Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom kedden mesélte, hogy nem találja a lakcímkártyáját. Úgy voltunk vele, hogy jövőhéten elmegy és csináltat egy újat, addig pedig keressük a lakásban.

Ma meglátogatott egy hölgy, és elmesélte hogy a férjem vele csalt meg. Kinevettem, hiszen tudom hogy hazudik.

Azt mondta bizonyítéka is van. És odaadta a párom lakcímkártyáját. Ledöbbentem, és fogalmam sincs hogy mit gondoljak. A nő azt mondta, azért vette el a kártyát a páromtól (még azt is megmondta hogy a tárcájában volt), hogy be tudja bizonyítani nekem, hogy lefeküdtek, és hogy felvilágosítson hogy mekkora patkány a férjem!

Tudom, hogy a párom a tárcájában tartotta a kártyáját, tehát valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy csak ezt az egyet veszítse el. Mert nem közvetlenül a pénz mellé tette, tehát ki sem ránthatta a pénzzel együtt.


Régebben én is találtam már személyi igazolványt, de eszemben sem jutott volna azt kitalálni, hogy azért van nálam, mert lefeküdtem XY-nal, és bizonyítékként ezt elhoztam.


Eddig biztos voltam benne, hogy a férjem hűséges. De ez a mai eset... kicsit meginogtam.


2010. okt. 15. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Nekem ez gyanús - mármint az, hogy nem igaz. Első gondolatom ez volt. Nekem is próbáltak már így bekavarni, és ennek nagyon rosszindulat-szaga van.


Ugyanis ha a párod tényleg félrelépne, szerintem megfordult volna a fejében, hogy a szeretőjénél van egy-egy elveszett tárgya, így nem hozzád szaladt volna, hogy nem találja.


Másrészt, a szeretőnek mi érdekében van neked "eldicsekedni" azzal, hogy mi volt köztük? Max. akkor, ha a férjed nagyon megbántotta, pl.hazudott neki a családi állapotáról,hitegette - na akkor stimmelne a dolog! De ez a lakcímkártyás túl nyakatekert "bizonyíték" - ilyen esetben valami intimebb tárgy vagy szokás (pl.valami szexuális jellegű, rá jellemző dolog, vagy anyajegy stb. lehetne a bizonyíték - ha a férjednek van nem látható helyen anyajegye, vagy hege, esetleg kérdezz rá a nőtől)

2010. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
50%

Vagy megcsal, vagy bosszú valamiért a nő részéről. Írd meg azért, hogy melyik volt. Kitartás, próbálj higgadt maradni.

33/N

2010. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
89%
Hát az mindenesetre elgondolkodtató, hogy tudta, hogy te otthon vagy a férjed meg nem...., sajnos elég valószínű, hogy jól ismeri...bocsi, ne legyen így, szurkolok, mert nem sok rosszabb van ennél, mint mikor derült égből villámcsapásként ér amire soha nem gondolnál.
2010. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
75%
én szurkolok.
2010. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
70%
Az én tanácsom: semmképpen ne szövetkezz azzal a nővel a férjed ellen. Neked vele /férjed/ van elszámolni valód. A nővel szóba sem állnék!
2010. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:

haza ért már a férjed?beszéltél vele?

majd írj!


24N

2010. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mondd azt, hogy egy nő megtalálta a lakcímkártyát, és elvitte hozzátok. Mondd meg, hogy elkérted a nő számát, hogy a férjed meköszönhesse. Majd mondd meg a férjednek, hogy hívja fel a nőcit és köszönje meg, hogy ilyen kedves volt.
2010. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
az utolsónak: ez egyáltalán nem jó, mert azt gondolja a férj, hogy ilyen könnyen megúszta!!!akkor már úgy legyen, hogy hangosítsa ki a telefont , a felesége is halljon mindent, de sztem így megtudják őrizni az inkognitójukat én egyszerűen leültetném a férjem, ha nem, akkor várnék, és nyomoznék, de akkor addig nem szólnék semmit.
2010. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
89%
MInek kell itt kerülgetni a forró kását..mindenki mondja itt a praktikákat stb. Hirtelen szembesíteni kell a dolgokkal , vacsora mellett vagy egyből ahogy beszéltek, így egyből látni fogod rajta hogy hazudik e vagy sem..ideje se lesz kitalálni a magyarázó szöveget és köpni nyelni sem fog tudni csak habogni ha igaz amit a nő mond...ha meg nem igaz akkor meg szerintem valami olyasmit kérdezhet h "micsodaa?" és nem hebegve habogva kérdez vagy mondja a mondandoját
2010. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

Nézd nagyon egyszerű ez a dolog. Minden férfi f*rkának más az alakja és minden férfinek mások a szexuális szokásai. Egyszerűen kérdezz rá, hogy hol van a férjed f*rkán az a csúnya sötét anyajegy. kérdezd meg, hogy balara görbül, vagy jobbra.


Ennyi és tudod a tutit.

2010. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!