Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
74%

szia!

én csak egy barátnőm nevében tudok nyilatkozni, csak gondoltam megosztom veled, amit nála tapasztalok. most lett 27 éves. több szakmája ellenére nincs munkája, nincs pasija, a szüleivel lakik és ez az állapot állandó fejfájást okoz neki. nagyon vágyik már egy társra, szeretne üzletet nyitni és függetlenedni, de sajnos magyarországon ez nem ilyen egyszerű...

üdv!

22/L

2010. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
78%

Bár már 32 éves vagyok,azt el tudom mondani,hogy 26-28 évesen hol tartottam :)


Nos,26 évesen szültem az ikreinket,már rég férjnél voltam,és munkahelyen dolgoztam.Saját házunk is megvolt már addigra,nem tanultam,már nagyon fiatalon megfogtam a munka végét.Ennyi :)

2010. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
76%

jaj,nem dicsekedni akartam.Soha nem voltam se nyaralni,se külföldön,márkás cuccom se volt,se csillivili nyugati autónk.Ezért(is) tudtunk jutni valamennyire.


32éves

2010. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
74%

28 éves vagyok, túl néhány párkapcsolaton, amivel (szerencsére) még az ágyig se jutottam el. Hat éve kénytelen voltam abbahagyni egy főiskolát, közben dolgoztam betanított munkásként is, napközis tanárként is. Most ősztől újra főiskola. Könyvtárat vezetek, független vagyok, igaz, a szüleimmel lakom egy fedél alatt, de ez is működni látszik. Amit én idehaza segítek nekik, azt már nem nekik kell megcsinálni.


Elégedett persze nem vagyok az élettel, mindig jó ha az ember vágyik többre, de nekem sose volt végcélom a gyerek/család. Majd negyvenévesen. Talán. Most jó így :)

2010. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi idős koromban albérletről albérletre költöztem, és güriztem éjjel-nappal, hogy meg tudjak élni. Mert senkim nem volt (mondjuk barátom volt), de szülők nem, akitől segítséget kaphattam volna.

30 évesen ismertem meg a férjemet, azóta könnyebb anyagilag, néha eljutunk nyaralni is. De saját házunk pl. 38 évesen lett. És az se saját, hanem hitelből vettük.

Nem tudom, mire irányul a kérdésed, de nagyon nehéz egy nőnek boldogulni, főleg ebben az életkorban.

2010. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
52%
28 éves szűz? Ugye, nem? :))
2010. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
84%

Én 26 vagyok.

Férj/élettárs nincs, társam van.

Gyerek nincs, egyelőre az 5 éves tervben sem.

Ház, lakás nincs, albérlet van.

Tanulás van (2 diploma finisben).

Jó munka van, vállalkozáson gondolkodom.

Hobbi, barátok, boldogság is van.

2010. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
72%
Kevesebb, mint 1 évem van a 26. születésnapomig. Remélem, nem gond, hogy én is írok. Ott tartok, hogy pár éve elszakítottak a páromtól, azóta csak a munkára és a tanulásra koncentrálok, nem érdekelnek a pasik, csak Ő érdekelne, pedig próbálkoztam, nem megy mással. El akart jegyezni, de így nincs se család se gyerek, a szüleim 2 millióval fognak hozzájárulni a lakáshitelemhez, amit még nem tudok felvenni, mert nincs elegendő jövedelmem, amiből meg is élek a hiteltörlesztés mellett, második munkát keresek, nyárra talán lediplomázok, utána megigényelem a vízumot, és amint megkapom, és elrendezem, hol fogok lakni, pár évre megyek ki az Egyesült Államokba tanulni és dolgozni (már megvan, hogy hova). Hogy mennyi idő lesz, azt még nem tudom, de haza már sok tapasztalattal és egy kiváló technológiával fogok jönni, és megvalósítom azt, amit ha itthon maradnék és nem mennék külföldre, sose érnék el, mert nem vagyok valakinek a valakije. Remélem, addigra rendeződik a magánéletem is, és elérkezik az idő, amikor új esélyt kapunk, és többé nem szakíthatnak el minket. Addigra lehet, hogy már 30 fölött leszek, de ez már nem számít. Nem így terveztem, de nem volt választási lehetőségem.
2010. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. :) Csak azt szerettem volna tudni, hogy mennyire általános az a tendencia, amit a környezetemben látok, hogy mindenki csak küzd ilyen idősen, mint disznó a jégen, és jóformán sehová nem jutnak. Az idősebb korosztály meg csak annyit tud kérdezni, hogy miért nincs még saját házunk... :S
2010. febr. 7. 23:54
 10/86 anonim ***** válasza:
72%

Én már 30 vagyok, de leírom, hogy 3 évvel ezelőtt hol tartottam.

Nekem nincs diplomám, érettségi illetve technikum elvégzése után elkezdtem dolgozni, így 3 évvel ezelőtt is dolgoztam, alkalmazottként, egész tűrhető fizetésért. Akkor vettem új kisautót. Akkor már pár éve egyedül éltem, szerencsére sikerült családi segítséggel külön házba költöznöm, azóta is abban élek. Egy nős férfi hűlyített akkor már kb 3 éve, amiből persze semmi nem lett. Hála neki, annyi hazugságot, becsapást és szemétséget láttam tőle, hogy azóta sem bírok megbízni senkiben. Természetesen gyerek sincs.

2010. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!