Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
0%

Igen, sajnos amikor valaki egy ilyen kérdésre így válaszol, mint a 11:39-es, ismét rájövök, hogy milyen sok irigy embert.

Választ már írtam. Ja,üzenném az IRIGY-nek, hogy igen, nekem is jól megy, és szerencsés vagyok. Az, hogy miért nem részletezem, senkire nem tartozik.

2010. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
100%

28vagyok férjem 35 van egy rakás hitelünk ,anyósnál lakunk,ugyan külön lakásban de a ház az övék(ök az 1em mi a 2em)férjemnek már 1,5nincs mukája járuláékot nem kap.én marketingesként feketén dolgoztam egy cégnél,zárolták a számlájukat és mejd 600ezerrel lógnak.azóta akocsihitelt sem tudjuk fizetni,szóval ,lehet h jövö hónaptól buszozunk...van egy 2.5 éves lányunk...

hát ennyi...

2010. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
50%

11:59-esnek savanyú a szőlő. Egyébként meg nem kéne elfüstölnöd az egész fizudat, úgy tudom, egy doboz cigi kb. 500 Ft-ba kerül. Na azt a pénzt mások gyűjtögetik, és abból lesz lakásuk. Számold ki, hogy az utóbbi pár évben hány (száz) ezer Ft-ot bagóztál el, annyiból már te is tudtál volna kezdeni valamit.

Mások is kicsi pénzzel, kicsi fizetéssel kezdik, legalábbis mi igen, és most közel 40 évesen tartunk ott, hogy magunkénak mondhatunk egy ingatlant, meg egy 12 éves kocsit. És meg vagyunk vele elégedve nagyon.

2010. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
60%
én szeptemberben voltam 27 éves. 3 éve vagyok férjnél, augusztusban született a kislányunk. Szülés előtt könyvelőként dolgoztam, van egy diplomám, 2 nyelvvizsgám. Pest mellett lakunk egy kertes házikóban, amit hitelből és szülői segítséggel tudtunk megvenni. Nem egy luxus ház, elég régen épült, vannak hibái, de erre tellett. A felújítást már elkezdtük, de most a Kicsi miatt megálltunk, mert ugyan tervezett baba, de arra nem számítottunk hogy az első hónapba megfogan. Így hogy nem dolgozom kicsit nehezebb. Nem volt nagy esküvőnk, nagyon sokat dolgozunk, hogy tudjuk fizetni a házra a hitelt.
2010. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
Mondjuk 29 vagyok,de 25 évesen férjhez mentem,a férjem átlagosan keresett akkor is,hét éve vagyunk együtt,most várjuk az első babánkat,mindkettőnknek biztos állása van,igaz egyik hónapról a másikra élünk,van egy autónk,aminek tavaly járt le a hitele,meg van egy garzonunk,amit "állam bácsitól"bérelünk,mint ifjú házasok,de idén reméljük sikerül vennünk,igaz nagyrészt hitelből,de mondjuk egy két szobás panelt!Hát mi itt tartunk és bár nem dúskálunk a lében,de boldog vagyok!:)
2010. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
33%

Jó látni hogy itt tényleg mindenkinek milyen jól megy.Ése ez nem az írígység mert én sem panaszkodom.Szóval én 33éves férfi vagyok.Csak olvasom itt a hozzászólásokat hogy 26éves vagyok lediplomáztam dolgoztam és lakást vetem.Lehet én csinálok valamit rosszul?18éves korom óta dolgozom.21éves koromra megvolt mindenre a jogsim.Egy ideig kamionoztam 10 éve buszsöfőrként dolgozom.Nem dohányzom nem iszom.De én most jutottam el oda h 70%önerőből tudtam venni magamnak egy házat.Mivel ismerős házát vettem meg így a maradék30%-ot havonta törlesztem.Szóval amit én nem értek az csak annyi lenne hogy ha elvégzem az egyetemet akkor nagyjából 23-24éves vagyok(ha minden megvan időben)na most akkor 2 év alatt hogy tudok annyit keresni hogy lakásom ill. autóm legyen?Mert ez nekem 33éves koromra sikerült.És az ismerőseikm is most(30-35)éves korukban vannak ott h talán kezdenek finisbe érni.Nem vagyok írígy senkire mert boldog családi életet élek és nem cserélném el semmire.

Csak a sok hozzászólótól szeretném kérdezni akik 26évesen már ilyen jól állnak h mit is csinálnak ők konkrétan?

Mert egy lakás alaphangon 10millió egy kocsi 3-4.Szóval ők ezt hogy csinálták mármint azt h 2év alatt lakás kocsi?

1:Anyuci-apuci alánktette?

2:Megfogtunk egy gazdag pasit?

3:Netán szexuális jellegű munkával?

4:Nincs is semmitek csak játszátok itt magatokat?

Mert ezekkel nincs is gond egyértelmű ha megtehetem én is aláteszem a gyerekem alá.Csak az zavar hogy úgy állítják be mintha ezért ők úgy megküzdöttek volna.

Szóval engem tényleg érdekelne hogy lehet2-5év alatt annyit keresni amiből lakást kocsit lehet venni?Persze úgy hogy mellette ugye albérlet rezsi meg a mindennapi kaja stb.

Ajánljon már nekekm is valaki ilyen munkát.

2010. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:

Az utolsónak üzenem:

1:édesapám alkoholista volt,édesanyám elhunyt.

2:egyedülálló vagyok.

3:nem vagyok és voltam prosti.

4:és megvan mindenem amit szerettem volna:)

A képlet igazából szerencsén,rugalmasságon és akaráson múlik.Én amint ledoktoráltam,álláskeresővé váltam,túlképzett voltam nem akartak felvenni.hogy ne menjenek kárba az éveim,további ösztöndíj után kutattam,amivel kijutottam németbe 3 hónapra,ahol találkoztam egy német cég magyar képviselőjével.azóta magyarországon én vagyok ennek a cégnek az aligazgatója,és a német-magyar kapcsolattartója,jól keresek,szolgálati autót kaptam (amit meg lehetett venni,semmi pénzért ha hosszabb időre kötök szerződést velük),és egy szép lakásra is futotta 2 év spórolás,és 1 millió forint hitel után.ennyi.

2010. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
én 28 vagyok. hogy hogy lehet? szerencse kell hozzá. egyébként én nem verem a mellem, hogy én értem el egyedül, amit, mert a férjem és a szüleim nélkül nekem nem ment volna. tehát 22 voltam, mikor végeztem (fősuli). dolgozni kezdtem egy állami cégnél egy év múlva az osztályvezető nyugdíjba ment, és mivel egyedül nekem volt felsőfokú végzettségem az osztályon, meg addig is helyettes voltam, én kerültem a helyére. ebben az évben mentem férjhez, a férjemnek volt háza, bővítettük, erre ment a "hozományom" és így 1/2-ben tulajdonos lettem a házban. hitel nincs rajta. férjem vállalkozó, a pénzt ő kezeli (NAGYON jól kezeli, velem ellentétben :)) az én fizumból gyakorlatilag a kocsival kapcsolatos dolgokat fizetem, meg a (most már ovis) kislányomra és magamra költök. többit a férjem rendezi. 24 évesen mentem szülni, 2 év múlva (26) vissza dolgozni. kocsija csak a férjemnek volt, az enyémen van hitel, de elég jól keresek, szóval nincs gond vele.
2010. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
63%

De ha ebbe az országba mindenki olyan jól keres akkor miért van ilyen szegénység?

Jó persze azt tudom h akinek diplomája van az 1 nap alatt keres annyit mint más egy év alatt.

Ebben világelsők vagyunk(múlthéten olvastam a kronen zeitungban)

De akkor ha ezen válaszokat vesszük figyelembe akkor mi jobban állunk mint svájc.

Én nem panaszkodom én sem keresek rosszul d ezért én heti 2x megjárom Hamburgot.És még így is okoskodunk a söfőrtársammal h pár ember nem vezs jegyet hanem nekünk fizet.

De akkor mit mondjak?Gratulálok nektek h ennyire bejött a dolog.

Mondjuk tényleg olyan országban élünk hogy a semmittevőket millókkal fizetik havonta aki meg kihajtja a belét(mint a srác akit ti írígynek neveztek)annak meg fizetnek 80ezer Ft-ot egész hónapra.

De azért az komoly h 2év alatt félre leeht egy lakásravalót tenni.

Az havi 7-800ezer Ft-os fizu.Az nem rossze.De ezért szop.i is kell?Vagy aki egész nap a számítógép előtt ül meg kávézgat azt tényleg ennyire megfizetik?

2010. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
18:34-es vagyok, én pont az ellenkezőjét látom, mint amit írsz. az én férjem mérnökként (amikor még nem volt vállalkozó) kb. 1/5-ét kereste havonta, mint egy ügyes ács v. kőműves. ezért is csinálta meg a vállalkozást, még mielőtt összeházasodtunk, kitanulta a szakma gyakorlati részét is (értsd: ő is fent mászkál a tetőn), és így tudott házat-kocsit-jó életet biztosítani a családjának. az a véleményem, hogy nem végzettségi szinttől, hanem szakmától meg talpraesettségtől függ. pl. egy tanár az diplomás, mégis kb. harmadát keresi, mint amit az én férjem fizet az asztalos emberének, aki szakmunkás (és ő mellette hétvégén még maszekolni is tud)
2010. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!