Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
ja, még annyit, hogy persze oszt.vezetőként én sem keresek rosszul, de ott meg a felelősséget fizetik meg.
2010. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
100%
Hú most ebbe a felelősségbe inkább ne menjünk bele.Mert ebben az országban soha nem felelős senki semmiért.Az orvosok se felelősek soha.Meg úgy általában senki.Mindíg a legkisebbre verik a balhét.
2010. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
39%
ez az :) egy állami cégnél egy oszt.vez. elég kicsi :) ha gubanc van, tuti engem csuknak be, nemis a vezérigazgató elvtársat...
2010. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
59%

És ezért te kapsz ahvi 3.5 milliót plussz az elsikkasztott milliárdokból jutalékot.

De most őszintén fényezed itt a szakmunkásokat.Azért ha téged anno egy kőműves fűzött volna.Szóba se álltál volna vele.Hiszen akkor most nem valőszínű h lenne kocsi lakás.

De mondjuk az egyértelmű h egy nőnek könnyeb az életbe.Megfog egy vállalkozót vagy egy bármilyen milliomost és jó is minden. :-))))

De szeretnék én is nő lenni.De komolyyan ezt én is tudnám csinálni. :-)))))

2010. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
30%
18:25-ös nőci vagyok.Nem ülök a gép előtt és nem kávézgatok.valóban havi 6-700 ezret keresek.van hogy angliába,svájcba,németbe,ausztriába kell utaznom előadást,konferenciát tartani.Van hogy Németben kiküldenek terepre (erdész-környezetmérnök vagyok) és a férfiakkal együtt ugyanúgy ott vagyok ahogy kitermelik a fát,mivel én tervezem meg a nagyobb fakitermelések anyagi és mérnöki oldalát is.ja és hogy is kérdezted?szószoros értelmében nem kell érte szopni...és ez egy nagy tévhit hogy egy nő akinek karrierje van az már biztos k*válkodik.nem.az bizony szopás amikor napokig nem alszom,készülök az előadásokra,vagy kitermelésről kitermelésre utazok napokon keresztül egy a lábamra száradt gumicsizmában és tereptuhában.de én szeretem a munkám és minden időmet ezzel is töltöm.Nekem nincs túl sok szabadidőm nem járok szórakozni különösebben esetleg egy évben egyszer egy vadászbál...dohányzom,de nem túl sokat.ott fogom meg a pénzt ahol lehet,ez mellett beindítottam szinte nulla tőkével tavaly a saját vadászatszervező irodámat ami szintén nagyon jól bejött.ennek az életnek is meg van a maga hátránya,senki nincs akire számíthatnék.de én alakítottam az életem:)
2010. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
"És ezért te kapsz ahvi 3.5 milliót plussz az elsikkasztott milliárdokból jutalékot." úgy örülnék, ha igazad lenne :) egyébként szakmunkásoknál is ahogy diplomásnál is sok múlik azon, hogy milyen szakmája van. előttem író hölgy pl. "hiányszakmában" dolgozik, ezért keresett szakember, és ezért fizetik meg (nehogy elmenjen a konkurrenciához)
2010. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
ja, ha ezen múlik, miért nem fogsz ki Te is egy milliomos nőt :P? sztem a férjem vágta volna, ha csak a pénz miatt vagyok vele. intelligens ember...
2010. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy esküszöm ez az egyik elvem.már mint nem az h legyen milliomos mert engem nem kell eltartani.De legyen saját pénzze és ne velem akarja eltartatni magát.

De most őszintén szerintetek az normális dolog h van aki 7-800ezer vagy még annál is többet kerse más meg gürcöl egész nap havi 80 ezerért?

Ennyivel többet ér az h valakinek diplomája van?

Jó ok nem mondom én azt h ne keressen többet de mondjuk3x-4x annyit.

De ha belegondolsz te 800ezer /hó más meg 960 ezer/év.

Én tényleg nem panszkodom mer én is megkeresem a 3-400ezret de taposom a pedált meg a több10ezer Km-et/hó és ebbe még benne van a jegybiznisz is ami fejenként 100-150euro/út(oda vissza)mármin nekem meg a kollégámnak 10-150.

2010. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
akkor Te ugyanannyit keresel mint én (igaz gondolom nem 8 órában, bár úgy tudom szigorúan veszik a rend éber őrei a pihenőidőt :)) az megsztem jogos elvárás, hogy ne veled akarja valaki eltarttatni magát. meg ha lesz gyereketek, róla is közösen kell gondoskodni, mert azért a Tietek :)
2010. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
100%

18:57-nek.

Te azt írod h a párod 1/5-ét kereste diplomával mint egy kőműves vagy egy ács.Ezt ugye te sem gondoltadd komolyan.Mert ez kicsi vicces lenne.Van ismerőseim között 8-10 kőműves meg 2 ács is.Na a kőművesek 150et keresnek egy hónapban bejelentve.Aki nincs bejelentve az megkapja a napi 10ezret.Ez ugye olyan havi 220-250ezer.Ácsot csak olyat ismerek aki nincs bejelentve ők napi 10-12 körül kapnak.Gondolom aki bejelentett akkor ő is olyan 171körül kaphat.Tehát ezek szerint te azt állítod h a te férjed sacc/kb havi 50ezer Ft-ot keresett.

Ezen kicsit elkellett volna gondolkodni mielőtt leírod.Mert ezt senki nem hiszi el.Már bocsánat.

2010. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!