így viselkedni a Párom, rábíznék minden házimunkát, és kedvesen mosolyogva mondanám, hogy "Drágám, igazán szívesen elvégeznék minden feladatot, de te úgyis annyival gyorsabban, hatékonyabban és tökéletesebben tudsz bármi megcsinálni, hogy belátom, hogy tényleg jobb így mind a kettőnknek."


Aztán fognám magam és leülnék a gyerekemmel játszani, vagy ha épp alszik, beülnék egy fotelbe egy jó könyvvel a kezemben, ő meg mindent tisztára suvickolhatna kedve szerint.


Próbálnék nem indulatból reagálni a megjegyzéseire, hanem amennyire tudom, inkább poénra venném ezt az egészet, és halálra dicsérném azért, hogy ő mindent annyira profin és tökéletesen csinál, hogy öröm nézni. (De tényleg nem i


Ha nem a kapcsolatotok óta viselkedik így, mióta csinálja ezt?

2015. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyire tökéletes az életetek, akkor mi a fenéért kellett ez a kérdés? Fogadd el úgy a párodat, ahogy van. Ha nem akarsz vitát, szépen befogod a szádat.
2015. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:
Azoknak köszönöm akik normálisan álltak hozzá a kérdésemhez. Akik azt írták,hagyjam ott,azok nem segítettek. Mert alapvetően azért van ennyi válás,mert minden piti probléma miatt már otthagyják a nők a férfiakat és fordítva. Igaza volt annak a hozzászólónak aki azt írta, ez valójában piti kis probléma,amit meg kell beszélni,még ha újra-úja elő jön is. Látatlanba azét nagyon merész vlakinek azt írni,hagyja ot a párját,f,őleg úgy,hogy nemlátjátok a mindennapokat, az örömkt,és hogy mennyir jól paszolunk egymáshoz,még akkor is,ha néha előfordulnak ilyenek..és a gyerekemet se látjátok mennyire boldog gyermek...de van aki azt tanácsolja vágjak neki és hagyjam ott? gratulálni tudok,az ilyen hozzászólásokhoz!!! JÓ válást kívánok nekik,én nem fogok,és éljenek abban a hitben,hogy egy kapcsoaltban nem lehetnek ilyenek..
2015. aug. 23. 13:58
 26/76 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van, vedd poénra,és csinálja meg ő :)
2015. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
77%

"Hogy mertek bírálni a kapcsolatomat??"


Úgy, hogy TE TETTED FEL ezt a kérdést, és ez a kapcsolatotokat mutatja, azaz azt, hogy mennyire nem müködöképes.


Mellesleg itt nemcsak a férjed bunkó, hanem te is - "leöntöttem a kajával" - ilyen értelmes ember nem csinál!!!!


Viszont ha SZERINTED TÖKÉLETES a kapcsolatotok, akkor miért reklamálsz, ha nem néz semmibe a párod? Ezek szerint NEKED ez KELL!

2015. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:
Mi közöd hozzá hogy hálok a párommal? Nem írtam hogy velünk fekszik le, és azts sem hogy nem élünk házas életet. Biztos vagyok benne, hogy egy-két kedves hozzászólások mögött párkapcsolati problémákkal rendelkező frusztrált nők állnak..mert csak a nők lehetnek ilyen kedvesek..egy másik nővel szemben.
2015. aug. 23. 14:01
 29/76 A kérdező kommentje:
Aki normális és segítséget ír,az nem ír ilyet látatlanba hogy hagyd ott, meg hogy önts a szemébe Domestost...nem mintha megfogadnék ilyen ostoba tanácsokat..de nem kellene ezen az oldalon tanácsot írni ilyennek..
2015. aug. 23. 14:02
 30/76 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki itt frusztrált kérdező, az te vagy.


Minden hozzászólásra szinte kivétel nélkül agresszívan és sérelmezetten reagáltál, ami azt jelenti, hogy érzékeny pontot találtak el - a kapcsolatotok valószínűleg tényleg mélyebb szinteken rossz (szexuális vagy más érzelmi gondok), és ezt hozzátok felszínre az állandó, apróságokon való veszekedésben.

2015. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!