Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szeretne dec 24-én...

A párom szeretne dec 24-én átmenni a volt feleségéhez és a gyerekükhöz. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, nagyon meglepett ezzel. Vannak közös programok, néha én is elmegyek velük. De karácsonykor nem mehetek.


Az én szüleim vidéken élnek, oda 26-án megyünk, a párom szüleihez 25-én. A 24 lenne a miénk, de így órákat itthon leszek egyedül.


2013. nov. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
46%

Igen , kedves kis újdonsült baratnök, akik elvalt , kisgyerekes ferfivel jössztök össze, ime a valasz, mit kell tegyen az elvalt ferfi karacsonykor: az új baratnönek orálozzon, elvégre ELVÁLT, tehat semmilyen kötöttsége es kötelezettsege többet nincs.

Az anya vigye haza a vállain a karacsonyfát, diszitse fel, es gondoskodjon ételröl, ajandekról, hangulatról, mert ANYA.

Az apa meg szabad , ugye elvalt, mi dolga?

Hirtelen semmi, es nem is ildomos gyerekeire gondoljon.

Jó esetben kuldjön egy ajandekot, de az se muszáj

Hiszen ö a FÉRFI, akiröl spermát loptak.

A kis baratnövel a helye, a meleg ágyikóban, mindig az aktualis mellett!

2013. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
75%
37: Én is csak nézek, hogy mennyien gondolják, hogy az a helyes, ha ők az elsők, és még ezzel el is dicsekednek... Ennyire menő az érzelmi analfabetizmus és lelketlenség 2013-ban, hogy még csak nem is próbálják meg titkolni?...
2013. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
82%
És ha a barátnőből feleség lesz akkor mi van?
2013. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
78%
# 38, nem értek egyet, mert ha pl találkozok valakivel aki szimpatikus, kedvelem, jól kijövünk és megtudom, hogy van gyereke, az biztos, hogy többet nem találkozok vele. Mert tudom, hogy én ilyen vagyok,nem tudnám elviselni amit le is írtam. Épp ezért számomra leheteten, hogy szerelem alakuljon ki így. Lehet, hogy valakinél nem így működik. De ha pl össze is jönnék mégiscsak ilyen emberrel, idővel jönnének a gyerek miatti konfliktusok, ezért inkább otthagynám, minthogy magamat kikészítsem, illetve megromoljon miattam a családjával a viszonya. Senkinek se lenne jó.
2013. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
62%
A sok okoska a 25-ös-re miért nem tud válaszolni?
2013. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
68%
Igen, akkor is járjon át. Elvégre az ő gyereke is, hiába váltak el. Ha lennének saját gyerekei az új feleségétől, akkor sem feledkezhet meg a "régi" gyerekeiről, csak mert már elvált és semmi köze hozzá már. Emberekeről beszélünk, nem játékmackókról.
2013. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
96%

Én vagyok az a válaszoló, aki elsô karácsonykor maga küldte át a párját a gyerekekhez és exhez.


Nem, a helyzet nem marad örökre így. Nem töltöttem magányosan a következô x karácsonyt, miközben pasi exnél karácsonyozott. Ugyanis a gyerekek nôttek, a mi kapcsolatunk is egyre komolyodott, és végül mi is család lettünk. Elfogadtak a gyerekei, elfogadták a válást is, és a következô karácsonyon már anyósnál találkoztunk, közösen a gyerekekkel, a párom és én. Amióta pedig megszülettek a közös lurkók, azóta Szenteste csak a miénk, és 25.-26. a "tágabb családé". Persze ma már a kisebbik lány is 20 éves... :)

Szóval nem "kell" mindent alárendelni a pasink elôzô kapcsolatából származó gyerekeinek. De nem árt egy kis empátia. Kicsit a gyerek fejével gondolkodni. Kicsit belegondolni az exnej helyzetébe. És nem büntetni a pasit azért, mert elvált szülôként is próbál jó apa lenni.

2013. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
54%
Az miért nem megoldás, hogy szenteste mindenki otthon karácsonyozik, és 25-én megy apuka a gyerekhez? Ha elég idős már hogy felfogja a válást, akkor megérti, ha kicsi akkor meg tök mindegy neki. Sőt, miért nem lehet a barátnőt is átvinni hozzájuk? Értem én hogy a gyerek a legfontosabb, de azért ez a jelenleginek megalázó, mert nem elég hogy háttérbe szorítják, de még emberi kompromisszumra sem hajlandó apuka. Az meg teljességgel szánalmas, hogy még a nő húzza meg magát. Nem mondta senki, hogy ne menjen a pasi a gyerekéhez, de ne szarja már le ennyire nagytotálban azt, hogy a jelenlegi párja mit szeretne.
2013. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
65%
Na végre megjöttek a normálisan gondolkodók is!
2013. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
42%
42:És mindezt Karácsony ünnepének alkalmával.A nagyobbik fiam már felnőtt korban van.És nagyon kiakasztják a mai nők.Ezek olyan szinten önzőek,értelmesen beszélgetni sem lehet velük,nemhogy párkapcsolatba kerülni:-)))Nagyon sajnálom,hogy ennyi eszetlenül lelketlen van köztük.Tragédia.De majd csak leszelektálja őket a természet...nem is csoda ha a büdös életben nem lesz boldog párkapcsolatuk.
2013. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!