Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom kedden mesélte, hogy nem találja a lakcímkártyáját. Úgy voltunk vele, hogy jövőhéten elmegy és csináltat egy újat, addig pedig keressük a lakásban.

Ma meglátogatott egy hölgy, és elmesélte hogy a férjem vele csalt meg. Kinevettem, hiszen tudom hogy hazudik.

Azt mondta bizonyítéka is van. És odaadta a párom lakcímkártyáját. Ledöbbentem, és fogalmam sincs hogy mit gondoljak. A nő azt mondta, azért vette el a kártyát a páromtól (még azt is megmondta hogy a tárcájában volt), hogy be tudja bizonyítani nekem, hogy lefeküdtek, és hogy felvilágosítson hogy mekkora patkány a férjem!

Tudom, hogy a párom a tárcájában tartotta a kártyáját, tehát valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy csak ezt az egyet veszítse el. Mert nem közvetlenül a pénz mellé tette, tehát ki sem ránthatta a pénzzel együtt.


Régebben én is találtam már személyi igazolványt, de eszemben sem jutott volna azt kitalálni, hogy azért van nálam, mert lefeküdtem XY-nal, és bizonyítékként ezt elhoztam.


Eddig biztos voltam benne, hogy a férjem hűséges. De ez a mai eset... kicsit meginogtam.


2010. okt. 15. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
25N vagyok, ez lemaradt
2010. okt. 15. 15:34
 2/66 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Hát akár a férjed egy régi barátnője lehet, aki így óhajt bosszút állni, szóval még ne vedd készpénznek, inkább mondd el a férjednek mi történt.
2010. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
De akkor hogy került hozzá a lakcímkártyája?
2010. okt. 15. 15:38
 4/66 A kérdező kommentje:
Persze elmesélem majd neki, de nem ért még haza.
2010. okt. 15. 15:38
 5/66 anonim ***** válasza:
94%

Nem logikus, hogy a nő hazudjon, ha csak úgy találta a kártyát. De kivenni kivehette anélkül, hogy lefeküdtek volna. Például munkahelyen, ismerősnél, vagy akárhol. Valahol van valaki, aki le akarja járatni előtted, és ezért találta ki.

De persze mondhat igazat is.

Én a helyedben nem említeném egy szóval sem a férjemnek, hanem megkérném a nőt, hogy szállítson még bizonyítékot, mert ez kevés. Amíg az meg nem erősíti az általa elmondottakat, nem beszélnék erről senkinek.

Ha a nő megdönthetetlen bizonyítékkal áll elő(kép- vagy videófelvétel), akkor lépnék. Ezen kívül menne fel a férj számítógépére egy rejtett módban feltelepített keylogger(ami jegyzi az összes leütött billentyűt), amit úgy 1 hónap múlva ellenőriznék.

Ha semmi sincs, akkor annyiban hagynám a dolgot.

2010. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Nem tudom te hogy vagy vele de én nem akarom látni ahogy a férjem egy másik nővel szexel.


De ha egyszer bent van a táskájában, a tárcájában, akkor onnan hogy veszi ki valaki?

Biztos, hogy a munkahelyén nem engednek be idegeneket, ha meg ott dolgozna, ismerném.

2010. okt. 15. 15:43
 7/66 A kérdező kommentje:
Azt azért észreveszi az ember, ha valaki turkál a dolgai között.
2010. okt. 15. 15:44
 8/66 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sajnos igaz, amit a nő mond, de a férjed úgyis kimagyarázza, és Te neki fogsz hinni. Valószínű a nő többet akart a férjedtől, de nem jött be neki, ezért akart bosszút állni. Nagyon nem tudok más indokot kitalálni erre. Ha valaki lakcímkártyát talál, a postaládába is bedobhatja, ha csak segíteni akar.
2010. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is azt kene mondani a nonek, hogy hozzon mas bizonyitekokat is.Csak en nem biztos, hogy fapofat tudnek vagni a ferjem elott.Es hogy talalkozol megint a novel?
2010. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Leírta a keresztnevét meg egy mobilszámot.

Esetleg kérdezzek rá a férjemnél, hogy ismeri-e? Vagy mondjam azt, hogy kereste ez a nő, és meghagyta az elérhetőségét, hogy a párom vissza tudja hívni?

2010. okt. 15. 15:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!