Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom kedden mesélte, hogy nem találja a lakcímkártyáját. Úgy voltunk vele, hogy jövőhéten elmegy és csináltat egy újat, addig pedig keressük a lakásban.

Ma meglátogatott egy hölgy, és elmesélte hogy a férjem vele csalt meg. Kinevettem, hiszen tudom hogy hazudik.

Azt mondta bizonyítéka is van. És odaadta a párom lakcímkártyáját. Ledöbbentem, és fogalmam sincs hogy mit gondoljak. A nő azt mondta, azért vette el a kártyát a páromtól (még azt is megmondta hogy a tárcájában volt), hogy be tudja bizonyítani nekem, hogy lefeküdtek, és hogy felvilágosítson hogy mekkora patkány a férjem!

Tudom, hogy a párom a tárcájában tartotta a kártyáját, tehát valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy csak ezt az egyet veszítse el. Mert nem közvetlenül a pénz mellé tette, tehát ki sem ránthatta a pénzzel együtt.


Régebben én is találtam már személyi igazolványt, de eszemben sem jutott volna azt kitalálni, hogy azért van nálam, mert lefeküdtem XY-nal, és bizonyítékként ezt elhoztam.


Eddig biztos voltam benne, hogy a férjem hűséges. De ez a mai eset... kicsit meginogtam.


2010. okt. 15. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

Ha együtt élünk, és én nyitok ajtót, mégis ki lehetnék?

Bár gondolom a nő arra számított, hogyha mégsem a felesége vagyok, hanem csak a testvére, akkor én úgyis közlöm vele, hogy "á, nem a férjem, hanem a bátyám".

2010. okt. 15. 16:00
 22/66 A kérdező kommentje:

"Ha hivatasos lenne, nem ment volna a lakasotokra lebuktatni a ferjet."


Igazad van.

Elnézést, de szörnyen ideges vagyok.

2010. okt. 15. 16:00
 23/66 anonim ***** válasza:
82%
Mondom, szerintem szembesitsd oket szemelyesen.Mondd meg a nonek, hogy menjen el hozzatok, mikor ott van a ferjed is.Igy, ha nem igaz a dolog, a ferjed is latja, ki ez a no, aki ilyet mond.
2010. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
75%

Ha a férjednek most ezt elmondod, minden esélyedet elrontod arra nézve, hogy lebuktasd. Ha ideje lesz felkészülni, semmi esélyed, mindenre lesz magyarázata, amit az a nő mond.

Higgy nekem, velem is ez történt, megcsaló oldalon. Megcsaltam a barátnőm, és ezt egy haverom is tudta, akinek ugyancsak tetszett az a csaj. Elkezdett fenyegetni, hogy elmondja a páromnak. Na itt hibázott, ugyanis ha azonnal elmondja a páromnak, és nem engem kezd fenyegetni, akkor esélyem nem lett volna később kimagyarázni. Így viszont volt időm felkészülni, megtudni, ki és mit tud, és amikor végül eljött a szembesítés ideje, ki tudtam vágni magam, és még a párom hajtotta el a fenébe azokat, akik köptek. Hiába voltak a száraz tények, mindenre volt magyarázat. Végeredményben a döntő csak egy képi felvétel lehet, minden más lehet hamisítvány, és így kimagyarázható.

Szóval vagy te magad nyomozgatsz, vagy elfelejtheted az igazságot.

2010. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
91%

En biztos elmondanam a ferjemnek, hogy kepzelje itt jart XYZ ma du. es elhozta a kartyajat. Ismeri-e az illetot? Erre jon valasz. Aztan elmondanam csak azert kerdezed, mert a no elmondta, hogy vele csalt meg es meghagyta a szamat is.....na es akkor a reakciobol tudod ha csak nem (es ne haragudj ezert) rutinos csalo. Az en exem az volt de olyan egyenesen tettem fel neki a kerdest, hogy nem tudott nekem hazudni.

Aztan te dontessz.

2010. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

Mindig is az volt a véleményem, hogyha valaki megcsalja a párját, nem hagy olyan nyomokat mint pl. email, sms, msn beszélgetés.


Meddig tart venni egy kártyát valaki más nevére (haver vagy rokon), és arról intézni a dolgokat?

:(

2010. okt. 15. 16:06
 27/66 anonim ***** válasza:
65%
Először is azt kellene tisztáznod, ki is ez a nő valójában. Mit akarhat ezzel az akcióval? Normális esetben nem szoktak így fellépni a feleség ellen, hacsak... hacsak nem valamiféle érdek nem vezényli. A helyedben elsőként a férjemet kérdezném meg. Egyébként is: semmi közöm nem lenne ehhez a nőhöz. Várd meg, mit mond a férjed.
2010. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

ma 16:05

Ez jó ötlet, köszönöm.

2010. okt. 15. 16:07
 29/66 anonim ***** válasza:

Van nekem is tapasztalatom , már régen történt és szégyellem, de belementem akkor életemben egyszer egy rövid kapcsolatba, egy nős férfival. Ő például meghagyott a telefonján 2 videót, meg egy képet. Bár éjjel kikapcsolta, a feleség tudta az összes kódját. És nem nézte meg! Pedig gyanakodott. Azután váratlanul kért le egy részletes számlát mindkettejük telefonhívásairól, és a férjéé több oldal volt, tele az én számommal. Akkor ez a számla "véletlenül" a postaládából a kutya szájába, majd a kukába került. Azt a telefonszámomat minden ismerőstől töröltettem, és másik számom lett. Amikor másodszor küldték ki, az olyankor jött már, mikor már enyhültek közöttük a viszonyok, így hagyta a francba a nő.

Amúgy a férjed fapofával letagad mindent, hacsak nem érzékenyebb alkat, mert akkor nincs szíve neked hazudni.

2010. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
59%

En vagyok 16.05.

Azert irtam amit irtam, mert nincs mindenkinek kedve meg ideje a nyomozzunk es jatszunkra...nekem nem volt.

Nallunk a no telefonalgatott, en vettem fel a telefont-nyilvanvaloan nem a lakotarsa vagy a kishuga voltam az exnek...

En egyszeruen uraltam a beszelgetest. Nem hagytam lehetoseget a magyarazkodasra. Tenyeket akartam. Latta, nincs kiut. Idom es idegem sem volt a taktika-praktika dolgokra. Nem volt mas valasztasa. 2 napig gondolkodtam, aztan megmondtam neki, hogy lehet cuccolni. Azt az arcot sosem felejtem el. Nem adtam neki okot csalasra es soha nem hazudtam neki - ez a minimum amit elvarhat az ember a masiktol viszonzasul. Ha valami nem megy, beszelni kell mert abbol ert az ember.

2010. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!