Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
53%
Én 27 vagyok,most csináltam a Phd-t,tavaly vettek fel életem talán legjobban fizető munkahelyére,van egy kicsi autócskám,és egy házikóm...anyagilag elég jól állok,viszont se gyerek,se férj...tipikusan a karrierista nők körébe tartozom,habzsolom az életet,de ez az életforma nem mindenkinek felel meg.sokan velem egyidős korukban családon gondolkodnak,eljegyzés ilyesmi,míg én a következő nyelvvizsgámra és a vezetői posztra gyúrok...
2010. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
28%
28 éves vagyok, diplomás, osztályvezető egy állami cégnél. van férjem, gyerek még nincs, de próbélkozunk :) családi házban lakunk, ez közös, autóm van saját.
2010. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, 22 évesen kiköltöztünk Angliába a párommal, de nem igazán rajongtunk érte, így 24 évesen átköltöztünk Franciaországba. 25 évesen született meg a lányom. 6 éve vagyok a párommal, albérletben lakunk, gyűjtünk egy közös házra-lakásra. Nem tanultam tovább érettségi után, inkább elkezdtem dolgozni. Most még a kicsivel vagyok otthon.
2010. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a párom nem 24 éves, kicsit hülyén fogalmaztam, én voltam 24 mikor átköltöztünk Franciaországba.
2010. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
25%

26 vagyok.

21 eves koromban mar volt sajat lakasom, igaz nem nagy (masfel szobas panel) es dolghoztam, mellette egyetemre jartam. 25 evesen ferjhez mentem, gyerekem meg nincs. A masodik diplomammal vegzek az iden nyaron.Kozalkalmazott vagyok,kozepvezetoi statusban.

Remelem jovore osszejon egy baba is.

2010. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim válasza:
49%

Azért de jól megy itt mindenkinek.Én 27/F vagyok.Már iskolás koromban diák melót vállaltam.Leérettségiztem+technikum.Irány a munkaközben letettem 2 szakmát(festő-hegesztő)Lassan 10éve dolgozom.Kemény fizikai munkát végzek.És men h lakásról nem álmodok meg kocsiról.De örülök ha fizu előtt 2 nappal még van cigim.Nekem valószínű ezért nincs senkim.Mert ugye a nőknek jobb az ha beteszik a seggüket a jó helyre.

Ismerkedéssel no problem jóképűnek trtanak(relatív)17évet bírkóztam szóval még testben is rendben vagyok.Csak mikor kideül h no kocsi no lakás akkor már nem is vagyok annyira jó.

De ezez a hozzászólások csak megerősítetek abban h valószínú soha nem is lesz senki.Mert ahogy olvasgattam itt a korombeli lányok már lakással 600ezres fizetéssel rendelkeznek.Kár h ez nekem meg rengeteg ismerősömnek még nem sikerült.Pedig elhihetitek h dolgozunk...elé keményen.De valahogy nyerőbbek azok a fiúk akiknek anyuci apuci odateszi a lakást.Nem baj ti csináljátok jól.

Nekem ha csa 1 kívánságom lehetne én azt kérném h legyek csinos ő...és azt csinálnaá amit ők......feküdni le mindnkivel megfogni egy lakással rendelkező vállalkozó gyereket és élném az éeltem mint a királyok.

Ez ma a világ 2010-ben.Sajnos. :-(((((

2010. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
67%
Szóval, ha egy pár jól él, és boldogok, akkor egyértelmű, hogy apa pénzes, anya meg egy dögös ribi, aki beleült a tutiba???? Ezen a hozzáálláson, azért nem ártana változtatnod, kedves 11:59-es válaszoló! Erősen általánosítasz, azért, mert neked még nem sikerült megtalálnod az igazit.
2010. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
39%
26 éves lány vagyok, Franciaországban tanultam és éltem 18-24 éves koromig. Most ott tartok, hogy újságíró vagyok, itthon nem keresek olyan jól és már kicsit bánom, hogy hazajöttem, csak hiányoztak a szüleim, meg a régi barátaim. Saját lakásom nincs itthon, hanem albérletben vagyok a legjobb barátnőmmel. Kint volt egy hosszú kapcsolatom, de vége lett, mert nagyon különbözött a személyiségtípusunk. Saját gyereket nem szeretnék a közeljövőben, de később adoptálnék szívesen, ha lenne egy megbízható partnerem. Igazából ilyennek képzeltem 26 éves koromra az életemet és nem is panaszkodom, mert ahhoz képest, hogy fiatal vagyok, sokat utazgattam, sok embert ismertem meg és azt csinálom, amit szeretek. Most szeretnék egy saját lakást venni, nemsokára talán össze is jön.
2010. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 11:59-es!


Tényleg nagyon sötéten látod a dolgokat és tényleg sajnálom ezt. De mindenki számára adott a lehetőség. Én úgy értem el 26 éves koromra a saját lakást és kocsit, hogy dolgoztam mint az állat. Ezt úgy értsd, hogy érettségi után elhelyezkedtem egy 8 órás állásba és elkezdtem levelező tagozaton a főiskolát. Aztán fél év után vállaltam még egy munkát, takarítani jártam hétközben napi 4 órában, szombaton reggeltől estig suliban voltam, vasárnap 8 órában szintén takarítani mentem és ekkor csináltam meg a takarítást az albérletben is. Egy kis szobát béreltünk a párommal. Mindez 4 évig így ment, sőt nyaralni és pihenni sem voltam egyszer sem, ha a főállásomnál szabin voltam, akkor többet vállaltam a mellékállásban. Emellett nagyon meg kellett fognom a pénzt, volt olyan hét amikor csak májkrémre és kenyérre futotta de akármi történt, azt a pénzt amit elterveztem, félretettem minden hónapban. Nem vettem új ruhákat, nem jártam szórakozni. Szóval így lett önerőm a lakásra és az autóra is így szedtem össze a pénzt. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, azért mert én ezt bevállaltam hosszú évekre, nem kell engem pénzéhesnek és érdekembernek tartani. Tény, hogy a férjemet a főiskolán ismertem meg (hol máshol ugye mert sehova nem jártam), tehát nem egy buta ember de a 0-ról indultunk mindketten. Se gazdag szülők, se megtakarítás, semmi vagyontárgy. Azért a helyedben elgondolkoznék ezen... Neked sem lehetetlen, de sajnos tenni kell a saját lakásért, senki nem fogja az árát utánad dobni.

2010. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
100%
Erdekessegkeppen : en is 26 vagyok, mindjart 27, a ferjem koltozott az en lakasomba 5 eve, amibol 2 evet dolgozott, a tobbit en tartottam el.Mindent ami a lakasban van en vasaroltam a sajat keresetembol ( na meg -ket hitelbol).18 eves koromtol dolgozom,es munka melett sikerult a 2 diplomam. Szoval tenyleg ne altalanositsatok.
2010. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!