Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Hinnél egy ilyen üzenetnek?

Figyelt kérdés

Jött a mobilomra egy sms, és a következő áll benne:


012345678 (egy telefon szám) a férjed szeretője voltam ha nem hiszed hívd föl a telefon számot és meghallod ha fel veszi!


Próbáltam hívni de ki van kapcsolva a telefon, amiről jött az sms azt pedig nem veszik föl!

Mindkettő szám titkos, szóval nincs egy adatbázisban sem!

Nem tudom ezt elhinni, de ez a "bizonyíték" elég gyanús és egyértelmű!

Nagyon ideges vagyok- már most nem is tudom mi lesz ha fel hívom és a párom hangja fog felcsengni.

Egyenlőre nyugtatom magam hogy biztos valaki szórakozik de félek az igazságtól.


Ti mit tennétek????


B terv ha most rögtön fel ébresztem a férjem, de nem akarom " elijeszteni" ha ne talán még is igaz!



13 éves házasok vagyunk, van két gyönyörű szép lányunk!

Lehet hogy a házasságunk nem egy hűdehude de ez számomra meglepő


2014. jan. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
51%
Bármi lehet ebből, kétesélyes. Az is, hogy valaki így akar bosszút állni akár rajta, akár rajtad (az is lehet, hogy nem is ismeri a férjed, pl. egy kollégád, aki csak fel akar idegesíteni), de az is, hogy félrejár.
2014. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
30%

Az is lehet hogy kitalacio az egesz es a kerdezo eszmeletlen jo iroi venaval van megaldva. En a kormom leragtam a kommentek olvasasa kozben es most izgulok, hogy mikor ir a kerdezo, hogy mi a folytatas.


Ha valosagos a sztori, akkor sajnalom es sok sikert es batorsagot! Ha kitalacio, akkor le a kalappal elotted kerdezo!

2014. jan. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
19%
Eszméletlen jó írói véna? Azért ne túlozzunk.
2014. jan. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen esetben azért mérlegelni kell azt is h milyen a kapcsolat közted és a férjed között. Én mindenesetre ha egy ilyen üzenetet kapnék, nem az hogy hinnék neki, de azért bogarat ültetne a fülembe, és igyekeznék a dolog végére járni. Szerintem a kérdező jól tette h nem kérte számon a férjét, mert egy az h tuti letagadná, másrészt pedig fix h elsunyizná a dolgokat. Szerintem egyébként félrejár, azért normális házasságokat ok nélkül nem szoktak csak úgy szétrobbantgatni. A nőt szerintem dobhatta a párod, vagy megelégelte h szeretői státuszban volt huzamosabb ideig és így áll bosszút. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a történet vége.
2014. jan. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
77%

Én is a 33-as és 44-es válaszra tippelnék.



Valamiért besokallt a szerető.

2014. jan. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
75%
Írd meg mindenképpen,hogy mi volt.
2014. jan. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
16%

Sok erőt kívánok neked ehhez az egész őrülethez !

Sajnos bármi lehetséges ... a párodnak még ne borítsd a bilit ,a számot pedig szerintem utcai fülkéből hívd majd ,lehet a rejtett számról való hívást nem is fogadná a férjed .

2014. jan. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
27%
Semmit, mert ez egy ócska, gyengejellemű előadás.Ki lett vágva a nőci és csinálja a feszkót, hogy kivágd az urad, mert azt reméli, hogy ebben az esetben ujra szinre léphet.Ólcsó és régi előadás. Legyints rá. Okos ember fel sem hivja a számot.
2014. jan. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
20%
Az okos ember meg nem sms-ezget, ezt még az előzőekhez hozzátenném.
2014. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
9%

Nekem a férjedhez való hozzáállásod a fura... mármint hogy nem bízol benne, hanem egy sms-re(!) elgondolkozol, és már odáig hergelted magad, hogy nem tudsz aludni, és biztos igaz, mert az az sms bizonygatja.

Én ha ilyet kapnék, odaballagnék a férjemhez, hogy "nézd, mit küldött valami szerencsétlen hülye". Mert én bízom abban az emberben, akit páromnak választottam. Te miért élsz vele együtt, ha nem így van? Ha egy névtelen-arctalan sms, egy ismeretlen telefonszámról ennyire bizonytalanná tud tenni?


Tudod, mi lett volna a válasz, ha annyit írsz vissza, hogy "akadj le rólam, te marha" - hát néma csend, nem írt volna többet, mert ha téged nem idegesít, az sms ismeretlen írójának nincs min szórakozni.

2014. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!