Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy rendesen...

Hogy érjem el, hogy rendesen főzzön?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeptemberóta lakunk együtt. Nincs sok vita, de én keveslem a főtt kaját.Mindig ugyanazokat hajlandó csak megfőzni:Makaróni/Spagetti, sült húsok körettel, tejszínes csirkemell,húsleves, babgulyás,pörkölt,nyitrai szelet, nagyon ritkán töltötthús - vagy káposzta.. kb. ennyi.

Karácsonyra szakácskönyvet vettem neki, de eddig max.3 kaját próbált ki belőle.

Anyám anno mindennap főzött, mindig mást, ehhez vagyok szokva így ez nem igazán tetszik.De ha felhozom csak megsértődik és azt mondja főzek olyat magamnak, amit akarok, ha ez nem tetszik.

Arról nem is beszélve, hogy van mikor 3 napig nem főz.Igaz, hogy sulizik és mellette dolgozik is, de ha babgulyást van ideje megcsinálni akkor mondjuk havonta 1-2x halászlére is lenne ideje.

Ötletek?


2015. febr. 2. 11:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
96%

Én a barátnőd helyébe otthagynálak mint a sz@rt......

Előtte még azért még belenyomnám a fejed a bab gulyásba, egyél csak vazzee......

2015. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim ***** válasza:
97%
8: Akkor majd válogatni is akkor szeress, ha lehet bográcsozni :)
2015. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az az ötletem, hogy emeld meg te a fakanalat, ha annyira szeretnél egyebet enni. A barátnődnek szerintem nem olyan szűk a repertoárja, hogy nyavajogni kelljen miatta. Inkább verd a földhöz a s*gged, hogy tanulás és munka mellett még főz is rád, mikor tud! Ékes példája vagy annak, hogy a felnőttség nem egyenlő a nemi érettséggel: barátnőzni, összebútorozni azt tudsz, de ha nem kapod meg maradéktalanul azt, amit anyuci eléd tolt hosszú éveken át, akkor itt durcizol.
2015. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 anonim ***** válasza:
8%
A rossebnek se kell 2-3 napos kaja.Meg mindig ugyan az sem.Semmivel nem macerásabb megfőzni egy halászlét mint egy babgulyást.beszéljétek meg mit ennétek aztán vagy közösen vagy felváltva főztök.
2015. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 anonim ***** válasza:
14%

Ne gyere elő azokkal, hogy te mihez szoktál hozzá meg stb....

Én szeretek csinálni töltött csirkecombot, vagy bármi nehezebb kaját.

Nem is tudom, hogy mit lehet nehezen elkészíthető kategóriába sorolni. Valahogy minden megy.. :)


22N

2015. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/115 A kérdező kommentje:

Szóval én fogadjam el, hogy ő ehhez van szokva, mert "Van ilyen".De én ne jöjjek azzal, amihez én szoktam...fuck logic.

Aki ötleteket írt, annak kösz..ment a zöld.

2015. febr. 2. 12:05
 17/115 anonim ***** válasza:
97%

Ha összeköltözést, felnőttséget, önállóságot vállaltok, akkor ne maradj meg abban a szerepben, hogy kiszolgálnak.

Mostmár neked is fel kell emelni a fakanalat.

2015. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 anonim ***** válasza:
96%

"De ha felhozom csak megsértődik és azt mondja főzek olyat magamnak, amit akarok, ha ez nem tetszik. "


Es teljesen igaza van.


Hazicseledet akarsz vagy baratnot? Orulj neki hogy ennyit hajlando egyaltalan fozni. Amit eled rak azt koszond meg.


Ha meg reklamalsz es elvarasokat tamasztasz akkor tenyleg egy taplo vagy. A XXI. szazadban elunk, ember! Senki le se xarja, hogy te otthon mit szoktal meg.


39F

2015. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan te hogy képzeled el a szitut? Kinyitod tetszőleges oldalon a szakácskönyvet és főzd meg drágám akármi is az? Akár akarja akár nem?
2015. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 anonim ***** válasza:
94%
Ha az en fiam ilyen lenne mint te , kitagadnam...
2015. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!