Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
85%
Ti csak az idősebbektől kapjátok meg ezt a megjegyzést? Mázlista! Én a korombeli egyik ismerősi körtől is megkaptam, persze azoktól, akiknek a fenekük alá raktak mindent, és soha semmiért nem kellett megharcolniuk. Egy ideje nem beszélgetek velük. Ők se igazán keresnek, nem hiányzom nekik ezek szerint.
2010. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
82%

Szia,ha érdekel.26 leszek augusztusban.

20 évesen kimentem svàjcba dolgzoni/fekete munkàsként/,elöször egy hàznàl voltam idösekre kellett föznöm és takaritanom,aztàn amikor màr egy kicsit jobban beszéltem a nyelvet,délutànonként el tudtam menni egy helyi étterembe felszolgàlni,rà 2 évre megismerkedtem a férjemmel,ö portugàl szàrmazàsu és egy idösek vagyunk.

Tavaly augusztusban kiköltöztünk Portugàliàba,most itt élünk,van egy 1 éves kislànyunk.A férjem az édesapjàval dolgozik boràszkodnak,én meg ey konyhàn dolgozom,mint kisegitö.Mit értem el idàig????

3 nyelvet beszélek,iskola nélkül,bejàrtam fél Europàt,van egy gyönyörü gyermekem és egy szeretö férjem,akivel mindig mindenben kitartottunk egymàs mellett.Nem vagyunk gazdagok,még most kezdtük el megtanulni,hogy mi az élet rendje.Hogy dolgozzunk és mindent megadjunk a gyerekünknek,ne szenvedjen semmibe hiànyt.

2010. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
59%

Hát a mérleg nálam egészen jó.

Férj: van, 5 éve vagyunk házasok és 8 éve együtt

Gyerek: egy fiam van, 4 éves lesz novemberben

Ház: egy kis 1,5 szobás panel boldog tulajdonosai vagyunk a párommal (önerőből, szülői segítség nélkül), na meg persze egy jóképű hitelé is, amit még papíron 26 évig törlesztünk

Tanulás: 1 diplomám van, és két idegennyelven beszélek (középfokú szakmai nyelvvizsgák)

Munka: van egy főállásom és van egy kis vállalkozásom is, most kezd talán fellendülni, 1 éve indítottam.

Bár ez nem csupán az én érdemem, a párom nagyon sokat segített végig. Sokszor vigyázott a kisfiunkra, amikor tanulnom kellett vagy suliba menni. Sokszor besegített a házimunkába ha el voltam havazva és nem utolsó sorban nem szórta a pénzt, nagyon takarékos típus.

2010. febr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim válasza:
43%
Na én most akkor nem is tudom mit gondoljak.Most ha ebből készítenénk statisztikát akkor az úgy nézne ki h Mo-n minden fiatal nőnek az az álma h dolgozhasson dolgozik is el is tartja magát.És ezek szerint minden nő színtiszta szerelem alapján választ.Nem is nézi a férfi anyagi helyzetét.És nem is léteznek olyan nők akaik csak a pénre mennek.
2010. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
100%

00.11-esnek


Igen,én szerelemből mentem férjhez,már jó régen.És egy árva petákja nem volt neki.Nekem sem több..együtt összehoztuk pár év alatt.

Ha egy nőnek az számít hogy mennyi csörög a zsebedben,azzal ne foglalkozz,sose lesz boldog igazán,úgy kell neki.És hidd el,jobb csóró pasinak lenni,mint vastagnak,mert legalább tudod,hogy a lány tényleg TÉGED szeret,nem a forintjaidat... na kérlek,ezért(is) ilyen tartós a házasságom.

2010. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
70%

Nyilvàn léteznek olyanok akik a pénzre utaznak,de biztos lehetsz benne,hogy nem fog ide olyan irni,mivel a kérdés az volt:Mit értetek el eddig???Egy olyan nö aki a lovéra hajt,mit irjon ide??Talàltam magamnak egy 50-es joszitutlàlt urat,aki tele van pénzzel kaptam tölle 3 lakàst,meg egy nyaralot a bahamàkon.Érted????!!!????

Ja egyébként én vagyok aki portugàliàban él.

Én szerelemböl mentem férjhez,mondhatni,nekem több pénzem volt mint a férjemnek mikor megismerkedtünk,mivel ö nem az a sporolos tipus.Nem vagyunk gazdagok,és lakàsunk sincsen még,viszont màsképp mi sem tudnànk venni majd egyszer,csak hitelböl.

2010. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
55%
28 vagyok, most fejezem be az egyetemet (beteg voltam azért húzódott el) Dolgozom, próbálkozok a saját házzal. Ha meglesz a diplomám akkor vár egy állás külföldön és alakul egy szép kapcsolat egy hasonlóan gondolkozó férfival. Gyerekem nincs, és nem is lesz.
2010. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerelemből választottam párt. Szerintem ez beállítottság kérdése. Szerintem bárki szívesen élne úgy, hogy ne kelljen néznie az árakat és bármit megvehessen. Illetve nyilván azt is szívesen veszi bárki, ha nem muszáj dolgoznia, azzal foglalkozhat amit szeret. DE, sajnos az elég ritka eset, hogy valaki pont egy pénzes pasiba lesz szerelmes és az viszont szereti. Így hát dönteni kell mindenkinek, hogy mi a fontosabb: a pénz vagy a szerelem. Aki a pénzt választja az többnyire boldogtalan lesz, aki meg a szerelmet, az talán boldog de tutira ő sem megy.
2010. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
91%

Diploma, 2nyelvvizsga. 26 leszek idén, külföldön dolgozom egy gyorsétteremben kasszásként. Koleszban élek, van egy pasim, de semmi komoly (mármint szeretem, de fiatalabb nálam, nem ő lesz a férjem...).

Ha nagyon el vagyok keseredve, arra gondolok, hogy a nyugdíjam is ebbe a kollégiumba fog érkezni a kfc-től...

Remélem vagy valami értelmes munkát, vagy egy szerető férjet oszt azért nekem később az élet. Én rajta vagyok mindkettőn.

2010. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem kéne nézni a pénzt, én akkor is dolgoznék, mert nem bírok hosszú távon semmittenni... Lehet, hogy ritka ez a réteg, de én szeretek dolgozni.
2010. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!