Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Figyelt kérdés

Jött a mobilomra egy sms, és a következő áll benne:


012345678 (egy telefon szám) a férjed szeretője voltam ha nem hiszed hívd föl a telefon számot és meghallod ha fel veszi!


Próbáltam hívni de ki van kapcsolva a telefon, amiről jött az sms azt pedig nem veszik föl!

Mindkettő szám titkos, szóval nincs egy adatbázisban sem!

Nem tudom ezt elhinni, de ez a "bizonyíték" elég gyanús és egyértelmű!

Nagyon ideges vagyok- már most nem is tudom mi lesz ha fel hívom és a párom hangja fog felcsengni.

Egyenlőre nyugtatom magam hogy biztos valaki szórakozik de félek az igazságtól.


Ti mit tennétek????


B terv ha most rögtön fel ébresztem a férjem, de nem akarom " elijeszteni" ha ne talán még is igaz!



13 éves házasok vagyunk, van két gyönyörű szép lányunk!

Lehet hogy a házasságunk nem egy hűdehude de ez számomra meglepő


2014. jan. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk egyre gyanúsabb... esetleg kérdezd meg miért most ír neked...
2014. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 intrepid ***** válasza:
17%
Nem szőrteleníti az intim tájékát - A férfiak nagyobb része nem szőrteleníti. Szét akar ugrasztani titeket, hogy utána lecsaphasson rá. Na és ha tényleg összebújtak egyszer? Mi történt akkor? Gondold végig, mi a jobb? Emiatt szétrobbantani a családot, vagy nyelni egyet, és elfelejteni. Nem szappan az, hogy elkopjon.
2014. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
54%

én azt nem értem, hogy ha van a férjednek titkos száma, akkor ahoz telefon is kéne nem? nem hiszem a Sim kártyákat cserélgeti... meg mire jó az, felesleges. Tehát szerintem ez önmagában nem bizonyíték.


Hogy ha mégis igaz, egy ok lehet amiért a nő kitálal neked, az hogy szakított vele a férjed.


De egyébként én inkább a férjemet szembesíteném ezzel. Szerintem az első reakciójából tudni fogod hogy igaz vagy nem.

2014. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
50%
"nem szappan ez.." milyen jo duma, és tényleg nem :D
2014. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
Azt írta hogy augusztustól voltak együtt teljesen mostanáig, csak kiderült hogy már bejött egy 3 nő a képbe Azt is írta hogy ha akarom dugjam homokba a fejem viszont ha nem akarom hívjam fel holnap! Kérdeztem hogy mennyivel jobb az a férjemnek hogy cserélgeti a sim-t, de erre csak azt írta hogy van telefonja is!
2014. jan. 8. 22:33
 16/73 anonim ***** válasza:
77%

Hű, hát sajnálom...:(

Gondolom holnap fel fogod hívni a nőt.

2014. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:

Azt is megírta hogy a kocsi ajtajának a tárolójába szokott lenni a telefon. Általában csak napközben van bekapcsolva!


nem tudom, bármit mondhat! Nem tudom mit higgyek, kétségek között vagyok!!! Mondtam neki írjon még valamit ami bizonyítja a valóságot és azt hogy mi a célja ezzel!

2014. jan. 8. 22:39
 18/73 anonim ***** válasza:
90%
Nem nézed meg a kocsi ajtajában a telefont?
2014. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
77%
Már nem azért de apám is ott tartotta a telefont. Vsgy a csomagtartóban. Szerintem is nézd át a kocsit!
2014. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
31%

"Most nem kissé van gyomor idegem, és azt gondoltam el hogy fel hívom a számot holnap, és magam járok utána a dolgoknak!"


1-es voltam, lepontoztál, pedig igazam van.

Éppen ezt nem szabad csinálni, amit idéztem tőled! Rákattansz egy idiótára vagy egy pszichopatára, és a féltékenységedre játszva észre sem veszed, hogy csapdába csalnak. Eszedbe se jusson ilyen szeméttel foglalkozni! Töröld, és felejtsd el!


Ha ki van kapcsolva a telefonja, akkor ugyanannyit ér az üzengetés is. Te írogatsz, ő nem válaszol, te pedig rácsavarodsz a témára és cirka megkattansz az idegtől. Utána azt csinál veled, amit akar. Mire jó ez?


Sokkal jobb volna, ha a férjeddel mindent megbeszélnél, megbíznál benne és jót röhögnétek ketten az ilyen szemét üzeneteken.


Komolyan mondom.

2014. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!