Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
80%
En 26 vagyok es a szerencsesebbek koze tartozom. Egyetem elvegzese utan egy szal boronddel es teljesen egyedul koltoztem kulfoldre, ahol hamar jo allasom lett, be is tudtam itt szallni onerobol egy lakasba (tehat nem kellett hozza pasi). Itt ismertem meg almaim ferfijat, most varjuk az elso babankat es a munkahelyen keresztul suliba is jarok, remelhetoleg iden meg is kapom a diplomat. Ugy erzem, hogy jo donteseket hoztam jo idoben, bar rengeteg aldozatot is kellett es kell vallalnom (pl. orokos honvagy). Sajnos a nagy atlagnak nem ilyen egyszeru. Ha otthon maradtam volna meg mindig anyameknal laknek, kilatasban sem lenne sajat lakas es nem jutnek egyrol a kettore, ha egyaltalan sikerult volna normalis munkat talalnom. :(
2010. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim válasza:
38%

Hm.Értem.Akkor lehet h csak én és a korombeli egyszer proli srácok látjuk ilyen sötéten a helyzetet.De a 20-30közötti lányok 80-90%-a csak a pénzre megy.És sajnos ez azigazság.-Lehetsz te bármynnire jóképű sport kedves vele még a csillagot is lehozhatod az égről ha nincs pénzed nincs kocsid.Iletve lehetsz te akármilyen csúnya kövér öreg.Beszélhetsz bunkón még talán verheted is.Ha van pénz akkor úgyis az utóbbit fogják választani a nők.

És ez nem képzelgés hanem a szomorú valóság.

2010. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en kozepiskola utan kulfoldre mentem, es par ev utan megvettem egy 2 szobas panel lakast.

Aztan vissza kulfold, szuletett egy kisfiam, nyelvvizsgaztam, jelenleg berlunk kint lakast. Az otthoni ki van adva.

Dolgozom es tanulom a 2. idegennyelvet, ebbol is kell egy nyelvvizsgat szereznem. Jo lenne majd egy diploma is kint.

2010. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
100%

00.39-esnek


az Öcsém van most ilyen helyzetben jelenleg.Ne könnyű egy rendes lányt megismernie,ugyanis "proli" mit írtad.Kesereg is miatta,de mondtam ugyanezt neki mint most neked: ne sürgesd,ne görcsölj,úgyis mindenki megtalálja a párját,örülj hogy nem a pénzedért kellesz,arra a nőre tényleg számíthatsz bajban is! aztán majd figyeljétek csak meg,hogy a pénzre úszó csajok úgyis megjárják,a pénzes csókának egyrészt nem egy csaj kell,másrészt dobja ha megunja.Vén öreggel meg együtt lehet élni a pénzéért,de meddig?ezek a lányok kiégett semmik lesznek néhány év alatt.

2010. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
100%

egyetemi diploma, nyelvvizsga, nem kielégítő, sz.rul fizető állás(most gyed)

27 évesen férjhez menetm, 28 évesen szültem.

lakás van, részben hitel, többi rész a férjemé.

karrierre, külföldi munkára nem vágyom, boldog családi életem van, csak ez a munka-dolgot kellene megoldani, de nincs lehetőség váltanom:(

2010. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
55%
26 évesen mentem férjhez, és azon szoktunk vihogni a férjemmel, hogy biztos nem a pénzéért mentem hozzá :D szerelemmel szeretem a mai napig, 2.5 éve vagyunk házasok. Van egy lányunk, aki 7.5 hónapos. Több egyetemi diplomám van, és azokra vagyok a legbüszkébb, amit munka mellett, fizetett tandíjas hoztam össze. A munkánk nem túl jól fizet, de nincsenek túlzott igényeink. Egy 2 szobás panelben lakunk, amin anyukám takarékoskodásának köszönhetően csak 1 mill hitel van. Tavaly vettünk egy középkategóriás autót, ami nagy álmunk volt és szükségünk is van rá. Itt tartunk most, én boldog vagyok.
2010. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
70%
26 éves vagyok,és úgy gondolom nagyon szerencsés. Van egy diplomám, viszonylag jó állásom. 4 hónapja már férjem is van. Ő 28 éves, jogász, elég normális fizuval. Saját házunk van, hitel nélkül. Nagyon elégedettek és boldogok vagyunk. Két éven belül jöhet az első törpe.
2010. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
100%

Ma lettem 26, így pont beleesek a kategóriába. :)

Szóval 9 éve van párom, nem vagyunk házasok ugyan, de együtt élünk, van egy 8 hónapos kisfiunk is. Vendéglátásban dolgozom, vagyis dolgoztam, mert sajnos terhesen kirúgtak, de nem csüggedek, amint lehet keresek valami munkát. Autónk, saját lakásunk nincs, de hitelünk sem. Anyósom pesti lakásában élünk, így nincs albérleti díj sem.


Igazából boldog vagyok, nem voltam soha karrierista, inkább családcentrikus, és a kisfiam és a párom a legfontosabbak nekem. Persze jól jönne valamikor egy saját lakás, de ebben a mai gazdasági helyzetben, önerő nélkül, hiteleket felvéve... nekünk nem menne. Főleg, hogy nincs munkám.


Szóval én boldog vagyok. :)

2010. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
81%
Ha leírom, ami az igazság le leszek pontozva? :) Szóval 28 éves vagyok, 3 éve megtaláltam álmaim pasiját, és 6 hónapja született meg a kisfiunk. Építkezés előtt állunk, szerencsések vagyunk, mert jól menő vállalkozásunk van, amit a férjem alapozott meg. Most már együtt dolgozunk benne. Szóval, én nagyon boldog vagyok, de ebben nagy fokú szerencse játszott közre.
2010. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
82%
09:41 - Nyugi, valami idióta mindenkit lepontozott 1-2 válasz kivételével.
2010. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!