Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szeretne dec 24-én...

A párom szeretne dec 24-én átmenni a volt feleségéhez és a gyerekükhöz. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, nagyon meglepett ezzel. Vannak közös programok, néha én is elmegyek velük. De karácsonykor nem mehetek.


Az én szüleim vidéken élnek, oda 26-án megyünk, a párom szüleihez 25-én. A 24 lenne a miénk, de így órákat itthon leszek egyedül.


2013. nov. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
83%

Fél éves kapcsolat vs gyerek akit 13 éve az övé.

megmondom őszintén nem nagyon tudnék becsülni egy olyan férfit, aki nem a gyereket választaná.

Becsüld meg a párod kérdező, mert a közös gyereketekhez is így fog hozzáállni. Az meg ugye nem rossz?

2013. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
48%

Mellékesen teljesen igaza van annak, aki azt írta, hogy addig tart az apuka dróton rángatása, amíg anyuka újra be nem pasizik. Utána jön majd a szokásos duma, hogy a jelenlegi párjának nem tetszik hogy a gyerek még összeköti őket, meg hogy együtt kell karácsonyozni, szülinapozni, stb, és érdekes hogy akkor már anyuka szerint is ez lesz a normális.

Annak nem lesz soha működőképes kapcsolata, aki ennyire pofátlanul a volt kapcsolatának rendeli alá a jelenlegit.

2013. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
71%

Én meg azt gondolom, hogy ha anyuka kicsit jobban megismeri a jelenlegit és apuka is, (mert azért fél éves kapcsolatból akármi lehet még, nem hiszem, hogy nagyon kiismerték egymást)

Szóval ahogy telik az idő és jobban megbíznak egymásban simán elengedi anyuka is a gyereket apukáékhoz és akkor már nem lesz gond, hogy ha anyukának s van valaki.

Szerintem itt a lényeg, hogy nagyon friss a kapcsolat.

2013. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim válasza:
49%

Kérdező! Egy biztos, itt rengeteg elvált frusztrált nő van. :-D

Ja, és én voltam a 27-es válaszoló is, és 25 éve élek párkapcsolatban, ebből 20 éve házasságban, ugyan azzal a férfival és van 2 gyerekünk is.

2013. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
61%
Elsősorban a gyermekeké a karácsony, és csak másodsorban jönnek a felnöttek.Legalábbis a normálisabb embereknél így van:)
2013. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
54%
Hú de gyűlöli valaki a gyerekeket:D Gyerekes emberrel ne kezdjen egy olyan, aki útálja a gyerekeket, az inkább tartson macskát:D
2013. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 Frigg ***** válasza:
86%

Az én szüleim is elváltak, amikor 6-7 éves lehettem. A nagyon korai karácsonyokra már nem nagyon emlékszem, de amikor nagyobb voltam kicsit, úgy oldottuk meg, hogy először Anyunál ajándékozott a "Jézuska", majd elmentem mamámékhoz, ahol apu is ott volt. (Nem volt túl felhőtlen a viszonya anyunak és apunak, ezért volt mindenképp külön). Mamáéknál is volt ajándékozás, ettünk is, majd apunál aludtam szenteste. A többi napot otthon, anyuval töltöttem. Egész sokáig (kb a mai napig) jól működött ez a rendszer, most csak annyi a különbség, hogy már nem aludtam apánál, és volt páromékhoz is mentem pár órára, ajándékozni :)


23/N

2013. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
62%

Frigg válasza tökéletes megoldás a kérdésre!

Kérdezném tőled,hogy neked jó volt így vagy jobb lett volna ha együtt karácsonyoztok?

2013. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 Frigg ***** válasza:
80%

Nekem tökéletes volt, hiszen végül is együtt voltam az egész családdal, és senki nem bántódott meg, mindenkinél töltöttem időt. Az én esetemben jobb volt így, említettem, hogy anya-apa kapcsolata nem volt túl fényes. Nem utálták/ják ugyan egymást, de sűrűn volt veszekedés a találkozások vége, az meg ugye senkinek nem hiányzik, főleg karácsonykor. De ez csak az én esetem, lehet másnál más válna be :)

Amikor még volt párommal voltam, kicsit bonyolódott a helyzet, mert ragaszkodtak hozzá, hogy hozzájuk is felugorjak kicsit szenteste. Akkor úgy nézett ki a program, hogy anya-párom-mamáék-apa. Szóval mentem mindenfelé, de végül is meg tudtam oldani, és mindenki boldog volt :)

2013. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
24%

A gyerek miatt igen.


Ezért sem érdemes olyan paisval vagy nővel összegabalyodni, aki elvált és kölyke is van. Csak a baj van vele.

2013. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!