Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a párom...

Mit lehet tenni, ha a párom folyton aláz a gyerekem előtt?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom, és akárhányszor nekiállunk takarítani, közben én ugye főzök is,párom folyton aláz, hogy ő ennyivel meg annyival többet csinál mint én. Meg ha már főzök,pakoljak el magam után,meg nézzem már meg hogy néz ki főzőlap,stb. Mondtam neki,ha majd megfőztem utána,miért nem várja meg. De ő meg odajönn és elkezd törölgetni a konyhában, megse várja a főzés végét,mondván én úgyse fogom megcsinálni(?)...Ha meg bepakolok a mosgatógépbe, ő újra kiszedi amit én betettem, és leöblíti,hogy megmutassa,hogy kell helyesen..holott én már leöblítettem,és azt vágja a fejemhez,ő tudja mivel kell lefújni a konyhapultot stb..sokszor meg se várja hogy megcsináljam,mintha meg akarna előzni,hogy elmondhassa,hogy én nem csinálom meg,holott megcsinálnám..nagyon megalázó hogy kioktat mit hogy kell csináln,és sokszor már azért nincs kedvem házimunkát végezni,mert úgy se lesz úgy jó,ahogy én csinálom,mert ő úgyis felül fogja bírálni..még a maradék kedvmet is elveszi..és valjában ezzel éri azt el,hogy kedvem nincs megcsinálni,mert utána odajön és ellenőrzi.. De ha én visszavágok,hogy nem tud a falba befúrni egy szöget,akkor nem kell ám visszavágni..folyton visszaél azzal,ha egyszer nekiáll takakrítani,ráadásul azt se veszi figyelembe hogy állapotos vagyok..Veszekszek vele,visszavágok,sokszor a gyereknek is már mondok cinikusakat az apjáról,persze tudom nem kéne,de nem tudom már mit kezdjek ezzel a helyzettel..nem érzem magam nőnek,hanem egy béna anyukának,holott ugyanolyan jól csinálok mindent..sőt, múltkor én figyelmeztettem,hogy a laminált padlóápolót használja ne a Domestost a padlóra..erről is kioktatott. Meg szóltam,hogy ne szórjon bele annyi tisztítószert,mert attól nem lesz tisztább,de ő ebbe is jobb akar lenni mint én..és engem oktat ki erről..

2015. aug. 23. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
61%
te választottad
2015. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet. Reméléem te is kerülsz hasonló helyzetbe,és valaki ezt a fejedhez vágja. Nem mindig van az,hogy amikor választunk akkor szembesülünk valamivel,van amikor évek múltán derül ki valami..egy bizonyos helyzetben, pl. amikor már gyerek van.
2015. aug. 23. 13:40
 3/76 anonim ***** válasza:
61%

Az első ilyen megnyilvánulása után leugattam volna, hogy 2 szót nem birt volna nyögni-de nem a gyerek előtt, hanem négyszemközt. Ahol kisgyerek van, ott nem megengedhető a felnőtt ordibálás..



És hát: te választottad.

2015. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
95%

Mond neki, ha ennyire jól tud mindent, akkor te most lepihennél, mert fáradt vagy, vagy pedig játszol a gyerekkel, elmentek sétálni.

Ő meg csinálja meg a házimunkát. :)

2015. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
70%

Mit lehet tenni?


Elküldeni a fenébe - vagy ha nem akarod, akkor elgondolkodsz azon, miért EZT választottad, ha most nem tetszik a dolog.

2015. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Leugattam,és senki nem írta,hogy ordibált. Kérlek,ne sarkítsd ki. Nem olyan könnyű négyszemközt lenni.
2015. aug. 23. 13:42
 7/76 anonim ***** válasza:
26%

Te is és a gyereked is jobban jártok ha otthagyod ezt az őrültet..

Ha az én pasim ezt csinálná velem szétvágnék a fején egy tepsit.. Velem nem járna jól egy ilyen.

Bele is locsolnám a szemébe a domestost. :D

2015. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Durván elküldtem a fenébe, nem szeretném leírni miket mondtam..mégse használ semmit..
2015. aug. 23. 13:43
 9/76 A kérdező kommentje:
Egyszer már leöntöttem a kajával, de azt hiszem pár ilyen eset miatt nem hagyok ott valakit. Ennyi erővel,mindenki elválhatna a párjától..nem gondolom hogy ez megoldás.
2015. aug. 23. 13:44
 10/76 A kérdező kommentje:
Azért nagyon merész tanács, ha vlaki azt íra hagyjam ott,én ilyet sose tanácsolnék senkinek. Vannak sokkal súlyosabb esetek,amikor iszik a férj,stb. mégis együtt vannak. De kívánom annak,aki ezt írta, állapotosan egy kisgyerekkel, hagyjon ott valakit, aztná menjen ahová tud..
2015. aug. 23. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!