Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Figyelt kérdés

Jött a mobilomra egy sms, és a következő áll benne:


012345678 (egy telefon szám) a férjed szeretője voltam ha nem hiszed hívd föl a telefon számot és meghallod ha fel veszi!


Próbáltam hívni de ki van kapcsolva a telefon, amiről jött az sms azt pedig nem veszik föl!

Mindkettő szám titkos, szóval nincs egy adatbázisban sem!

Nem tudom ezt elhinni, de ez a "bizonyíték" elég gyanús és egyértelmű!

Nagyon ideges vagyok- már most nem is tudom mi lesz ha fel hívom és a párom hangja fog felcsengni.

Egyenlőre nyugtatom magam hogy biztos valaki szórakozik de félek az igazságtól.


Ti mit tennétek????


B terv ha most rögtön fel ébresztem a férjem, de nem akarom " elijeszteni" ha ne talán még is igaz!



13 éves házasok vagyunk, van két gyönyörű szép lányunk!

Lehet hogy a házasságunk nem egy hűdehude de ez számomra meglepő


2014. jan. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:

Nincs benne a telefon, és írtam is annak a szemét dögnek hogy felejtsen el!



Egyébként nem pontoztam senkit, számomra minden válasz hasznos!Máris fel pontozlak benneteket :)

2014. jan. 8. 22:51
 22/73 anonim ***** válasza:
75%

Aki azt írja kamu: szerintetek mégis ki a búbánatnak van kedve egy tök átlagos feleséget ugratni?

Szerintem jóval nagyobb az esély rá, hogy igaz sajnos, és a kidobott szerető vall színt.

Ha meg nem igaz, egy kis nyomozás kideríti!

2014. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is járj utána mi az igazsag mert ha tenyleg csal a ferjed akkor annyi jár neked hogy ne legyél piszkosul becsapva és ez után merlegelj!
2014. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:

Írt sms-t!

Nyugi biztos töltőn van az üzletben ( páromnak van egy üzlete) vagy pedig a sofőrnek az autójában.

2014. jan. 8. 22:58
 25/73 anonim ***** válasza:
76%
És te nyugodtan írogatsz itt meg smsezel ezzel a valakivel közben a férjed meg alszik?Hmmm...irigyellek én már berontottam volna hozzá.Aztán persze te tudod,lehet te csinálod jól!
2014. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:

Azt hiszed könnyű???? Nagyon nem, a tarkóm majd szét reped az idegtől! Képes voltam a másik mobilját átnézni! Egy női nevet se találtam......


A holnap reggel sosem jön el úgy érzem, akkor fogom felhívni ezt már tudom.

Reggel indul dolgára és zsupsz már hívom is reggel 9 körül

2014. jan. 8. 23:03
 27/73 anonim ***** válasza:
61%
nem feltétlen nöi néven van benne :( de azért probálj meg pihenni is
2014. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
75%

Ha hívtad, akkor már tud róla akkor is, ha nem vette fel, hiszen kiírja a hívó fél számát, s felismeri, hogy te kerested, s már tudod a titkos telefonszámát.

Biztos, hogy emiatt zavarban lenne, s meg akarná tudni, hogy honnan szerezted meg a számát.


Szerintem valaki be akar kavarni nektek. Lehet, hogy a férjeden akar valaki bosszút állni, tehát az sem biztos, hogy az illető nőnemű.


Az is lehet, hogy félreírta az illető a számot, s te kaptad meg más helyett.


A Csapd le csacsi című film jutott erről eszembe. :-)))

2014. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
66%
Elég hülye is lenne a férjed, ha női néven írná be...
2014. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
32%
Ennek az üzenetnek nincs semmi értelme. Egyértelműen valami kamu. A férjednek megmutatnám.
2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!