Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Figyelt kérdés

Jött a mobilomra egy sms, és a következő áll benne:


012345678 (egy telefon szám) a férjed szeretője voltam ha nem hiszed hívd föl a telefon számot és meghallod ha fel veszi!


Próbáltam hívni de ki van kapcsolva a telefon, amiről jött az sms azt pedig nem veszik föl!

Mindkettő szám titkos, szóval nincs egy adatbázisban sem!

Nem tudom ezt elhinni, de ez a "bizonyíték" elég gyanús és egyértelmű!

Nagyon ideges vagyok- már most nem is tudom mi lesz ha fel hívom és a párom hangja fog felcsengni.

Egyenlőre nyugtatom magam hogy biztos valaki szórakozik de félek az igazságtól.


Ti mit tennétek????


B terv ha most rögtön fel ébresztem a férjem, de nem akarom " elijeszteni" ha ne talán még is igaz!



13 éves házasok vagyunk, van két gyönyörű szép lányunk!

Lehet hogy a házasságunk nem egy hűdehude de ez számomra meglepő


2014. jan. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ez egyértelműen kamu, és egészen más van mögötte (ha van mögötte bármi és nem egy idióta szaros kölyök szórakozik veled), mint megcsalás. Pl. pénzkérés, azzal, hogy jól felhúzta az agyadat és rákattantál. Én az ilyen idóta szöveget azonnal törölném - a telefonomból is, meg az agyamból is. Ha 13 éves házasság alatt nem vetted te magad észre azt, hogy a férjed megcsalt, akkor inkább ne is tudj róla.
2014. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
83%
Az a szám lenne a férjed titkos telefonja? Mert akkor logikus ha alszik a férjed, ki van kapcsolva. Bocs.. nem akarlak megijeszteni de a mocsok apámnak is volt egy titkos telefonja..
2014. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
52%

lol mekkora hülyeség már, nekem egy csaj(lehet hogy nem) írt egyszer msn-en hogy a mostani barátom előző nője volt akit csak kihasznált stb stb és hogy majd meglátom hogy engem is kidob :D xD

bocs de ezen én csak nevetek :D


ha meg komolyan elgondolkodtál ezen, akkor gondold át hogy hogy viselkedett a férjed mostanában vagy hogy gyanús volt e valaha is, egy megcsalást sem egyszerű eltitkolni hát még szeretőt tartani...

2014. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
82%

Én visszaírnék egy sms-t arra a számra amiről jött.

Írjon valami konkrétumot, mert nem hiszed el. A szám ki van kapcsolva, stb...

Ha ír valami konkrétumot, amit csak olyan ismerhet, aki közel áll a férjedhez, akkor....

2014. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
58%

50-50%

Mindenesetre higgadtan próbálj cselekedni.Egy család többet ér ennél.

Szerintem is gondolkodj azon voltak - e jelek az elmúlt időszakban.

Lehet hogy valakinek szúrja a szemét a békességetek.

2014. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

Most nem kissé van gyomor idegem, és azt gondoltam el hogy fel hívom a számot holnap, és magam járok utána a dolgoknak!


Ha Isten úgy akarja vagy így vagy úgy fog lódulni az életem.Nem tudok semmi másra gondolni csak hogy ez nem kamu!


Azon kattogok hogy fel kell hívnom, természetesen nem a saját számomról, de meg kell tennem és bízok abban hogy ez csak valami hülyeség.

2014. jan. 8. 22:03
 7/73 A kérdező kommentje:
Milyen konkrétumot írjak amit csak egy szerető tudhat rajtam kívül??? Segítsetek kérek szépen mindenkit, bármilyen használható dolog érdekel.Remegek olyan szinten mint egy kocsonya!
2014. jan. 8. 22:04
 8/73 anonim ***** válasza:
72%

Intim dolgot kerdezz,amit olyan tud aki volt a pároddal

Igyál citromfű teát,nehogy rosszul legyél az idegtől!!!!

2014. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
88%

Hé nyugi, az az első dolog.

Ne te írj konkrétumot, hanem az, aki az sms-t is írta!

Te csak kérjél tőle valamit. Írj neki vissza. Pl.: "a szám ki van kapcsolva. Nem hiszem el. Írj valamit amitől elhiszem"

Egyenlőre csak gyanú van. Lehet csak valami rosszakaró! Ameddig nem bizonyosodsz meg róla, addig tekintsd ártatlannak! Persze beszélhetsz is a férjeddel, de egyenlőre nem tenném. Meg gondold át, egyáltalán lehetséges-e, lett volna e a férjednek alkalma egyáltalán találkozgatni valakivel.

2014. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy boldog vagyok a férjemmel és ezt nehéz elhinnem róla! Kérdeztem ha igaz akkor mondjon valamit! Erre vissza írt nekem hogy nem szőrteleníti az intim tájékát ami valós! Erre csak annyit tudtam írni hogy Ez akár tippelés is lehet! Konkrétabbat írjon....
2014. jan. 8. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!