Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 26-28 éves nők vagytok,...

Ha 26-28 éves nők vagytok, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy a velem egykorúak mit értek el eddig...

Férj/élettárs? Gyerekek? Ház, lakás? Tanulás? Munka? Vállalkozás? stb...


2010. febr. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
kezdő mérnökként 100 körül keresett, művezető volt. és maszekokra gondoltam.
2010. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
És szerinted egy kőműves 500ezret keres?Mert te azt mondtad h az 1/5-ét kereste.Szóval kb a felét kereste.De egy kőművesnek nem meg feljebb a fizteése egy mérnők meg 1 év múlva 17milliót keres.Hugom most végzett olajmérnökként.Ősztől a MOL-nak dolgozik.Kezdője 750 volt.Most letelik a fél éve és 970lesz.Mi lesz vele 5év múlva?3,5?Mert akkor én lenyugdíjazom magam aztán majd ő jótestvéri szeretetből kűld nekem vagy 3kilót.Az neki 2 napi bére lesz. :-))))
2010. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:

1. maszek simán keres annyit, ha ügyes, és érti a szakmáját. ezt mindenki tudja, aki építkezett valaha.

2. olajosokat ne vegyük már ide, az tényleg nagyon elit szakma! nagyon grat a tesódnak!

2010. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:

Kajak el akarom vele magam tartatni. :-)))))))

Végül is(mivel szüleimmel összeveszett ők orvosit akartak)5évig én finanszíroztam őt.És ebbe benne voltak a rendszereh 7végi bulijai a cigi a ruhák a kajak az én albimba lakott semmit nem kértem tőle.Most úgy érzm h kéne 1-2 év pihi.Utána meg majd keresek valamit majdnem 1millát ér a jogsim(megvan még harckocsira is nem vicc voltam katona)szerinted bunkóság lenne?Vagy korrekt?Én nem árom el mert szeretetből segítettem neki meg nem is most azonnal gondolom h troljon lóvét.De pl a vb-kor nem kaorok dolgozni mert minden meccset nézni akarok.Te h viszonyulnál ilyen előzmények tudatában ha mondaná tesód h vagy egy évig kűldhetbél 2kilót hagy tudjak lazsálni?

2010. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
60%

Na, már nagyon eltértünk a témától. Tényleg ennyire irigy mindenki??

Nekem anno egy kőműves volt a nagy szerelmem, csak ivott, mint a gödény, ezért váltak el az útjaink.

Ma már azt mondom, szerencsére.

Amikor a férjemmel összekerültünk, semmink nem volt, csak a puci fenekünk, aztán apránként megteremtettük, amire szükségünk van.

Szerintem az irigykedők először nézzenek mélyen magukba, hogy tényleg megtesznek-e mindent azért, hogy jussanak valamire anyagilag, vagy csak könnyebb a másikat piszkálni - az egyik válaszoló gyakorlatilag lek.rvázta, aki képes megállni a saját lábán nő létére. Könnyebb áldozatnak feltüntetni magad, mint mondjuk leszokni a káros szenvedélyekről, és gyűjteni a pénzt.

2010. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami igazság.De most akkor gondolj bele adott egy féfri szakmunkás legyen mondjuk biztonsági őr.Keres 100-100ezret.Legyen adva egy nő.Legyen mondjuk pénztáros egy hipermarketben.80ezer(jó esetben)Legyenek ők együtt keressenek 2en 200ezret.Fizessék ki az albérletüketi.50ezer.A rezsuijket(csak segítek én távhősben laktam és biziony a téli hónapokban 40 50ezreket fizettem csak fűtésre)szóval fűtés legyen 35ezer+víz+gáz+villany+közösköltség.ezek legyenek 20-25ezrek.Ott tartunk h 100-110ezret kifizettek csak rezsire.Vegyék meg a bérletet h tudjanak munkába járni.Ez legyen 2 főre 15ezer.Már 120-130ezernél járunk.Magamról tudom h napi ezer ft kevés kajára.Kenyér 300 mondjuk 40deka felvágott 3-500.És még meleg kaja nincs.Szóval legyen benne 2mebrenek anapi kaj 2ezer Ft-ban.Ez 30napra 60ezer.Szóval hol is tartunk?Ja elment a 200ezer Ft- csak rezsire meg kajára.És még mondjuk egy zoknit vagy egy pólót netán nadrágot nem is számoltunk.Csak kajak+albi+rezsi.És eltűnt 2 ember keresete.Én tényleg nem írígykedni akarok.Mert én le is kopogom de valamennyire jól keresek és nincsenek kenyérgondjaim.

De itt tényleg úgy lett beállítva h ez mennyire természetes dolog h 26évesen lakás meg autó meg álomnyaralások.Tehát akkor az előbb elszámolt 200ezerből mennyi is marad?De tudod mit?Valami csoda folytán tudjanak félretenni havi 20 ezret(ami ugye lehetetle mert elég visszafogottan számoltam mindent)szóval 1 évbe félre tudnk tenni 200eezr Ft-ot.Az 10év alatt 2millió.Egy lakás meg alaphangon 10.És én itt még a férfinek aránylag jó pénzt írtam be.Felénk borsodba az emberek nagy %-a minimálbérért dolgozikTehát 70-80ezerért.Na akkor most mi van ha úgy számolunk h 80+80.De az albérlet meg a rezsi meg a kaja ugyanannyi.

Szóval nem írígykedek én senkire.Csak nem bírom mikor a gazdagok osztják az eszet h így meg úgy kell spórolni és akkor lehet lakás meg kocsi.

Szóval mielőtt ilyen nagyképű kijelentéseket tesztek azért gondoljatok arra h az emberek angyrésze nincs ilyen szerencsés helyzetbe.

Nem születik gazdag csaádba nem kap lakást senkitől.Nem fog meg magának egy gazdag férjet akivel eltartatja magát és akinek van lakás kocsi.

Tényleg csak ennyit kérek.

20-on túlí értelmiségi nők vagytok.

Szóval azért gondolom csak tudjátok h mi van ebbe az országba.

Vagy ti csukott szemmel jártok?Vagy nem mentek csak gazdagok társaságába?

2010. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:

A 18:13-as férfinek!


Én ezt írtam korábban.


"Hát a mérleg nálam egészen jó.

Férj: van, 5 éve vagyunk házasok és 8 éve együtt

Gyerek: egy fiam van, 4 éves lesz novemberben

Ház: egy kis 1,5 szobás panel boldog tulajdonosai vagyunk a párommal (önerőből, szülői segítség nélkül), na meg persze egy jóképű hitelé is, amit még papíron 26 évig törlesztünk

Tanulás: 1 diplomám van, és két idegennyelven beszélek (középfokú szakmai nyelvvizsgák)

Munka: van egy főállásom és van egy kis vállalkozásom is, most kezd talán fellendülni, 1 éve indítottam.

Bár ez nem csupán az én érdemem, a párom nagyon sokat segített végig. Sokszor vigyázott a kisfiunkra, amikor tanulnom kellett vagy suliba menni. Sokszor besegített a házimunkába ha el voltam havazva és nem utolsó sorban nem szórta a pénzt, nagyon takarékos típus."


Nem bonyolult a dolog, hogyan értem el idáig. Én is dolgoztam ahogy te (két állásom volt mindig 18 éves korom óta). A lakásba csupán 20% önerőt tettünk (ez 2millió), az autó pedig egy használt járgány, ami 1 millióba került (nem kell feltétlenül új autót venni). Na így már nem is tűnik olyan lehetetlennek, ugye? :)Egyébként közgazdász vagyok (egy banknál vagyok középvezető) és a cégem egy könyvelőcég.

2010. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
De azért egy minimálbéresnek nagyon is bonyolult,hidd el..
2010. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
77%

Jó tényleg kár is koptatnom a számat.

Így van Magyarországon minenki jól él.Mindenki annyit keres h 2-3év alatt félre tud tenni milliókat.

Úgy látom hiába is számoltam én itt el h mennyibe kerül egy albérlet egy rezsi meg a mindennapi kaja.

De ezt a gozdafok sha nem fogják megérteni.

Sőt aki a Bosch-ba dolgozik havi 65 ezer ft-ért ami egy albérletre se elég.Még neki is tudnia kéne félretenni legalább havi 30 ezret.ami éves szinten 330 ezer.10 év alatt 3millió 300ezer.Egy lakás meg még mindíg 10 millió.

Persze aki 7-800ezret keres annak ez nem nehéz.

De hiába na nálunk kánaán van.

És agazdagok tényleg azt hiszik h itt mennyire egyszeű élni.Lakást autót szerezni.Ezért tart itt ez az ország ahol tart.

2010. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
Jajj elszámolam magam éves szinten 360 ezer.10év 3millió6.Na az igen abból már 2 lakást is lehet venni. :-))))
2010. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!