Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szeretne dec 24-én...

A párom szeretne dec 24-én átmenni a volt feleségéhez és a gyerekükhöz. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, nagyon meglepett ezzel. Vannak közös programok, néha én is elmegyek velük. De karácsonykor nem mehetek.


Az én szüleim vidéken élnek, oda 26-án megyünk, a párom szüleihez 25-én. A 24 lenne a miénk, de így órákat itthon leszek egyedül.


2013. nov. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 Cat :3 válasza:
6%
miért van azmindig a budos kolkok miatt kell elmenni a férfinak hogyha osszeált egynovel akkor nemenjen a régi családjához ha otthagyta oket akkor az o baja meg kelett volna gongolni én nem engednémk vagy viztos megmondanám neki hogy bánt mert én sem osztoszkodnák idegennel mert akkor most dontse el hogy velem van vagy veluk ?
2013. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Macska! Nem KELL olyannal kezdeni, akinek "büdös kölkei" vannak, ha ez nem tetszik. Váláskor a férfi az ANYÁTÓL válik el, nem a gyerekektôl. A gyerekeknek örökre az apja marad. A mindenkori párjától viszont bármikor elválhat, az pótolható. Egy gyerek nem az.

(Kérdezôtôl elnézést kérek. Én magam is elvált pasi új nôje vagyok, de ahogy rühellem a gyerekkel zsaroló exnejeket, ugyanúgy utálom az ilyen gyerekgyûlölô egoista libákat is.)

2013. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!