Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
75%
Hát én elolvasgatom itt ezt a beszélgetést és üzenném az utolsónak hogy te télleg segghülye vagy.Én is férfi vagyok,én sokat dolgozom,de attól még nem bántom itt az értelmiségi hölgyeket.nem tudhatod hogy milyen az életük.én is hitelből élek,nincs kocsim,csak egy kis garzont bérelek.De az istenke áldjon meg ne szajkózd már folyamatosan az igazad (ami nincs).volt olyan hölgy aki leírta hogy nem irodában dolgozik,és mindannyian leírták hogy se le nem nézik a fizikai munkást,meg meg is értik,és volt köztük nem egy aki dolgozott is napi x órát szalag mellett vagy gyárban.Öcsi gondolkozz már el.leírtad ugyanazt százszor tökmindegy hogy mit válaszoltak neked,hajtogatod hogy "gazdagok,meg fogalmuk sincs." mit gondolsz te magadról?
2010. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
24%

Az h ki az öcsi inkább hagyjuk.

Én tudod semmit nem gondolok magamról.Csak mondjuk egy hamburgi túra során a monoton autópályán van időm gondolkodni.

És nagyon elszomorítónak tartom azt hogy amíg egyes emberek megszakadnak a munkában és kenyérgondjaik vannak.Addig a sok léhűtő dúskál a jólétben.

Dolgoznak???????A napokban voltam okmányirodában ahol 1,5órát vártam arra h egy 30as jólszituált hölgy rányomjon egy pecsétet a lapomra.Közben mit csinált?Saját fülemmel hallottam h a férjének magyarázta hogy kell bepanírozni a sajtot.Majd egy barátnőjével(?)a hétvégi bulit beszélték meg és együtt örtülte a barátnő(?)új jóképű pasijának.Mondom1,5óráig csak a trécselést hallgattam miközben én 1 nyomorult pecsétre vártam.Minden ki volt töltve egy pecsét kb.3másodperc.

És ez a nő mikor hazamegy meg baráti körben van gondolom előadja h ő milyen keményen is dolgozik a pénzéért.

Még 1x mondom nem írígyelem senki anyagi helyzetét mert én sem keresek rosszul és 5év kamionozás alatt elég szépen haladtam(bár többet voltam kűlföldön mint itthon)

Csak tudod itt voltak olyan hozzászólások amelyek szerint 70ezer Ft-ból is lehet ám félretenni és lakást venni.Na én ezen lázadtam be.Meg h csak rajtunk múlik.Igen csk rajtunk.Unokatesóm szeretett volna estin leérettségizni.Neki cak 2év lenne szerinted mit mondott a főnöke?(ja suliba be se járt csak féléves vizsgákra akart menni)Szóval a főnöke mondta neki h vagy elmehet de akkor holnap már nem is kell jönnie.

Szóval engem csak az b@sz fel h annyira osztják itt az eszet mert ők szerencsés szituba voltak attól másnak nem biztos h iylen a helyzete.

És még1x mondom nem magamra gondolok.

Csak nekem az ismerőseim nagyrésze proli.Nem suttyó tanulatlan bunkók mert több érettségis haverom van mint szakmunkás.Csak neki valahogy mégsem ilyen egyszerű.

És erre mondtam h a nőknek könnyebb.Mert ha férfi vagy akkor te is tisztába vagy vele h bizony ha nincs kocsid lakásod millióid akkor nem igazán te vagy a nők álma lehetsz te akármilyen jőképű il. lehetnek a belső tulajdonságaid is jók.A nők jobban szeretik azt ha inkább csúnya de tele van pénzze.

Elhiheted h a csúnya mellé fog beűlni a nagy kocsiba.Mint h a jóképűvel villamossal járjon.

2010. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim válasza:
63%

Húha, jó kis vita alakult ki, és most azt hiszem én is kapni fogok, de nem baj... :D

Én mindjárt 26 éves vagyok, 8 éves a kapcsolatom, 2 gyerekem van. A nulláról, sőt mínuszból indultunk mindketten. A szüleink adósságát nekünk kellett kifizetni, az meg, hogy tanulhassunk, csak álom volt.

De. Mára ide jutottunk:

A férjem középfokú végzettségű, de diplomás bért kap, mert megbecsülik a munkáját, és nem kell halálra dolgoznia magát. Én saját erőmből elvégeztem a gyerekek és a munka mellett a főiskolát, diákhitelből.

Most van egy hatalmas családi házunk (4 millió hitellel), van egy élelmiszeripari vállalkozásom, egy tanácsadó cégem, meg még egy hasonló cégben részesedésem, ezenkívül dolgozom is 8 órában egy helyen, jó fizetésért.

Lehet itt irigykedni, de én tényleg azt vallom, hogy mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Én becsülettel megdolgoztam azért, amim van, és nem gázoltam át soha senkin. És sokat nélkülöztem, 20 évig úgy éltem, hogy nem volt biztos, hogy másnap lesz-e mit ennem, vagy meleg a lakásban. Most pedig lehet belém kötni. :)

2010. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
24%

Kiszálltam.

Örülök a sikereiteknek.

További szép napot.És sok sikert az életben.

Kisütött a nap inkább megyek gang-elni.

A kevésbé sikeres haverjaimhoz.

De mi legalább nem a pénzért szeretjük egymást.

Nekem ez is siker. :-))))))

2010. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
81%
Te tényleg hülye vagy utolsó......
2010. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
24%

Köszönöm.De tényleg megyek.

Inkább kiszállok az arcoskodó versenyből.

Ezt nem nekem találták ki.

Sziasztok.

2010. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!