Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Figyelt kérdés

Jött a mobilomra egy sms, és a következő áll benne:


012345678 (egy telefon szám) a férjed szeretője voltam ha nem hiszed hívd föl a telefon számot és meghallod ha fel veszi!


Próbáltam hívni de ki van kapcsolva a telefon, amiről jött az sms azt pedig nem veszik föl!

Mindkettő szám titkos, szóval nincs egy adatbázisban sem!

Nem tudom ezt elhinni, de ez a "bizonyíték" elég gyanús és egyértelmű!

Nagyon ideges vagyok- már most nem is tudom mi lesz ha fel hívom és a párom hangja fog felcsengni.

Egyenlőre nyugtatom magam hogy biztos valaki szórakozik de félek az igazságtól.


Ti mit tennétek????


B terv ha most rögtön fel ébresztem a férjem, de nem akarom " elijeszteni" ha ne talán még is igaz!



13 éves házasok vagyunk, van két gyönyörű szép lányunk!

Lehet hogy a házasságunk nem egy hűdehude de ez számomra meglepő


2014. jan. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudnád megcsinálni, hogy egy ismerősöd hívja fel a kártyás telóról azt a számot (akit a párod hang alapján nem tud beazonosítani), és beleszól. Mondjuk, hogy xy-nak szeretne beszélni, vagy megjött a pizza, amit rendelt...stb. A tulajdonosa csak mond annyit, hogy téves hívás, vagy valami, amiből megállapíthatod, hogy a férjed hangja-e vagy sem?
2014. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
61%
én szivesen felhivom :DD
2014. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
87%
Tételezzük fel, hogy van egy készüléke, amin "privát" hívásokat bonyolít le. Nyilván ezt a számot csak pár embernek adta meg, így érthető, hogy gyanús, ha ismeretlen szám hívja. Én nem hívogatnám ezen. Esetleg ha egyszer megleped például a munkahelyén vagy valahol ahol valószínűleg a közelében van a telefon, akkor megcsörgeted (a zsebedben tartod a készüléket, és úgy) ha megszólal a telefon tudni fogod....persze ez így elég filmbe illő, csak akkor tenném ha alapos gyanúm lenne és tényleg le akarod buktatni.
2014. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy túl stratégikus ember, ha ezt még 2-3 napig játszogatod, akkor ha igaz a dolog, a férjed ki fogja szúrni, és beledobja a Dunába a telót...
2014. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:

Mi a kiindulási alap?


Lehet, hogy van a férjednek egy "titkos" telefonja, amin olyan hívásokat akar intézni, amiket ő magánjellegűnek gondol, vagy legalább is nem akarja, hogy te tudj róla.


Azt jól csináltad, hogy vettél egy új sim kártyát. De azzal a számmal mit fog kezdeni? Felveszi, azt mondod nem szólsz bele, de ő sem.


Mi az ember természetes reakciója ha keresik telefonon? Beleszólsz, "Halló", "Tessék?"...


Ez nem történt meg, ergo két lehetőség van, ugyan léteznek bunkó emberek, akik ezt nem teszik meg, férjed ilyen-e?


Ha nem, akkor sem kizárható, hogy a férjed az, lehet, egy idegen valaki.


Mindenesetre az az esély is meg van, hogy óvatosságból nem szól bele az illető.


Első körben ki kéne derítened, hogy a férjed van-e a vonal túlsó felén.


Menj el megint a munkahelyre, vagy oda, ahol tudod ott lesz a férjed, és akkor csörgesd meg a mobilt. Ha van egy kis szerencséd, ki fog csöngeni és látni fogod, hogy ő veszi-e fel a telefont.


Ha nem ő, akkor probléma megoldva, ha ő, akkor már csak arra kell rájönnöd, hogy milyen célzattal van nála egy ilyen rejtett teló.

2014. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
74%

Hát igen, aki nem szól bele, vagy neveletlen paraszt, vagy sumákol. Fel kell hívnod egy olyan indokkal, hogy muszáj legyen beszélnie.


Ahogy felveszi a telefont, rögtön el kell kezdeni beszélni. Engem is hívtak már úgy téves számról, hogy annyit sem mondtam, halló, elkezdte mondani, hogy "Szia, Katikám, hogy vagy?"


Mivel meg kell szólalni, szerintem jobb, ha nem te hívod, hanem valaki, akiben megbízol. Legjobb lenne egy férfi, vagy egy idősebb nő, de olyan, akit ő nem vagy csak alig ismer, és biztos nem ismeri fel a hangját. És kellően komolyan veszi, hogy ne röhögje el magát.


Kell egy olyan indok, ami nem vészhelyzet, de sürgős annyira, hogy egy jóérzésű ember nem hessegeti el.


És végül, mivel sürgős helyzetekben olyanokat hívunk, akiknek a száma benne van a telefonunkban, jobb, ha ismeretlen vezetékesről hívod. Ha meg is változik egy ismerősöd száma, előbb írod át a mobilban, mint a vezetékesben.


Képzeld el, hogy csörög a telója, felveszi, és egy férfihang elkezdi mondani: "Szia Orsi! Ildi bennragadt a melóhelyen, el tudsz menni a keresztfiadért az oviba?"


Mondjuk ahhoz, hogy halld a válaszát, olyan telefon kéne, amihez kettő készülék tartozik.


Bár ez lehet, hogy már túlzás, de legjobb lenne egy gyereket találni, olyan 12-13 év körülit. Neki nem is kéne a vezetékes, jó az új szám, ha még nem jeleztetted ki. Felveszi, elkezdi mondani, hogy "Szia Anya/Apa, lemerült a telcsim, Tomiéról hívlak, elmarad az utolsó óra, felmehetek a Tomihoz/tudsz értem előbb jönni?"

2014. jan. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
80%

Ha tényleg a szeretője küldte, akkor szerintem simán el is mondhatta neki, hogy szerelmem, a kedves feleségedet tájékoztattam, mert lehet, hogy abban bízik, hogy nálatok borul a bili és kirakod, majd hozzá menekül.


Azért nem tudom mi lett volna a reakció, ha rögtön ahogy megkaptad az sms-t azt válaszoltad volna, hogy bevallotta, leszúrtam és most minden csupa vér.... hívtam a mentőket, de már szerintem késő.... miközben persze a férj édesdeden alszik. Sokat nem értél volna el vele, de a másiknak (ha tényleg a szerető) lett volna egy nyugtalan estéje.

2014. jan. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
mi ujsag veled kerdezo?kiderult valami?akarmi is van,nyugi,ne idegeskedj!!
2014. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2014. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
Eltűnt a kérdező :-(
2014. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!