Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Mit hinnél ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom kedden mesélte, hogy nem találja a lakcímkártyáját. Úgy voltunk vele, hogy jövőhéten elmegy és csináltat egy újat, addig pedig keressük a lakásban.

Ma meglátogatott egy hölgy, és elmesélte hogy a férjem vele csalt meg. Kinevettem, hiszen tudom hogy hazudik.

Azt mondta bizonyítéka is van. És odaadta a párom lakcímkártyáját. Ledöbbentem, és fogalmam sincs hogy mit gondoljak. A nő azt mondta, azért vette el a kártyát a páromtól (még azt is megmondta hogy a tárcájában volt), hogy be tudja bizonyítani nekem, hogy lefeküdtek, és hogy felvilágosítson hogy mekkora patkány a férjem!

Tudom, hogy a párom a tárcájában tartotta a kártyáját, tehát valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy csak ezt az egyet veszítse el. Mert nem közvetlenül a pénz mellé tette, tehát ki sem ránthatta a pénzzel együtt.


Régebben én is találtam már személyi igazolványt, de eszemben sem jutott volna azt kitalálni, hogy azért van nálam, mert lefeküdtem XY-nal, és bizonyítékként ezt elhoztam.


Eddig biztos voltam benne, hogy a férjem hűséges. De ez a mai eset... kicsit meginogtam.


2010. okt. 15. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
93%
Vagy nézd meg a férjed mobiljában, van -e ilyen szám.
2010. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
58%
Most már max. olyan bizonyságot lehet szerezni, hogy elmondod a férjednek ami történt, ha volt köztük valami, úgysem tudja megállni, hogy felhívja, vagy megkeresse a nőt, hogy leállítsa, és azt a beszélgetést mondjuk felveszi a csaj. El tudod érni, vagy nem kérdezted meg, hogy ki ő?
2010. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
77%
Így van, próbálkozz a telefonján, vagy kéress le a férjeddel egy részletes listát. Ha háborog, akkor sajnos igaz.
2010. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
84%
Egyéb adatokat kérnék a nőtől: Hol ismerte meg a férjed, hol beszéltek, sms-váltásokat mutasson, mutasson híváslistát, miszerint a mobilját hívta a férje, vagy ő a férjed, MSN beszélgetéseket, emailokat, bármiféle írásos bizonyítékot. Kizárt, hogy ezek közül legalább 1 ne teljesüljön. Ha vonakodik, vagy nincs ilyen, akkor hazudik.
2010. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg oda kene hivnod a not titokban a lakasotokra, mintha beszelni akarnal vele, de ugy, hogy kozben a ferjed is otthonlegyen(de egyik se tudjon rola, hogy a masik ott lesz).Igy szembesitheted oket.
2010. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy egy szexhez kell ismeretség? Msn beszélgetés, vagy sms-ezés?
2010. okt. 15. 15:54
 17/66 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy a nő nem hivatosos nő-e, ha esetleg az, akkor semmilyen kommunikáció nem történt köztük.


Nem mondta a nő, hogy a párom fizetett-e neki.Semmit nem mondott. Vagyis ennyire részletesen nem.

2010. okt. 15. 15:56
 18/66 anonim ***** válasza:
81%

Hihetetlen, hogy ebben az esetben, mikor bizonyíték is van, nem vagytok biztosak a megcsalásban, de ha valaki azt írja, minden egyéb bizonyíték nélkül, hogy a férje aznap nem akart vele szexelni, mindenki 100%-ra kijelenti, hogy megcsalja.

Csak dráma legyen, mi?


Kérdező, szerintem említsd meg a férjednek a nevet. Az arckifejezése mindent el fog árulni.

2010. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kell, ismeretség nélkül honnan tudta volna, hogy te vagy a felesége? Akár a testvére is lehetnél vagy bárki.
2010. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
92%
Ha hivatasos lenne, nem ment volna a lakasotokra lebuktatni a ferjet.
2010. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!