Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy rendesen...

Hogy érjem el, hogy rendesen főzzön?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeptemberóta lakunk együtt. Nincs sok vita, de én keveslem a főtt kaját.Mindig ugyanazokat hajlandó csak megfőzni:Makaróni/Spagetti, sült húsok körettel, tejszínes csirkemell,húsleves, babgulyás,pörkölt,nyitrai szelet, nagyon ritkán töltötthús - vagy káposzta.. kb. ennyi.

Karácsonyra szakácskönyvet vettem neki, de eddig max.3 kaját próbált ki belőle.

Anyám anno mindennap főzött, mindig mást, ehhez vagyok szokva így ez nem igazán tetszik.De ha felhozom csak megsértődik és azt mondja főzek olyat magamnak, amit akarok, ha ez nem tetszik.

Arról nem is beszélve, hogy van mikor 3 napig nem főz.Igaz, hogy sulizik és mellette dolgozik is, de ha babgulyást van ideje megcsinálni akkor mondjuk havonta 1-2x halászlére is lenne ideje.

Ötletek?


2015. febr. 2. 11:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a lecseréléssel jót tenne a barátnővel!
2015. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/115 anonim ***** válasza:
47%
valószínűleg. ezért is írtam.
2015. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 anonim ***** válasza:
60%

Megoldás:

A verzió: tanulj meg főzni és főzzetek felváltva

B verzió: rendelj kaját azokra a napokra, amikor a barátnőd nem főz


Eredmény: Mindenki boldog! *pezsgőbontás*

2015. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 anonim ***** válasza:
12%

Én még mindig azon röhögök,h szerinted egy babgulyás elkészítése egyenlő egy halászléjével..

Szerintem ezt gondold át...

2015. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 anonim ***** válasza:
96%

szóval ő csak 10-15 félét főz = tanuljon meg többfélét

te csak bográcsban tudsz főzni = nincs tennivaló

mert "fuck logic" hogy téged idézzelek. a hiba a te fejedben van.

2015. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!