Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szeretne dec 24-én...

A párom szeretne dec 24-én átmenni a volt feleségéhez és a gyerekükhöz. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, nagyon meglepett ezzel. Vannak közös programok, néha én is elmegyek velük. De karácsonykor nem mehetek.


Az én szüleim vidéken élnek, oda 26-án megyünk, a párom szüleihez 25-én. A 24 lenne a miénk, de így órákat itthon leszek egyedül.


2013. nov. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
69%
Nem az a lényeg, hány karácsony volt a válás óta, hanem hogy TE mióta vagy képben :) És ha karácsony két napján úgyis együtt lesztek, tényleg nem értem, miért baj, ha 24-én átmegy a gyerekhez. Jobb, ha minél előbb átbeszélitek ezt a kérdést...
2013. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ( elvalt anya vagyok 1 gyerekkel) , gyerek anya /apa mellett maradjon karacsonykor, ne jarja az aktualis baratnö hazat, milyen karacsony az? Apa akkor jöhetne, ha tudna kulturaltan viselkedni, de sajnos keves a kulturalt, jóindulatú ember, akiben van emberség. Ezert rothad ez a világ
2013. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
74%

#12:

Miért kellene az elvált szülôknek jópofizni? Egy vacsora együtt a gyerekekkel, aztán csomagbontás, éjjelre meg persze, hogy az exférj nem marad ott... ennyit meg lehet tenni a gyerekek kedvéért.

2013. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy normális! Nem a volt feleségéhez megy, hanem a gyerekéhez. Képzeld magad a kisgyerek helyébe. A gyerekeknek sokkal fontosabb a karácsony, nekik ez egy különleges nap. Biztos jól fog neki esni, hogy ha nincsenek is együtt a szülei, mégis apukájával is tölthet egy kis időt.

Ha Szenteste egész napjára egyedül hagyna téged a párod, akkor persze ez elég fura lenne, és nekem is rosszul esne. De ahogy írtad pár órát leszel egyedül. Szerintem ebben nincs semmi rossz, én biztos feltalálnám magam és eltölteném valahogy az időt. Lehet, hogyha már évek óta együtt lesztek, akkor téged is hív, hogy együtt menjetek át a gyerekhez.

2013. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
41%
Akkor én meg azt kérdem,hogyha 3 évig együtt lesznek,összeházasodnak esetleg lesz gyerek akkor is járjon át a volt feleséghez mert ott van a gyerek?Vagy akkor hogy is kellene ezt csinálni?
2013. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
22%
Te is menj el valahova addig, pér óráról van szó, azt írod. Korcsolyázni vagy valami.
2013. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim válasza:
27%

Nem ez nem normális. Akkor sem tudnám elfogadni, ha gyereke lenne, ezért nem is kéne elvált, gyerekes pasi.

A Férfi életében én legyek az első, csak akkor a második, vagy többedik, ha a KÖZÖS gyerekünk után jövök.

Én ilyen vagyok. Számomra idegennel nem osztozom.

2013. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
79%

Egy gyermek elkötelez egy ÉLETRE. Es NEMCSAK AZ ANYÁT.

Hanem az apát is. Azert mert az apának megviszket, es kilép, vagy a nö lep ki, attol meg szulök maradnak , es 50-50% ban oszlik a felelösseg. Sajnos maig a nö vállain van több

Az apa dolgozhat egeszidöben, nem gond neki semmi, nem hatraltatja a gyereke semmiben, az anya viszont hozza az aldozatokat.

Es valas utan az apa éli a kamaszok felelötlen életét, mert hat ugye joga van es neha ad egy ajandekot!

Ez igen

2013. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
71%
Ha az én páromról lenne szó, lefoglalnám magam arra a pár órára, nem egész napról, ott alvásról van szó.. Ha nekem gyerekem lesz, arról, fog szólni a karácsony, hogy neki legyen egy gyönyörű boldog ünnepe.. Amibe igenis beletartozik, hogy láthassa az apukáját, teljesen mindegy nekem milyen viszonyom van vele.. Úgyis lehetne persze, hogy elviszi, de ha csak azért szeretné elvinni, hogy a féléves kapcsolata ne legyen egyedül, akkor azt zokon venném.. Mivel én akkor a gyerekem nélkül maradok egyedül, a másik nő viszont csak az épp aktuális párjától lesz távol kis időre.. Aki nem tudja elfogadni, hogy egy szülőnek a gyerek az első,főleg karácsonykor, az ne jöjjön össze olyan pasival, akinek gyereke van..
2013. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
78%
Kérdés, hogy az anyuka akkor is elvárná, örülne neki, ha már lenne párja? Mert szerintem akkor már tuti nem igényelné, az új férjet nyilván zavarná, hogy ott ül az ex is az ünnepi asztalnál. Szóval ennek legkésőbb akkor vége lesz úgyis szerintem, amikor a volt feleség is bepasizik.
2013. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!