Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom kedden mesélte, hogy nem találja a lakcímkártyáját. Úgy voltunk vele, hogy jövőhéten elmegy és csináltat egy újat, addig pedig keressük a lakásban.

Ma meglátogatott egy hölgy, és elmesélte hogy a férjem vele csalt meg. Kinevettem, hiszen tudom hogy hazudik.

Azt mondta bizonyítéka is van. És odaadta a párom lakcímkártyáját. Ledöbbentem, és fogalmam sincs hogy mit gondoljak. A nő azt mondta, azért vette el a kártyát a páromtól (még azt is megmondta hogy a tárcájában volt), hogy be tudja bizonyítani nekem, hogy lefeküdtek, és hogy felvilágosítson hogy mekkora patkány a férjem!

Tudom, hogy a párom a tárcájában tartotta a kártyáját, tehát valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy csak ezt az egyet veszítse el. Mert nem közvetlenül a pénz mellé tette, tehát ki sem ránthatta a pénzzel együtt.


Régebben én is találtam már személyi igazolványt, de eszemben sem jutott volna azt kitalálni, hogy azért van nálam, mert lefeküdtem XY-nal, és bizonyítékként ezt elhoztam.


Eddig biztos voltam benne, hogy a férjem hűséges. De ez a mai eset... kicsit meginogtam.


2010. okt. 15. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
54%
Hát...nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél. Az első dolog amit tenned kellene szerintem, hogy szimplán beírod a számot a férjed telefonjába, mert ha benne van akkor biztosan ismerik egymást. Aztán pedig írd fel egy cetlire a nő nevét, és tedd az orra alá. Határozott, érdeklődő arccal mondd neki, hogy meséljen. ha nem jutsz semmire, vagy még előtte kérj további bizonyítékot a nőtől, bár nekem elég egyértelműnek tűnik, hogy igazat mond. :S
2010. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
72%
A férjed tuti megcsal és tudod miért? Mert egy megbántott, megalázott nőnél nincs rosszabb. Így áll bosszút, valószínűleg a nő labilisabb érzelmileg és a férjed beetette, lefeküdtek, de a nő elkezdett hozzá ragaszkodni.
2010. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim válasza:
85%
Majd oszd meg velünk mi lett a vége, hazugság volt e v. igaz ;)
2010. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:

én is azt hiszem hogy igaz lehet amit a nő mondott.lehet a férjed többet ígért neki de nem teljesíti és ezért bosszúból a nő elmondta neked.

vagy lehet nem is volt semmi köztük csak a nő akarná és talált rá módot hogy elvegye a kártyáját.


nem tudom mit tégy.én nem lennék képes normálisan,mintha mi sem történt volna a férjemhez szólni.tuti neki állnék!

de lehet ez nem jó ötlet.

inkább hívd el a nőt de úgy hogy a férjed is otthon legyen

de ne tudjanak egymásról!így szembesítheted őket és a reakciókból leveheted ki hazudik!!


vagy megkérdezed a férjed de nem hagysz neki időt gondolkodni egyből kérj magyarázatot és csak tényeket kérj ne hagyd hogy rizsázzon mert akkor abból kihozhat egy szép mesét is!


majd írd meg hogy mi volt!



24N

2010. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen bulim.èn szembesítettem,Találkoztam a csajjal,aztán törbe csaltuk a volt férjemet.Se köpni se nyelni nem tudott.2 szék közül a földre esett.Véleményem szerint bármit is mondasz a férjednek,ha jó a kapcsolatotok,(márpedig azt mondtad hogy azt hitted hüséges)ugyis kimagyarázza,és a szerelem "vak"! Ugyis el fogod hinni amit mond.Ugyanakkor megvan a kártya másik oldala is,hogy a nö hazudik.Drasztikusan kell fellépni,és olyan szitut kialakítani amiböl egycsapásra kiderül az igazság!
2010. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett a vége!
2010. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikus eset, mikor eszed szerint a nőre, szíved szerint a férjedre kell hallgatnod, de szerintem a nőnek van igaza. Buktasd be a párod, hátha bevallja.
2010. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!!! Én tudok egy tutit!!!!!

A férjed ne tudja meg a látogatását, ne mondj neki semmit!!!

Hívd fel a csajt, és beszéld meg vele, hogy ha legközelebb talizik a férjeddel, csörgessen meg, vagy előtte írjon SMS-t, és akkor oda tudsz menni. Lehetőleg legyenek ágyba (nem kell hogy mezteleül, elég ha csak gyéren vannak öltözve) és menj oda!

Akkor 100% hogy lebukott!!!!!


De muszáj lesz ennek a végére járni, ne legyél buta ne baltázz el. Lehetséges, hogy a férjed nem is olyan rendesgyerek, ahogyan hiszed. a pasik megrögzött hazudozó. De egy videofelvétel is megtenné a hatását, ha a nő mindenképp bizonyítani akar neked!


Vagy talán palimadarat akarsz magadból csinálni?

Csak okosan, tervelj ki valamit a nővel (video, kép, vagy rajtakapás).

Ez a bizonyíték...mondani akárki akármit tud.

26.L

2010. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
A nő biztos, hogy tudta, hogy a párodnak felesége van, különben miért csinálta volna az egészet. Máshogy is ki lehet deríteni, hogy valaki nős-e, ehhez nem kell lakcímkártyát lopni és becsengetni.
2010. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
Én már nem javaslok semmit, az előttem szólók mindent elmondtak.Viszont érdekelne mi lett veletek.
2010. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!