Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim válasza:
Szia! 27 vagyok, 1 diploma, 1 nyelvvizsga, 6 éves kapcsolat, 8 hónapos lurkó, saját lakás, jelenleg is tanulok. A főiskolát munka mellett végeztem el, sok lemondással.
2010. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
61%

Mondom itt mindenkinek jól megy.

Nem is értem h miért nem mi vagyunk Európa sikerállama.?

Tényleg miért nem?

Hiszen nálunk ezek szerint jobb az életszínvonal mint Sbájcba. :-))))

Mondjuk persze a nőknek könnyebb.Ők szóva sem állnak egy olyan férfivel aki nem keres havi 600ezret.

Meg persze h van lakás mikor eleve olyanhoz mennek férjhez akinek már van lakása háza pénzze.

Tisztelet a kivételnek ami ritka mint a fehér holló.

2010. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon egyetértek Veled,mert ez nekem is magas..akkárhogyis számolok,minimálból nem lehet lakásig eljutni.
2010. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
0%
Na, itt gyönyörűen megmutatkozott kis országunk mentalitása! Ha valakinek jobban megy, már be is indul a köpködés, és az áskálódás. Mellesleg, én már eleve úgy válaszoltam, hogy tudtam, hogy le leszek pontozva, mert mi az, hogy nekem jól megy és boldog vagyok? A férjem, mivel a szüleire nem számíthatott, így 16 évesen a saját lábára állt, és mára eljutott arra a szintre, hogy jól menő vállalkozása van. Egy forintot nem kell szégyelnie, mert keményen megdolgozott a sikerért. És, tudom sokan mondják majd, hogy ezért vagyok vele. Hát, nem! Azért vagyok vele, mert a sikerei ellenére egy kedves, aranyos, imádnivaló pasi, aki nagyon tudja értékelni a szeretetet, és a gondoskodást, amit egymásnak adunk. Ritka kincs az ilyen férfi! :)
2010. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
Ne legyetek ilyen megkeseredettek. Mi sem diplomával születtünk, megszereztük. Én speciel napi 12 óra munka mellett diákhitellel kezdtem bele a főiskolába. Ne mondjátok, hogy ti nem tehetnétek ezt meg. Bárki számára adott a lehetőség. Ja, hogy nem lenne évekig szabadidőtök? Akkor mit is irigyeltek?
2010. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljetek már.HIÁBA mondjátok el fiúk még 100-szor hogy gazdagnak születtünk,jó pasit fogtunk ki és k*vák vagyunk.MInt elmondtam,csoró családból származom egyedülálló vagyok,és nem vagyok ribanc.Látom ezt a választ a kedves szidalmazó-értetlenkedő férfi társam nem olvasta el.Én érettségi után spec nem mentem rögtön egyetemre,hanem egy gyárba álltam be dolgozni havi 32! ezer forintért,feketén.És mivel rájöttem hogy nem használtam ki minden lehetőségemet,beadtam a jelentkezésemet az egyetemre.az 1 évi gyári munkám ráment édesanyám temetésére.az egyetemet ösztöndíjakkal végeztem,mert nem volt semmi hátsó támogatásom.az ösztöndíjamból mindig tettem félre valamennyit.és mint elmondtam igen,jól keresek,hiányszakmában dolgozok és igen,tényleg jobban megy nekem mint a minimálbéreseknek.És ez a hangnem hogy a gazdagok nem tudják.dehogynem.18 évig úgy éltem hogy egy héten egyszer volt meleg étel itthon,és örültem ha a turiból szereztem magamnak jó cipőt.és nem irigyeltem a gazdagokat utol akartam őket érni.lehet morogni meg háborogni.sem a doktorimat,sem a nyelvizsgáim és a diplomám se a józsin vettem.tudom milyen a kétkezi munka,már tini koromban is folyamatosan dolgoztam hogy legyen mit elinnia apámnak.akartam,szerencsés voltam,és nem nézem le a gyári munkásokat,nem kell gazdag férj sem.bár én egyébként tökéletesen elvagyok egyedül a !szakmunkást! végzett legjobb barátaimmal,és akik eddig párjaim voltak mind gyári vagy maszek munkásak voltak,nem értelmiségiek.soha nem a pénz miatt mentünk szét.és az ország?az ország kérlek nem megy jól...talán ezért kell külföldön lennem állandóan,reklámoznom hogy magyarország létezik...ennyit erről.
2010. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:

Bla.Bla.Bla.

De még tényleg nem ért senki semmit.És mindenki csak az írígységről beszél.

Ez nem írígység.

Itt fel lett téve egy kérdés h hol tartanak a 26-28éves nők.Lett rá adva 70válasz.amelyből az jön le h itt mindenkinek mennyire jól megy.És még1x mondom nem írígység.Csak ha valaki most ezt venné mérvadónak egy statisztika készítésénél akko bizony az jönne ki h nálunk Kánaán van és mindenki jöjjön ebbe az országba lakni mert itt neki nagyon jó lesz.

Én csak azon döbbentem le h nem olvastam ilyen hozzászólásokat(amik jellemzőek az országban élő emberek többségéra.kivéve a gazdagokat)h:27éves vagyok a párommal gürizünk mint az állat mind2en keresünk havi 110-et és kilátástalan az h mikor is lesz lakásunk.Vagy:Beelfutottunk egy szép kis hitelbe és fogalmunk sincs h miből fizetjük.

Én konkrétan ilyenekre gondoltam és ez nem írígység.

De ti gazdagok tényleg azt hiszitek h itt mindenkinek milyen jól megy és ti tényleg azt is elhiszitek h 70-80ezer Ft-os fizetésből még félre is lehet tenni.

Engem csak ez zavart semmi más.H kinek mi van az engem annyira de annyira nem érdekel.

De rájöttem h miért csak ilyen hozzászólások lettek írva.Nos azért mert aki keményen dolgozik a megélhetéséért annak nincs ideje egész nap a gép előtt űlni.

Szóval ide valószínűleg otthon ülő kismamák meg az irodában egész nap kávézgató otthoniakkal órákat telefonon trécselő munkaidőben internetező mégis 960ezer Ft-ot kersők írogatnak.

Aki meg 80ezerét dolgozik annak erre nincs ideje.Hiszen neki még a kajaszünnete is max 20perc.

2010. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
48%
Az a legnagyobb baj, hogy nem érted, hogy miről beszélünk. Nem akarod megérteni. Mi nem azt mondtuk, hogy 70-80 ezerből félre lehet tenni. Azt mondtuk mindössze, hogy ez a te döntésed volt, hogy ennyiből élj. Ha továbbtanultál volna (munka mellett önellátóként esetleg diákhitellel), akkor most nem itt tartanál és nem ennyit keresnél. De még mindig megteheted, ha hajlandó vagy áldozatokat hozni azért, hogy később úgy élj ahogy mi. Igen, nagyon kemény és nehéz lenne az a pár év, de ha akarnád, akkor meg tudnád csinálni. De mi pedig csak azt hallgatjuk tőletek, hogy biztos prostik vagyunk, meg a szülők alánk tették a lakást, holott leírtuk, ez nem így van. Sőt többen azt is leírták, hogy számotokra sem lehetetlen változtatni, de bizony tenni kell érte. Amúgy meg mindenki úgy él, ahogy akar. Ha neked így jó, én nem foglak lenézni érte, viszont hadd ne sajnáljalak.
2010. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
100%
Utólsónak üzenem,hogy mi pont egy olyan egyszerű ,csoró házaspár vagyunk,mint amilyenekről beszélsz.....tegnapelőtt írtam le,17:09-kor ,olvasd el újból...!Annyit hozzá írok még,hogy én konkrétan eladó vagyok,70.000 Ft-ot keresek,a férjem szerződéses katona,ő 100000 ft-ot keres,ebből élünk!Csórók vagyunk,mégis összehoztunk egy autót,ami igaz,csak 550.000 ft-ért vettünk,hitelre,amit négy évig fizettünk,írtam is ,hogy tavaly járt le....a lakás kérdést meg úgy oldottuk meg,hogy mikor össze házasodtunk,hogy ne kelljen albérletet fizetni,ifjú házasokként pályáztunk garzonra,amit meg kaptunk őt évre,így kisebb a rezsink...még két évig lakhatunk itt....férjem mellék állásban sokat biztonsági őrködött,ment nappali munkából az éjszakába őrködni....nehéz volt,de ha előrébb akartunk jutni,nyavalygás helyett próbálkoztunk tenni valamit,hogy jobban éljünk...Most a férjemnek sikerült kijutnia félévre egy misszióba külföldre,ha nyáron visszajön,meg lesz az önerőnk a saját lakásra,a többi hitel lesz...ráadásul ez nagyon nagy áldozat tőle,mert mint írtam,most várjuk az első babánkat,akit ő nem foghat a kezében,mikor megszületik,nem lehet itt velünk....azért,hogy utána nekünk jobb legyen...mi pozitívan állunk a dolgokhoz,ami úgy látszik,hogy bejön és bár nehezen,és izzadva,de összejönnek a dolgok....
2010. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:

Én most pont nem nmagamra céloztam.Mint mondtam nekem kb.1 millóós jogsim van amire sak leeht nekem arra megvan(mondom még harckocsira is sőt darut is tudok kezlni.mindemellett van 1 érettségim +technikum+3 tanfolyamon letett szkmám.Szóval én is tanúltam sőt most is(mlsz d licenszes edzőképzésre járok/fociedző)

Szóval nem magamra céloztam.Csak én tudom azt h milyen is az amikor valakinek nincs.És persze könnyű mondani h munka mellett mit lehet meg mit nem.

Édesapám vállalkozó(fakitermelő)Decemberbe bevállalt egy nagy munkát sok pénzt beleölt és úgy nézett ki h nem lesz kész karácsonyig így szólth én meg 1-2haverom nem-e segítünk be neki.Testvéreimre való tekintettel elmentünk 3-an(jó persze nem ingyen)napi 10órát dolgozutnk fát pakoltunk egész nap.Szóval nap végére úgy leszívott minket az erdő meg a kemény munka h másnap már busszal mentünk mert hazafelé majdnem elaludtam a volánnál(buszsofőr vagyok Hamburg-Bp vonalon régen kamionoztam is)pedig nekem ezt elm. bírni kéne.Szóval ha nekem valki azt mondta volna h még most tanúlnom kéne mondjuk 30oldalt....

Lefeküdtem úgy h nem is vacsoráztam mert ragadt le a szemem meg fizikailag is hulla voltam.

Szóval megint ott tartunk h ti azt hiszotek h ez olyan egyszerű.Aki irodában dolgozik annak lehet h az.De könyörgöm tényleg ennyire nem tudtok belegondolni h milyen lehet annak aki napi 10órában fizikai melót végez?

2010. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!