Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha belegondolsz, mégis kinek...

Ha belegondolsz, mégis kinek hinnél?

Figyelt kérdés

Egy 10 éves kapcsolatban vagy, közös múlt, közös jövő, közös ház, gyerek még nincs csak tervbe, és az egyik haverod azt mondaná, hogy a mennyasszonya egy mámoros éjszakán, ahol te is ott voltál, lesmárolta, amit a párod tagad, és mindezt mástól tudtad meg.

A lány mindennél jobban szeret téged elmondása szerint, soha nem lenne ilyenre képes.

No Te kinek hinnél?


2011. szept. 28. 10:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Gondolj bele 10-év nagyon sok idő azóta veled. Van még ha igaz is lenne akkor sem érdekelne a dolog.A haverod pedig elég gázos!!!!Ha nevezhető egyáltalán havernak az ilyen ember.
2011. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Arra lennek kivancsi h amikor elmondtad a parodnak neki mi volt az azonnali reakcioja, ha 10 eve egyutt vagytok abbol tudnod kell h igazat mond -e.

Oszinten ha annyira reszegek voltatok lehet h csak allmodta de azt hiszi valosag volt.

Valoszinubb v inkabb gyakoribb h valaki reszegen valamilyen hulye okbol lesmarol valakit (amikor jozanon eszebe sem jutna) mint h valaki annyira utal h tonkre akarja tenni a kapcsolatodat, hazugsagokat fabrikal.

Szerintem a lany a ludas, ha csak a tenyeket nezem. Ha a srac hazudik akkor eleg veszelyes alak lehet.

Talan probalj visszaemlekezni h a baratnod h viszonyult a haverodhoz regebben. Ha esetleg zavart volt a jelenleteben vagy nagyon jo fejnek akart tunni esetleg mielott talalkoztok tobb idot forditott a keszulodesre(haj smink ruha stb) akkor valoszinu h bejott neki es reszegen elfeletkezett magarol.

2011. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, miután már többször előfordult, hogy már az esküvő éjszakáján félrelépett egy-egy menyasszony, így neked kell eldönteni a dolgot.


Egy biztos, hogy egy nő akkora rutinnal tud hazudni, hogy még egy bíró is sírva fakadna a válóperi tárgyaláson...

2011. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én tűzbe tettem volna a feleségemért a kezem. Mint kiderült kár volt! Pedig váltig állította hogy így szeret, megy úgy szeret.Gondolkozz el hogy a haverodnak milyen haszna lenne belőle hogy hazudjon? És ugyan melyik nő illetve férfi vallaná be hogy akár csak félre smárolt! Csak az bízik iszonyatosan aki még nem ütötte meg igazán a bokáját.
2011. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%
az utolsó 2 nagyon jól látja, szívemből szóltatok!
2011. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

most azért mert van itt 2 ember akit megcsaltak,higgyen a havernak???


szánalmasak vagytok.. bár igazából a kérdező is az

2011. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
De tényleg, a haverodnak 5ft haszna nincs az egészből. A feleséged meg érthető hogy tagad. Én se szivessen vallanék be egy ilyen csúszást.
2011. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Továbbra is fenntartom, amire nagyon senki nem gondolt eddig rajtam kívül: nehéz valakinek a szájába dugni a nyelvünket, ha ő nem akarja, főleg, ha egy életerős férfiről van szó, még ha az részeg is.

Úgyhogy nem tudom, megtörtént-e a dolog, de a haverod mindenképp hibás, az biztos. Vagy abban, hogy hazudott, vagy abban, hogy ő is benne volt ebben a csókban ezerrel.


Gondoljon már mindenki bele, ha egy igazán jó barátja kedvese egy buliban tökrészegen le akarná smárolni, mit csinálna? A legkevesebb, hogy védekezne. Már írtam, hogy én nőként el tudtam magamtól tolni egy részeg pasit, aki meg akart csókolni.

De még ha a kérdezőnek body builder menyasszonya is van, a fejünket még mindig el lehet fordítani, hogy ugyan ne dugja már a szánkba a nyelvét az a leányzó...!

Aztán meg én valószínűleg azonnal odamennék az illető párjához, hogy jó lenne, ha hazavinné a kedvesét, mert annyira sikerült felönteni a garatra, hogy nincs teljesen magánál. Vagy ha házibuli van és én vagyok náluk, én mennék haza.


Úgyhogy a haver ebben a szituban, még ha megtörtént is, nagyon is aktív résztvevő volt és nem ártatlan áldozat.

2011. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!