Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom kedden mesélte, hogy nem találja a lakcímkártyáját. Úgy voltunk vele, hogy jövőhéten elmegy és csináltat egy újat, addig pedig keressük a lakásban.

Ma meglátogatott egy hölgy, és elmesélte hogy a férjem vele csalt meg. Kinevettem, hiszen tudom hogy hazudik.

Azt mondta bizonyítéka is van. És odaadta a párom lakcímkártyáját. Ledöbbentem, és fogalmam sincs hogy mit gondoljak. A nő azt mondta, azért vette el a kártyát a páromtól (még azt is megmondta hogy a tárcájában volt), hogy be tudja bizonyítani nekem, hogy lefeküdtek, és hogy felvilágosítson hogy mekkora patkány a férjem!

Tudom, hogy a párom a tárcájában tartotta a kártyáját, tehát valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy csak ezt az egyet veszítse el. Mert nem közvetlenül a pénz mellé tette, tehát ki sem ránthatta a pénzzel együtt.


Régebben én is találtam már személyi igazolványt, de eszemben sem jutott volna azt kitalálni, hogy azért van nálam, mert lefeküdtem XY-nal, és bizonyítékként ezt elhoztam.


Eddig biztos voltam benne, hogy a férjem hűséges. De ez a mai eset... kicsit meginogtam.


2010. okt. 15. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de...

Elképzelhetőnek tartom, hogy a Hölgy elmebeteg.Valamilyen formában a férjed belekeveredett a nő zűrzavaros ügyei közé.

Az is lehet, a párodnak semmi köze hozzá.

Ismertem egy ilyen beteget, hihetetlenül sok bajt, káöszt tudott okozni.

2010. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
79%

te láttad a férjed arcát és hallottad a hangját,te tudod megítélni hogy igazat mond e!!!


az hogy még csak nem is ismeri azért az fura.vagy a férjed jól levette a helyzetet és iszonyat jól tudott reagálni VAGY a nő tényleg elmebeteg!biztos tetszett neki a férjed és így akarta megszerezni!


szerintem az utóbbi lesz az igaz a nő gyogyós!vannak ilyen elmebajos emberkék.engem is ha a faluba meglát egy csávó elkezd követni és ez már 5-6 éve így van!!!


hihetsz a férjednek !!!

én hinnék neki!!!!


de azért még tartsd szemmel egy darabig!!vagy teszteld le egy számára ismeretlen barátnőddel!


de azért örülök hogy nem csalt meg.



24N

2010. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. :S Én még mindig kitartok amellett, hogy nem zörög a haraszt, ha...

Szerinted a nő odament volna, ha csak kamuzna? Én azért rajtuk tartanám a szemem...

2010. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
Hát nekem is az jutott eszembe, hogy ha kamu az egész, miért jött volna ide? Bedobhatta volna a ládában, vagy elküldhette volna postán.
2010. okt. 20. 10:39
 65/66 anonim ***** válasza:
Nem is hallottad, mit beszéltek? Attól félek, rutinosabb a férjed, mint gondolod. Telszám alapján nem tudod megnézni, hol lakik a nő, hogy beszélhess vele? Mert szerintem sms-t már hiába írsz, nem fog reagálni rá. Megmondod, hogy már lehiggadtál, mondja el részletesen, mi közük egymáshoz. Valami itt nem tiszta.
2010. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Azt nem értetted mit mondott neki?Mert itt most az lenne a lényeg!

Tuti van közük egymáshoz.

2010. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!