Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Figyelt kérdés

Jött a mobilomra egy sms, és a következő áll benne:


012345678 (egy telefon szám) a férjed szeretője voltam ha nem hiszed hívd föl a telefon számot és meghallod ha fel veszi!


Próbáltam hívni de ki van kapcsolva a telefon, amiről jött az sms azt pedig nem veszik föl!

Mindkettő szám titkos, szóval nincs egy adatbázisban sem!

Nem tudom ezt elhinni, de ez a "bizonyíték" elég gyanús és egyértelmű!

Nagyon ideges vagyok- már most nem is tudom mi lesz ha fel hívom és a párom hangja fog felcsengni.

Egyenlőre nyugtatom magam hogy biztos valaki szórakozik de félek az igazságtól.


Ti mit tennétek????


B terv ha most rögtön fel ébresztem a férjem, de nem akarom " elijeszteni" ha ne talán még is igaz!



13 éves házasok vagyunk, van két gyönyörű szép lányunk!

Lehet hogy a házasságunk nem egy hűdehude de ez számomra meglepő


2014. jan. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
53%
Mi lett?
2014. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
67%

Azért a helyedben utána néznék, hogy az SMS, meg a telefonálgatás részedről mennyibe kerül erre a számra, mert nemrég hallottam ilyen emelt díjas "szolgáltatásról" aminek az a lényege hogy a delikvenst felzaklatják pl.: így hogy "én vagyok a szerető", és az, ahogy ki próbálja deríteni, hogy ki volt, addig pengeti az emelt díjat ami 500Ft is lehet SMS-enként, vagy 1000Ft hívásonként.


Ha kiderült hogy nem ez a felállás, akkor megfenyegetném az illetőt hogy rendőrséget ráállítod ha még egyszer zaklat, illetve leülnék a férjeddel és alaposan megbeszélnék mindent hiszen 13 év házasság meg 2 gyerek, nem bagatell! Ja, és persze higgadtan.

2014. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
74%

Az utolsó mond valamit. Mondjuk én álláshirdetésekkel kapcsolatban hallottam hasonlót, többször is. A jelentkezőt alaposan kifaggatták, hány éves, mit csinált eddig, mik a céljai...stb. persze emelt díjas számon. Aztán a végén munka helyett csak a horribilis telefonszámla jött.


Én most biztosan nem szólnék a férjednek. Megpróbálnék megnyugodni (persze én most könnyen beszélek), és egy kicsit utánajárni a dolgoknak. A telefon csak egy dolog.

Egyáltalán volt-e alkalma a férjednek, hogy félrelépjen?

Átgondolnám, hogy változott-e a viselkedése az adott időszakban?

Van-e valaki, aki esetleg haragszik rá, és így próbálja megszívatni? Szerintem azt sokan tudják, hogy üzlete van, hogy nem borotválja magát az elég sok pasira elmondható.

Eddig nem hinném, hogy írt volna olyan konkrétumot az illető, ami bármit bizonyítana.


Nyugalom!!!

2014. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, a drukkokat és a megnyugtató üzeneteket, ez így ismeretlenül is nagyon jól esik!


Sajnos még nincs okom idegeskedni hiszen vettem délelőtt egy készüléket kártyával! Szóval meg próbáltam nem ismeretlen számról hívni hanem kijelzettel de még mindig hiába. Amikor hívtam ki nyomta, nem tudom mit jelentsen ez!

Férjem ma sokat volt itthon mert kötnek be riasztót mert nem rég betörtek hozzánk, és addig a telefon ki volt kapcsolva.

Mikor elment a telefon szinte 15 percen belül már kapcsolható volt de akkor kinyomta.

2014. jan. 9. 14:02
 55/73 anonim ***** válasza:
56%

Ha van valami fejlemény azért majd írd még meg mert kíváncsi vagyok.

Remélem az új kártyát titkosítottad?

2014. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
73%
na ez gyanús lehet ....Ha otthon van ,ki van kapcsolva a szám ,ha elmeg
2014. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
..ha elmegy ,akkor pedig elérhető
2014. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Ez így még gyanúsabb.
2014. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
rejtettről nem próbáltad hivni?
2014. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:

Na sziasztok!

Egyenlőre nem tudok semmit, férjemmel nem beszéltem még erről hisz ki akarom ugrasztani a nyulat a bokorból!


Ma az volt hogy zárás idejére oda mentem az egyik üzlethez és vártam míg meg érkezik.

kb 20 percet beszélgetett egy nővel egy fiatal 20on évessel a bolt előtt. Majd be mentek a boltba. Nagyon izgultam de itthon mondta hogy a kedves hölgyet meg bántotta a hentes ezért elbeszélgettek.

Hívtam időközben mikor felvette nem szólaltam meg de az a gáz hogy az sem szólt bele aki fel vette így még mindig titkos ez az információ.

2014. jan. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!