Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha belegondolsz, mégis kinek...

Ha belegondolsz, mégis kinek hinnél?

Figyelt kérdés

Egy 10 éves kapcsolatban vagy, közös múlt, közös jövő, közös ház, gyerek még nincs csak tervbe, és az egyik haverod azt mondaná, hogy a mennyasszonya egy mámoros éjszakán, ahol te is ott voltál, lesmárolta, amit a párod tagad, és mindezt mástól tudtad meg.

A lány mindennél jobban szeret téged elmondása szerint, soha nem lenne ilyenre képes.

No Te kinek hinnél?


2011. szept. 28. 10:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mint mondja, ott voltam, tehát ha semmit nem vettem észre, inkább arra hajlanék, hogy a haverom téved.
2011. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
szembesíteném őket
2011. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hogy?
2011. szept. 28. 11:02
 4/28 anonim ***** válasza:
35%

Hát, ez elég zagyva. A haverom menyasszonya lesmárolta a haveromat?? A párom meg tagad? Vagy a haverod menyasszonya smárolta le a párodat? (aki pasi?)

..és mi az, hogy a lány mindennél jobban szeret téged?

nekem ez nagyon zavaros.

Megfogalmaznád rendesen, hogy ki kicsoda?

2011. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a páromnak, főleg ha egy haver mondja. Azaz nem mindegy barát vagy haver. Azért tartsd nyitva a szemed.
2011. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A páromnak. Viszont azért érdekelne, hogy a haver miért állítja ezt. (lehet, totál részeg volt, és valaki teljesen mással smárolt, vagy egyszerűen csak rosszindulatból terjeszti, esetleg rá van kattanva a páromra, stb.)
2011. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak. Különben meg egy életerős férfit nehéz csak úgy lesmárolni, ha nem akarja. Én nőként el tudtam tolni magamtól a pasit, pláne hótrészeg pasit, aki le akart smárolni. Szóval a haverod mindenképpen gyanús.
2011. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyébként teljes mértékben megbízok a páromban, eddig soha semmilyen okot nem adott rá, hogy ne tegyek így, akkor biztosan neki hinnék. De én is meg akarnám tudni, hogy a haver miért állít ilyet..
2011. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a párodnak higgy mint egy havernak.Az is lehet,hogy haverod annyira részeg volt,hogy összetévesztette a párodat valakivel,vagy csak álmodta.Vagy esetleg el akarja szeretni tőled.Ha te is ott voltál a bulin,szerintem csak észrevettél volna valami furcsát.Egy buta pletyka miatt ne rúgj fel egy 10 éves kapcsolatot.Főleg ha a nő szeret.
2011. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szeret. Érzem. Soha semmi ilyesmi nem történt még velünk, még a gyanu sem vetődött fel soha 10 év alatt.
2011. szept. 28. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!